-
Posts
7589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dzika_Figa
-
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Dzika_Figa replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
nono, zapowiada się ciekawie.... -
Przystojniak Laps szczęśliwy w nowym domu
Dzika_Figa replied to Dzika_Figa's topic in Już w nowym domu
[quote name='yumanji']Weterynarz byl prawie zdechl na grype,ale juz sie chlopina ogarnia i zrobimy Lapsowi czyszczenie zebow.[/QUOTE] No to ja dziś piję za zdrowie weterynarza! Wykupiłam Lapsowi pakiecik na bazarku u Borówki. Do tej pory za wszystkie wykupione pakiety płaciłam z własnej kieszeni, ale tym razem nie jestem w stanie, mam absolutne zero na koncie i w związku z tym odliczam z konta Lapsa 8 zł -
MARCEL - czarny książe znalazł cudowny dom!!!
Dzika_Figa replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
melduję się, dziękuję za zaproszenie i będę nadrabiać zaległości! -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Dzika_Figa replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
A czemu Ty się siostrzyczko nie skarżysz, że Balbina drze ryło? Nikt ani słówkiem nie wspominał, że ta kochana, śliczna, sympatyczna i cudowna parówa jest parówą rozdartą! Siada toto, kręci się na doopie wokół własnej osi i szczeka. A szczek ma głośny i donośny. Szczeka, jak czeka na jedzenie, szczeka jak się za dużo uwagi poświęca innym psom (zwłaszcza Łucji), szczeka jak ma taki kaprys... Leżąc na kanapie też szczeka, bo co ma sobie żałować... Oczywiście Balbiniaste ciotki zaraz napiszą, że to bzdura i że Balbinka jest cichutką subtelną suczką... -
Choć nic nie pisałam od dawna, to śledzę wątek Wojtusia na bieżąco i pełna jestem podziwu dla Wojtusiowych Państwa, że ich jego brzydkie zachowanie nie zraziło i uparli się grubasa adoptować. Wspaniali ludzie! Ciężko uwierzyć w to wszystko...
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Dzika_Figa replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Florentynka jutro wraca do domu. Kangur nawet o tym Was nie poinformuje, niedobry. Pieski też chyba żle traktuje, bo osobiście słyszałam jak wczoraj krzyczał na szczekającą Łuckę "zamknij się, bo Cię przysiądę!'. Na szczęście już jutro Łucja będzie mogła szczekać bez narażania się na pogróżki. -
Przystojniak Laps szczęśliwy w nowym domu
Dzika_Figa replied to Dzika_Figa's topic in Już w nowym domu
Ojej, jaka miła niespodzianka! Laps jak zwykle usmiechnięty! Wygląda świetnie!