Jump to content
Dogomania

Dzika_Figa

Members
  • Posts

    7589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dzika_Figa

  1. Słodki pyszczek, piękne rude futro, puchaty ogon. Taki jest Ruduś. Taki jest z zewnątrz. A co kryje w środku? Ruduś to pies z charakterem. Indywidualista, który chodzi własnymi drogami. Trochę jak kot. Wolny i niezależny. Nie zaprzyjaźnia się z ludźmi tak od razu, trzeba zdobyć jego zaufanie, a nawet wtedy na głaskanie przychodzi wtedy, kiedy ma ochotę. Jest dumny, dostojny i pewny siebie. Nie jest wylewny, żywiołowe okazywanie uczuć to nie jego styl. Ruduś ceni sobie swobodę, kontakt z naturą i zwykłe radości radości psiego życia. Na jego miłość trzeba sobie zapracować., ale naprawdę warto, bo to wspaniały pies! Bez cienia agresji, spokojny, posłuszny. Bardzo grzecznie zachowuje się w samochodzie - podróże nie są mu straszne! Ruduś niedowidzi, ale zupełnie nie przeszkadza mu to w normalnym funkcjonowaniu. Świetnie sobie radzi - jest żywym dowodem, że psu wzrok nie jest niezbędny do życia. Wystarczy, że pozna teren wokół siebie i już potrafi się bawić w berka, przeskoczyć płotek... jak każdy normalny pies! Patrząc na niego trudno uwierzyć, że ma problemy ze wzrokiem. Ma około 6 lat, jest zdrowy, zaszczepiony, zaczipowany i odrobaczony. Bardzo chętnie zamieszkałby w domu z ogrodem, może być w towarzystwie suczek. Nie wzgardzi oczywiście kanapą w bloku i długigimi spacerami. Tym, czego Ruduś potrzebuje najbardziej jest człowiek. Wreszcie własny (nie do podziału z mnóstwem innych psów) i skupiony tylko na nim. Pokochaj Rudusia i jego kocią naturę! czekam na konstruktywna krytykę....
  2. Florentynka z Adamem i Balbinką utknęli w Warszawie na dłużej, niż przewidywali, ale już od dwóch godzin są w drodze do Krakowa. Balbina super, cudowna, fantastyczna - tyle powiedziano Matce przez telefon. Reszta jak dojadą...
  3. [quote name='Andzike']Ja nie, ale Biszkopt tak ;) ale fajnie smakują parówki z biszkoptami ;)[/QUOTE] widzę, że się lubujesz w perwersjach kulinarnych...
  4. [quote name='Andzike']Ja??? Absolutnie nic ;) Jak zawsze ;) Ale poprzeczuwać sobie mogę, prawda ? ;)[/QUOTE] Możesz jasne, przeczuwaj ile wlezie!
  5. [quote name='mamanabank']Jezu, ale ja jestem ze wsi nie mam FB ani NK, nawet nie wiem o czym tu prawicie tak do końca, bo nie rozumiem, czy to dotyczy Mani? :-)[/QUOTE] Nie przejmuj się, nic nie tracisz. Ja Fb używam tylko do promowania psów, cała reszta jest nudna i do niczego.
  6. [quote name='Andzike']To była czysta parówkowa przyjemność:)[/QUOTE] Obgryzłaś ją trochę?:diabloti:
  7. [quote name='Andzike']No właśnie... Oczywiście, że wkleję :) jak już wrócę do domu z fabryki :)[/QUOTE] Wielkie dzięki! Za wszystko! Za Balbinę przede wszystkim!
  8. [quote name='Andzike']Hmm... jakieś mam dobre przeczucia, nie co do Gdańska, ale znacznie bliżej.... ;) Czarujemy ? ;)[/QUOTE] Hmm... a może Ty coś wiesz?
  9. [quote name='Porcelanowa Lalka']Mikrusy na fejsie :) [url]http://www.facebook.com/profile.php?id=100001790997578[/url][/QUOTE] Dziękuję bardzo !
  10. Miałam zapytanie o Skutka... z Gdańska... dalej już się nie dało. Ale ludzie chcą psa z okolicy, więc raczej nic z tego. Niemniej jednak byłam miła i poprosiłam ich o telefon.
  11. Och, dlaczego z Warszawy do Krakowa jest tak daleko i tak długo musimy czekac na kolejne wieści??? Andzike, wkleisz zdjęcia magnesów na bazarku?
  12. [quote name='Porcelanowa Lalka']Prosze ja wrzucic na FB do profilu MIKROPSOW DO ADOPCJI :)[/QUOTE] I prosze mi podesłać link to ją sobie udostępnię czy cuś... Komu mam na priv wysłać link do swojego profilu?
  13. [quote name='szosti999']Dobrze, ze ktokolwiek 'zwrocil' uwage, na to co napisalem.[/QUOTE] Przepraszam, myślałam że Florentynka Ci wszystko wysłała. Zaraz wyślę jeśli Twoja oferta jest aktualna. I dziękuję bardzo.
  14. A właśnie miałam pytać, czy są wieści od naszej kruszynki. Dzięki Beciu!
  15. Andzike pewnie wlewa w Adama kolejne kieliszki herbaty. W końcu gościnna z niej kobita, nie?
  16. [quote name='Becia66']to z tego domek już być musi....[/QUOTE] no oby, oby...
  17. Bardzo dziękuję za ten opis Rudusia. Mam inspirację do nowego tekstu.
  18. [quote name='Becia66']żeby tylko się udało bo tam gdzie jest - psina nieszczęsliwa bardzo....:shake:[/QUOTE] Trzymam kciuki mocno!
  19. [quote name='gazzy']Śliczna fotka :) Ruduś tak samo jak i Laps zakochany w yumanji[/QUOTE] Bo im tam dobrze! Co nie zmienia faktu, że mogliby już łaskawie znaleźć sobie domy!
  20. Och och, to już jest TA chwila!
  21. Na pewno Aśka Ci zrobi nową... Roztrzaskała się na zakończenie pewnego etapu w życiu Balbiny. Potraktuj to jako dobry znak!
  22. Florentynka ma rację, mozna spróbować babę okłamać i już. Zuza wściekła na babę jak osa i nadal gotowa kota przyjąć oraz szukać mu domu.
  23. Jaka słodka Balbi nka! Och Ach!
×
×
  • Create New...