Jump to content
Dogomania

Dzika_Figa

Members
  • Posts

    7589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dzika_Figa

  1. Plakat graficznie zrobię, bez problemu. Niestety na weekend wypadłam z obiegu, teraz muszę ponadrabiać zaległości. Dziś, najpóżniej pojutrze (lepiej sobie zostawić ten luz) napiszę chłopakom teksty, zrobię piękne plakaty i nowe allegro. I wreszcie wyślę ich "dane" na ten bazarek, gdzie wykupiłam ogłoszenia...
  2. Ona ma białe skarpetki! Nigdy nie zauważyłam! Emilka ślicznie się prezentuje za kierownicą. Majuska mogła spokojnie gadać przez telefon i robić sto innych rzeczy - Emilka kontrolowała sytuację!
  3. No to jestem. Ogarnęłam się częściowo z przygotowaniami do wyjazdu i wolnym weekendem TŻ i zabieram się do roboty. Widzę, że psiaki dały sobie założyć kubraczki. Super. :loveu: Macie dar przekonywania!
  4. Ale fajna ta Mania! Taka słodka! Zdecydowanie, na lęki w tym przypadku rozpieszczanie jest najlepszą metodą. A tak z innej beczki: Wy sobie zdajecie sprawę z tego, że psy Florentynki nie żebrzą? Uciekają, kradną, niszczą, śpią w łóżku, zajmują wszytskie kanapy ale w dziedzinie żebractwa udało się Aśce odnieść sukces pedagogiczny... Zastanówcie się, czy to dobry dom dla Balbiny...
  5. Wojtuś dał sobie założyć kubraczek??? To musi być komiczny widok. A mina na ostatnim zdjęciu - piękna! Od razu się chce biec i ratować Wojtusia przed tą straszną suką
  6. Emilko, tak się cieszę! Powodzenia, okruszku hebanowy!
  7. [quote name='E-S']Oczywiście oba zostały :D Śpią z Panią i psem ze schroniska mixem sznupa w łóżku. Jeden leje w wyro. Nie wiadomo który.[/QUOTE] Totez Pani nie wie, którego wyrzucić ;-) hihi
  8. [quote name='Becia66']Mamy piękne zdjęcia Terrego, zaraz ogarnę i wkleję. Przydadzą się do ogłoszeń pewnikiem, tak więc Dzika_ Figo wstrzymaj się chwilkę...[/QUOTE] [quote name='majuska']a ja mam filmiki zawodowe :)[/QUOTE] Spoko, wstrzymuję się...
  9. [quote name='mamanabank']Np Balbinę :-) Pierwsza jest na liście :-D[/QUOTE] [quote name='Andzike']hihhihi ;) o tym samym pomyslalałam ;)[/QUOTE] Paskudne zołzy!
  10. [quote name='Florentynka']Miałam dziś śmiszny telefon w sprawie Skutka, z sąsiedniej wsi. Dom niestety nie dla niego, bo jest pies. A chodziło właśnie o to, że jest pies, ON-ek, który miał być psem stróżującym, ale nie szczeka. Pani wymyśliła, że w takim razie potrzebuje małego rozdarciucha, który będzie inspirował ON-ka. Fajne rozwiązanie, jak na wsiowe warunki. Zamiast "bezużytecznego" ON-ka wyrzucić albo utrupić wpaść na pomysł, żeby mu dokooptować małą szczekaczkę...[/QUOTE] Może Pani jakiegoś parówka wcisnąć?
  11. Gazzy, spoko, przecież Ty wpłacasz regularnie! kilka dni opóźnienia to nie ma znaczenia!
  12. Na mnie kawa w ogóle nie działa tak, jak powinna. Czasem sobie piję na dobranoc.
  13. coś - jesteś usatysfakcjinowana? Napiję się kawy i pomyślę, może wena wróci...
  14. Jaka ona malutka!! Uśmiecha się przez sen, znaczy zadowolona! ;)
  15. Odpadłam... poddaję się, nic już więcej nie napiszę
  16. [quote name='yumanji']W niedziele rano bedzie u mnie Bonsai z kolezanka i beda jeszcze nowe zdjecia.[/QUOTE] super! czekamy!
  17. [quote name='majuska']Sraty taty Skutek zmykaj już do chaty!!![/QUOTE] Pięknie to podsumowałaś!!!
  18. [quote name='Becia66']a feee...ty niedobra, pamiętaj gdzie dwie się biją to trzecia korzysta. Za wierszykami nie przepadam bo gdybym to ja szukała psa to chciałabym jak najwięcej informacji, a nie takie tam....:diabloti:[/QUOTE] to wierszyk będzie na dole - dla wytrwałych.
  19. Bono i Niunia przyssani do Beli jak szczeniaki! Piękny widok! Tyle kilogramów psiej cudowności! Samo szczęście w czystej postaci!
  20. Hihi, Pani Ewa przerobiła harpagana na kanapowca!
  21. Uzupełniłam rozliczenie. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy konsekwentnie wpłacają swoje deklaracje na Lapsa. Napiszę mu nowy tekst, wykupiłam dwa pakiety ogłoszeń na dwóch różnych bazarkach. Ale sama mu domu nie znajdę! Pomóżcie, proszę!
  22. Rozliczenie uzupełnione - bardzo dziękuję wszystkim za wpłaty :loveu:i cierpliwość do mnie. Tekst napiszę jutro, bo dziś mi same idiotyzmy chodzą po głowie.
  23. [quote name='Florentynka']nie może być z rutinoscorbinu?[/QUOTE] a mąka biała, zwykła? czy chociaż pełnoziarnista? No próbuj, może sie uda...
  24. [quote name='rita60']Tak strasznie długo tu czekam na Ciebie......../tytuł/ Za bramą trzasnęły auta drzwi i słyszę kroki obok kojca,przy drzewie.. Może to już wreszcie jesteś ...Ty? Tak strasznie długo tu czekam na Ciebie ... Może coś takiego:oops:[/QUOTE] Super! Dodam jeszcze wierszyk Florentynki który był na allegro Bono! [quote name='Becia66']co do miniatury to wybieram 1-sze zdjęcie z postu 540. Takiego jeszcze nie miał, może mu szczęście przyniesie.[/QUOTE] [quote name='majuska']A może dać na miniaturę Terrusia - elewację boczną, czyli czwarte zdjęcie w 540 poście[/QUOTE] No to już się dogadujcie między sobą.... :evil_lol:
×
×
  • Create New...