-
Posts
7589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dzika_Figa
-
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Dzika_Figa replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
dorobić pochylnię, Balbinie zakupić wrotki :diabloti: -
Kochany łobuziak Terry wreszcie w swoim domku!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Będzie miał dom, wybieg, swoich ludzi, laseczki do towarzystwa... Myślę, że tego mu potrzeba. Z Waszych opisów jego ucieczek wnioskuję, że on nigdy nie uciekał, żeby uciec, tylko, żeby się wybiegać, rozładować energię i grzecznie wrócić. To wielka szansa dla niego i tylko to mieszkanie w budzie mnie nie przekonywało. Ale skoro może w domu... -
Sandomierska Kropeczka już w swoim domeczku!!
Dzika_Figa replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Ale fajne kluchy! Umiesz założyć wątek szczeniaczkom czy mam to zrobić za Ciebie? -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Dzika_Figa replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
No. Nie wiem, czym się martwisz. Za kilka dni opanujesz do perfekcji bieganie po schodach z Balbiną pod pachą, telefonem przy uchu i herbatą w drugiej ręcę. Tylko zmieniaj ręce, bo od noszenia 16 kilo niewątpliwie Ci się zwiększy muskulatura. -
Sandomierska Kropeczka już w swoim domeczku!!
Dzika_Figa replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Mamę dzieciaków można próbować łapać klatką - łapką ale to skomplikowana sprawa, bo najbliższa taka klatka jest w Krakowie. Wszystko zależy od tego na ile suczka jest lękliwa. Skoro pozwoliła Ci zabrać dzieci, to bardzo bojowa nie jest. Możliwe zresztą, że miała ich już dość i z ulgą się ich pozbyła. Twoja wetka powinna wiedzieć, czy nie macie przypadkiem hycla w Stalowej, może on by pomógł...? Jak Kropka zareagowała na szczeniaki? -
Sandomierska Kropeczka już w swoim domeczku!!
Dzika_Figa replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
no masz... Trzeba przyznać, że początki na dogomani masz spektakularne. Oczywiście pomogę z pisaniem tekstów i zrobię szczeniaczkom allegro. -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Dzika_Figa replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Widzicie? Naobiecywała Wam, że będą zdjęcia, relacje... i nic, cisza. Dziś sobie wzięła urlop na Balbinę i nic nie pisze, to pomyślcie o ile mniej będzie pisała jak nie będzie miała urlopu! Niczego się już nigdy o Balbinie nie dowiecie! Aśka ją wessała jak czarna dziura! -
A u Balbiny to nic nie napiszesz... Miały zdjęcia byc, filmiki, fascynujące opowieści... A tymczasem Balbina głównie śpi!
-
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Dzika_Figa replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Noo Balbinka wreszcie na właściwym miejscu! -
Kochany łobuziak Terry wreszcie w swoim domku!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']dzwoniłam dzisiaj do pana i mam mentlik w głowie. Zapytałam wprost - w czym problem, że Terry nie może być w domu. A Pan powiedział że w niczym, że może być.[/QUOTE] No w tej sytuacji to ja jestem za. -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Dzika_Figa replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Porcelanowa Lalka']wątek rzeczywiście dopiero się zaczyna :D:D Piękne kundlowisko! Rewelacja! A Balbina i to z avatarka najbardziej mi się podobaja (nie pisz mi tylko, że to jakieś rasowe albo co) :)[/QUOTE] hihi... jedyne rasowe jakie kiedykolwiek Florentynka miała... -
Przystojniak Laps szczęśliwy w nowym domu
Dzika_Figa replied to Dzika_Figa's topic in Już w nowym domu
No możesz takie telefony mieć, bo własnie wyszedł Lapsowy pakiet z info, że lubi dzieci.... Niebawem będzie drugi pakiet z nowym tekstem -
Przystojniak Laps szczęśliwy w nowym domu
Dzika_Figa replied to Dzika_Figa's topic in Już w nowym domu
No masz.... nie wiedziałam. Ja cały czas jestem na etapie świetnej komitywy z Twoimi chłopakami... Dobra, zaraz go przerobię na macho! -
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='ULKA12']Ale Chanel nie jest ruda, jest brązowa.[/QUOTE] Ulka, ja wiem... -
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Na wątku krakowskim Soema napisała: [quote name='Soema']Dzwoniła do mnie kkanarekk, jej koleżanka widziała małego rudego pieska na os. Szkolnym. Pies był podobno do [B]Chanell.[/B] Nie mamy wielkich nadziei, ale może wart sprawdzić, ja niestety w Sandomierzu.[/QUOTE] -
[quote name='Soema']Dzwoniła do mnie kkanarekk, jej koleżanka widziała małego rudego pieska na os. Szkolnym. Pies był podobno do Chanell. Nie mamy wielkich nadziei, ale może wart sprawdzić, ja niestety w Sandomierzu. Dzięki Chanel nie jest ruda ani trochę ale wkleję informację na jej wątek.
-
Przystojniak Laps szczęśliwy w nowym domu
Dzika_Figa replied to Dzika_Figa's topic in Już w nowym domu
[B]Gdyby Laps był człowiekiem, to bez wątpienia złamałby już niejedno kobiece serce. Nie sposób oprzeć się urokom takiego przystojniaka. Jego ujmujący uśmiech i magiczne spojrzenie powalają na kolana! Niestety, Laps jest psem i jakoś nie potafi wzbudzić niczyjego zainteresowania na tyle, żeby znaleźć dom. Niczego mu nie brakuje. Jest nie tylko prawdziwym przystojniakiem, ale i fantastycznym psem! Przyjazny, łagodny, spokojny. Lubi dzieci. Dogaduje się z innymi psami ( świetnie spełnia się w roli opiekuna szczeniaków) i toleruje obecność kotów. Posłuszny, mądry, szybko się uczy i stara się wykonywać polecenia. Bardzo grzecznie zachowuje się w samochodzie. Ideał, któremu do szczęścia brakuje tylko domu i rodziny. Ma około 6 lat, jest drowy, zaszczepiony, odrobaczony i zaczipowany. Adoptując Lapsa zyskasz wspaniałego, wiernego przyjaciela. A jemu podarujesz wszystko - cały świat![/B] coś skreślić, coś dopisać?