-
Posts
7589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dzika_Figa
-
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Dzika_Figa replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
no nie, ja im niczego nie żałuję. Tylko że po kolejnym kieliszku herbaty mamanabanki mogą być na bani a Andzike może już nie być w stanie pisać jaka Balbina cudna... -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Dzika_Figa replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Już godzina minęła... -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Dzika_Figa replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
I co i co? -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Dzika_Figa replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
A tytuł wątku nadal nie zmieniony... nawet Florentynce REZERWACJA nie napisały. A prosiła. -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Dzika_Figa replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
No szybciej tą Balbinę turlać do Andzike! -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Dzika_Figa replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Ja też się doczekac nie mogę. Relacji z przybycia Balbiny. -
Kochany łobuziak Terry wreszcie w swoim domku!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Cholera... nie mam pojęcia co robić... co o tym myśleć... -
Kochany łobuziak Terry wreszcie w swoim domku!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Domagam się ostatecznego ustalenia miniaturki na allegro Terryego -
Power jaki pies takie imię, na ile mu jeszcze wystaczy siły?
Dzika_Figa replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
[quote name='ULKA12'] P.S. W związku z tym, że wątek hoteli i płatnych DT został totalnie oczyszczony z różnych wątków, w tym również mojego DT gdyby ktoś chciał ze mną nawiązać kontakt pozostaje tylko telefon: 517251148 lub [email][email protected][/email] Nie wiem czy pisząc o Powerze nie naruszam jakiegoś punktu regulaminu:razz:[/QUOTE] A na swoim wątku naruszałaś? -
[quote name='GuniaP']Bardzo dobry pomysl, to ma byc tym razem pomoc ludziom.[/QUOTE] Skąd wiesz? Jakoś nie umiem znaleźć żadnych informacji...
-
[quote name='Florentynka']Trzeba się dowiedzieć cz PKP przyjmie kota w transporterze jako przesyłkę konduktorską. Albo pogadać z kierowcą PKS, dać w łapę, niech przewiezie.[/QUOTE] Miśka, co o tym sądzisz? Jesteś w stanie sie dowiedzieć na ile to realne? Zuza mieszka w centrum, żaden problem dla niej podejść na dworzec.
-
Vincent w typie sznaucera już w nowym domu!
Dzika_Figa replied to sosiczka's topic in Już w nowym domu
No to się wstrzymuję, śledzę wątek na bieżąco i czekam na sygnał jakby co... -
Zakończyła się akcja "nakarm z Szerlokiem", będa kolejne chyba. Napisali, że sugestie można zgłaszac przez formularz kontaktowy. Może zgłosić Majkę? http://szerlok.pl/pomoc/kontakt/
-
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Dzika_Figa replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Andzike']Brekekekekkeke :D :D :D no nie mów, że nie wyciągnęłaś tego z jakiegoś wątku, jak jojczyłam, że na długi listopadowy weekend muszę tam jechać i zostawiać Nelsona i Nelkę... ;) Tak po prostu trafiłaś w ten Wałbrzych? :)[/QUOTE] No niechcący trafiłam... Tak po prostu pomyślałam, że Wałbrzych jest na tyle daleko od Warszawy, że niespodziewany przyjazd rodziny z właśnie stamtąd każdy uzna za katastrofę. -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Dzika_Figa replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Andzike']Weź mnie kuzynostwem z Wałbrzycha nie strasz - zapowiadają się dopiero na ferie zimowe, na szczęście tylko z trójka:angryy: Ale motyw awarii wodno-kanalizacyjnej ma sens... jeszcze go nie wykorzystałam w tej robocie ;)[/QUOTE] O jeżu!... to oni istnieją? Trafiłam? Przepraszam! -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Dzika_Figa replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka']Ja wiem. Biszkopt wpadnie w histerię/depresję z powodu braku Tej Która Rzuca Kość.[/QUOTE] W łazience pęknie rura i zaleje sąsiadów a w dodatku niespodziewanie przyjedzie do Andzike kuzynostwo z Wałbrzycha z piątką dzieci. -
Vincent w typie sznaucera już w nowym domu!
Dzika_Figa replied to sosiczka's topic in Już w nowym domu
Przepraszam, nie miałam czasu się zająć tym allegro. Ktoś już zrobił, czy mam robić? -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Dzika_Figa replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Aśka mnie właśnie objechała z góry na dół na skype i zwyzywała od toreb. Bo nie zaglądam do Łucji (zaglądam), nic nie piszę (piszę, jak mam coś do napisania) i nie przeżywam zabiegu, który Łucja wczoraj przeszła. Przeżyłam go już wczoraj z Aśką na skype, ale widocznie oczekuje się ode mnie, że zrobię to oficjalnie. W związku z powyższymi pretensjami nieniejszym wyrażam: - kolejno: niepokój, ulgę i troskę w kwestii rzeczonego guzka. - współczucie dla Florentynki, która o mało nie zemdlała u weterynarza - podziw dla tejże, że jednak tego nie zrobiła (bo mnie się nie udało nie zemdleć) - współczucie dla Łucji, która została pozbawiona swojego ulubinego pazura i bardzo to przeżyła - rozbawienie niektórymi aspektami całej historii - zachwyt nad wspaniałością Florentynkowych weterynarzy, którzy łączą profesjonalizm z rodzinną atmosferą - zachwyt nad talentem pisarskim Florentynki, która tak pięknie to wszytsko opisuje - oraz ubolewanie, że mnie tam nie ma, że nie mam takiego wspaniałęgo psiego stada i takich fajnych weterynarzy ani talentu pisarskiego i że zawsze będę torbą, cokolwiek bym nie zrobiła, prędzej czy później znowu zostanę tak nazwana. -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Dzika_Figa replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Andzike']L4 na jeden dzień nie bardzo... na dłużej nie mogę, urlop już prawie wykorzystany, jak nic pozostaje mi jakaś domowo/rodzinna awaria ;)[/QUOTE] a powiesz, co to będzie?