-
Posts
3314 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lilmo
-
5tyg.Maleństwo Lilu - wygrała z chorobą i ma wspaniały dom :)
Lilmo replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Lilu wszyscy tutaj trzymamy mocno kciuki za Ciebie kruszynko! Boże jestem tak wstrząśnięta, że nie mogę myśli pozbierać... -
5tyg.Maleństwo Lilu - wygrała z chorobą i ma wspaniały dom :)
Lilmo replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
O matko jedyna :placz::placz::placz: Czy ktoś może mi wytłumaczyć co się z tym wiąże ? Czy są szanse na to, że Lilu z tego wyjdzie ? Wiem, że Kaja, którą opiekuje się Formica także ma zmkiany w móżdżku i w ostatnim czasie pojawiło się światełko nadziei w jej sprawie. Może warto by było porozmawiać także z Formicą w tej sprawie ? -
Bubu dziękujemy za pięknie rozpoczęty tydzień dzięki Twoim zdjęciom :loveu: Lolusiu ja nadal nie mogę wyjść z podziwu dla Twojej nieprzeciętnej urody :loveu:
-
[quote name='wilczek007']a tym postaciom nie wysłac tez czasem tych maili???:roll:[/quote] Oni widnieją na listach osób z pierwszych postów, do który wysyłaliśmy maile :)
-
Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!
Lilmo replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
A ja dosłownie nie mogę się na patrzeć na te wspaniałe zdjęcia :loveu: -
ŻABOLEK- taki śmieszny, taki fajny..WROCŁAW.Znów do adopcji
Lilmo replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
Żabolku a u Ciebie nadal taka przeraźliwa cisza... -
Rudi rudowłosy, taki sobie psiak - marzy o domu
Lilmo replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Wstyd mi, że jako fanka rudzielców dopiero teraz trafiłam tutaj :oops: Rudi, jak wszystkie rudzielce dla mnie, jest przeuroczy! I zabraniem mówić, że on jest zwykły! Nie wierzę! :eviltong: Czy jakoś można pomóc z ogłaszaniem czy już ma gdzie się da ? ;) -
[quote name='Isadora7'][B]Cioteczki dowiedzcie się czy i jakie możliwości są zdiagnozowania jamniczka. Jakie ewentualne koszty. Może da się pomóc jakoś z jamniczej skarpety.[/B][/quote] Pomyślałam dokładnie o tym samym. Czy ten jamnik ma tutaj swój wątek ? Jeżeli nie to warto było by go założyć, wtedy jamnicze ciotki napewno pomogą. A gdy zobaczyłam zdjęcie tej ostatniej suni to serce mi pękło :placz:
-
Schronisko Gaj - najpiękniejsze psy w wlkp. - One też chcą do domu!
Lilmo replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='Helga&Ares']Kajtek pozdrawia swoich wielbicieli:lol: [URL="http://picasaweb.google.com/mm.dominika/Kajtek#"]Picasa Web Albums - Dominika - Kajtek[/URL][/quote] Jaki on jest piękny :loveu::loveu::loveu: Zainteresowanych Kajtusiem zapraszamy na jego wątek [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/wyrzucili-mnie-jak-smiecia-kajtek-prosi-o-dom-131268/index13.html#post12088083"]tutaj [/URL]:) -
Wyrzucili mnie jak śmiecia..Kajtek prosi o dom! ma dom
Lilmo replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Helga&Ares chyba mnie wyczuła, bo właśnie na wątku schroniska w Gaju podała link do najnowszych zdjęć Kajtusia, więc dla zainteresowanych wklejam go tutaj :loveu::loveu::loveu: [URL="http://picasaweb.google.com/mm.dominika/Kajtek#"]Picasa Web Albums - Dominika - Kajtek[/URL]# -
Wyrzucili mnie jak śmiecia..Kajtek prosi o dom! ma dom
Lilmo replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
[quote name='israel']Kajtku, Kajtku do góry, bo na dole to się domku nie znajdzie![/quote] W pełni się zgadzam! Kajtul na pierwszą przystojniaku! A tak w ogóle to chyba nikt tutaj nie dodawał nowych zdjęć Kajtusia, które są na stronie Gaju, więc pozwolę sobie to zrobić, mam nadzieję, że mimo iż nie jestem do tego upoważniona to nic złego mnie za to nie spotka :oops: [IMG]http://images44.fotosik.pl/99/bf67755e6da849f6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/95/48cfa56da8e383e8med.jpg[/IMG] Czyż on nie jest piękny ? :loveu: -
Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!
