[quote name='majuska']Nie mam żadnych wiadomości, po prostu tak fajnie napomknęłaś w allegro, że i mamuśka czeka na dom, a nuż, komuś serducho piknie do parki, przecież to malizny takie[/QUOTE]
No w allegro Lusi też o Puszku napomknęłam. Mam pretekst, to napomykam. Anuż...