Jump to content
Dogomania

Dzika_Figa

Members
  • Posts

    7589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dzika_Figa

  1. Dzięki! Dziś puszczę przelew... Nie dzwonił nikt?
  2. nono, zapowiada się ciekawie....
  3. Wykupiłam Rudusiowi pakiet, może coś pomoże?
  4. [quote name='yumanji']Weterynarz byl prawie zdechl na grype,ale juz sie chlopina ogarnia i zrobimy Lapsowi czyszczenie zebow.[/QUOTE] No to ja dziś piję za zdrowie weterynarza! Wykupiłam Lapsowi pakiecik na bazarku u Borówki. Do tej pory za wszystkie wykupione pakiety płaciłam z własnej kieszeni, ale tym razem nie jestem w stanie, mam absolutne zero na koncie i w związku z tym odliczam z konta Lapsa 8 zł
  5. A było tak pusto w przytulisku... No nic, trzeba się będzie zabrac do roboty. Rozumiem, że kilka dni trzeba poczekać z ogłaszaniem, bo kwaratanna itd. No i trzeba się czegoś o nich dowiedzieć, zanim cokolwiek... Waluś słodki, wcale nie brzydki!
  6. Nic nie piszę, ale myślę o Poldziu i o Was. W żadnym innym miejscu nie byłby tak szczęśliwy w ostatnich latach życia, jak był u Was.
  7. melduję się, dziękuję za zaproszenie i będę nadrabiać zaległości!
  8. A czemu Ty się siostrzyczko nie skarżysz, że Balbina drze ryło? Nikt ani słówkiem nie wspominał, że ta kochana, śliczna, sympatyczna i cudowna parówa jest parówą rozdartą! Siada toto, kręci się na doopie wokół własnej osi i szczeka. A szczek ma głośny i donośny. Szczeka, jak czeka na jedzenie, szczeka jak się za dużo uwagi poświęca innym psom (zwłaszcza Łucji), szczeka jak ma taki kaprys... Leżąc na kanapie też szczeka, bo co ma sobie żałować... Oczywiście Balbiniaste ciotki zaraz napiszą, że to bzdura i że Balbinka jest cichutką subtelną suczką...
  9. ... smutno strasznie... Trzymajcie się jakoś kochani!
  10. Ucałuj w nosek i szepnij, że myslimy o nim cały czas!
  11. Aj... nie takie wiadomosci chciałam dziś przeczytać... Biedny Polduś...
  12. Poldusiu, wracaj do sił! Ja często przechodząc nad studzienkami różnymi się zastanawiam, jakby było strasznie, jakby mi tam wpadły klucze... zwłaszcza od samochodu, bo mamy jedne... Całe szczęscie, że Ci się udało!
  13. Poldziu, martwimy się o Ciebie... Zbieraj się szybciutko!
  14. Śledzę wątek od dawna i kibicuję. Trzymam kciuki za sobotę!
  15. Poldusiu, przesyłamy Ci z TŻ ciepłe myśli i pozytywne fluidy. I Twoim ludziom też.
  16. Choć nic nie pisałam od dawna, to śledzę wątek Wojtusia na bieżąco i pełna jestem podziwu dla Wojtusiowych Państwa, że ich jego brzydkie zachowanie nie zraziło i uparli się grubasa adoptować. Wspaniali ludzie! Ciężko uwierzyć w to wszystko...
  17. [quote name='yumanji']KSIEGOWA.:evil_lol:[/QUOTE] Jak z koziej d... trąba. Jestem chyba najmniej odpowiednią osobą do takich spraw, ale jakoś nikt inny nie chciał...
  18. [quote name='_Aga_']Ja wczoraj wpłaciłam za styczeń :)[/QUOTE] A ja już zaksięgowałam ;-)
  19. Florentynka jutro wraca do domu. Kangur nawet o tym Was nie poinformuje, niedobry. Pieski też chyba żle traktuje, bo osobiście słyszałam jak wczoraj krzyczał na szczekającą Łuckę "zamknij się, bo Cię przysiądę!'. Na szczęście już jutro Łucja będzie mogła szczekać bez narażania się na pogróżki.
  20. Oj Poldziu Poldziu, znowu jakieś numery wykręcasz?:shake: Wracaj do zdrowia!:glaszcze::calus:
  21. [quote name='_Goldenek2']4 stycznia wpłaciłam elektronicznie za styczeń. Brak mojej wpłaty Dzika Figo.[/QUOTE] Kochana, jest Twoja wpłata tylko wpisana w Grudniu. Zaraz przesuwam na styczeń.
  22. Wielkie dzięki za miłą niespodziankę! Rozwalił mnie ten Ruduś na grzbiecie!
  23. Ojej, jaka miła niespodzianka! Laps jak zwykle usmiechnięty! Wygląda świetnie!
  24. Przelałam na Orkana i Ząbala, zaksięgowałam wpłaty u Lapsa i Rudusia. Czekam na pozostałe numery kont.
×
×
  • Create New...