Lilmo replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Walko cudowne zdjęcia! Dziękujemy! Moje ulubione : [URL]http://img9.imageshack.us/img9/166/img0908j.jpg[/URL] Isieńko :loveu::loveu::loveu: -
[quote name='Soema']Dziś o 18 przyjeżdżają Państwo po Alfe :) mieszkanie z dzieckiem w Krakowie, zawsze mieli psy, ale odeszły ze starości później czekali, aż dziecko podrośnie. Już się dziś bawiło z Alfą. Takie zamieszanie tam było, Alfa wariowała, zwracała na siebie uwagę wszystkich, pan kamerzysta mnie speszył, więc na spokojnie przekażę sunie dziś popołudniu. :)[/quote] Wspaniała wiadomość! :multi: :multi::multi:Ja tutaj tak po cichutku podglądałam cały czas wątek i mocno trzymałam kciuki za całą czwóreczkę. Baaardzo się cieszę, że wkońcu i Alfa znalazła domek :multi: Malutka życzę Ci duuużo szczęścia !!! :kiss_2:
-
Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!
Lilmo replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Walko przyznaj się do zdjęć dałas innego psiaka abyśmy nie zobaczyły "zapracowanej i niepełnosprawnej" Isi.[/quote] No przecież od razu widać, że to nie Isia :mad: Walko jak mogłaś nas tak oszukać, no wiesz :mad: A tak poważnie to oczywiście oczy mi się spociły podczas patrzenia na te zdjęcia. :roll: Walko pozdrowienia dla Ciebie, Twojej rodzinki i oczywiście dla dziewczyn :) -
Kora/Nora - nie żyje. Uśpiona w Danii w nowym domu!
Lilmo replied to supergoga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ależ ona jest piękna! A w jej spojrzeniu dostrzegam wielką mądrość. To musi być naprawdę wspaniała sunia. -
Śliczna, młoda TINA po 2 latach w hotelu pojechała do domu!!!
Lilmo replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='snuszkak']Tinka pojechała?[/quote] Właśnie wpadłam też tutaj o to zapytać :) -
Mloda sunia ZAJKA po wypadku juz w NOWYM DOMU:)
Lilmo replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[quote name='martka1982']Tak, to już pewne,że Zajka będzie miała nowy dom. Tytuł wątku zmienię w dniu kiedy Zaja opuści schronisko:)[/quote] Cudownie! :multi: Bardzo się cieszę, aż mi się oczy pocą na myśl o tym, a strach pomyśleć co to dopiero będzie jak już Zajka trafi do nowego, kochanego domku :oops: W takim razie czekamy na dalsze wieście od Axii :) -
5tyg.Maleństwo Lilu - wygrała z chorobą i ma wspaniały dom :)
Lilmo replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry Lilu :loveu: Czekamy na wieści o Twoim zdrowiu, oczywiście na jak najlepsze ;) -
Szczeniaczek Denisek...Ktoś mnie pokochał swiat nagle zawirował bo...
Lilmo replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
No to widzę, że Denisek wyruszył w podróż po nowe życie :loveu: Tylko mi przykro Martypo, że nie uraczyłaś nas na pożegnanie z nim żadnymi nowymi zdjęciami :eviltong: Soema możemy na Ciebie liczyć ? :cool3: -
Foksi z Buku, całe życie w schronisku- czy tu będzie jej ostatni dom
Lilmo replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
I jak było wczoraj na spacerze ? :cool3: -
Zara - malenka śliczna diabełka szaleje w cudownym domku w Krakowie
Lilmo replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Leyla']ojej...tak tu cichutko, a kiedyś tyle się działo...ehhh. Wszystko przez Zare ,bo sobie poszła do swojego domku:razz: Pewnie już sobie śpi z pełnym brzuszkiem. [B]Zara!!!!!!!!!! ja tęsknię!!!!![/B][/quote] I ja też! I ja też! :loveu: