-
Posts
7589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dzika_Figa
-
Słodki pyszczek, piękne rude futro, puchaty ogon. Taki jest Ruduś. Taki jest z zewnątrz. A co kryje w środku? Ruduś to pies z charakterem. Indywidualista, który chodzi własnymi drogami. Trochę jak kot. Wolny i niezależny. Nie zaprzyjaźnia się z ludźmi tak od razu, trzeba zdobyć jego zaufanie, a nawet wtedy na głaskanie przychodzi wtedy, kiedy ma ochotę. Jest dumny, dostojny i pewny siebie. Nie jest wylewny, żywiołowe okazywanie uczuć to nie jego styl. Ruduś ceni sobie swobodę, kontakt z naturą i zwykłe radości radości psiego życia. Na jego miłość trzeba sobie zapracować., ale naprawdę warto, bo to wspaniały pies! Bez cienia agresji, spokojny, posłuszny. Bardzo grzecznie zachowuje się w samochodzie - podróże nie są mu straszne! Ruduś niedowidzi, ale zupełnie nie przeszkadza mu to w normalnym funkcjonowaniu. Świetnie sobie radzi - jest żywym dowodem, że psu wzrok nie jest niezbędny do życia. Wystarczy, że pozna teren wokół siebie i już potrafi się bawić w berka, przeskoczyć płotek... jak każdy normalny pies! Patrząc na niego trudno uwierzyć, że ma problemy ze wzrokiem. Ma około 6 lat, jest zdrowy, zaszczepiony, zaczipowany i odrobaczony. Bardzo chętnie zamieszkałby w domu z ogrodem, może być w towarzystwie suczek. Nie wzgardzi oczywiście kanapą w bloku i długigimi spacerami. Tym, czego Ruduś potrzebuje najbardziej jest człowiek. Wreszcie własny (nie do podziału z mnóstwem innych psów) i skupiony tylko na nim. Pokochaj Rudusia i jego kocią naturę! czekam na konstruktywna krytykę....
-
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Dzika_Figa replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Florentynka z Adamem i Balbinką utknęli w Warszawie na dłużej, niż przewidywali, ale już od dwóch godzin są w drodze do Krakowa. Balbina super, cudowna, fantastyczna - tyle powiedziano Matce przez telefon. Reszta jak dojadą... -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
Jaka piękna parówencja! -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Dzika_Figa replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Andzike']Ja nie, ale Biszkopt tak ;) ale fajnie smakują parówki z biszkoptami ;)[/QUOTE] widzę, że się lubujesz w perwersjach kulinarnych... -
[quote name='Andzike']Ja??? Absolutnie nic ;) Jak zawsze ;) Ale poprzeczuwać sobie mogę, prawda ? ;)[/QUOTE] Możesz jasne, przeczuwaj ile wlezie!
-
Mania ,zagubiona mała dziewczynka już W DOMU STAŁYM
Dzika_Figa replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mamanabank']Jezu, ale ja jestem ze wsi nie mam FB ani NK, nawet nie wiem o czym tu prawicie tak do końca, bo nie rozumiem, czy to dotyczy Mani? :-)[/QUOTE] Nie przejmuj się, nic nie tracisz. Ja Fb używam tylko do promowania psów, cała reszta jest nudna i do niczego. -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Dzika_Figa replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Andzike']To była czysta parówkowa przyjemność:)[/QUOTE] Obgryzłaś ją trochę?:diabloti: -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Dzika_Figa replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Andzike']No właśnie... Oczywiście, że wkleję :) jak już wrócę do domu z fabryki :)[/QUOTE] Wielkie dzięki! Za wszystko! Za Balbinę przede wszystkim! -
[quote name='Andzike']Hmm... jakieś mam dobre przeczucia, nie co do Gdańska, ale znacznie bliżej.... ;) Czarujemy ? ;)[/QUOTE] Hmm... a może Ty coś wiesz?
-
Mania ,zagubiona mała dziewczynka już W DOMU STAŁYM
Dzika_Figa replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Porcelanowa Lalka']Mikrusy na fejsie :) [url]http://www.facebook.com/profile.php?id=100001790997578[/url][/QUOTE] Dziękuję bardzo ! -
Miałam zapytanie o Skutka... z Gdańska... dalej już się nie dało. Ale ludzie chcą psa z okolicy, więc raczej nic z tego. Niemniej jednak byłam miła i poprosiłam ich o telefon.
-
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Dzika_Figa replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Och, dlaczego z Warszawy do Krakowa jest tak daleko i tak długo musimy czekac na kolejne wieści??? Andzike, wkleisz zdjęcia magnesów na bazarku? -
Mania ,zagubiona mała dziewczynka już W DOMU STAŁYM
Dzika_Figa replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Porcelanowa Lalka']Prosze ja wrzucic na FB do profilu MIKROPSOW DO ADOPCJI :)[/QUOTE] I prosze mi podesłać link to ją sobie udostępnię czy cuś... Komu mam na priv wysłać link do swojego profilu? -
[quote name='szosti999']Dobrze, ze ktokolwiek 'zwrocil' uwage, na to co napisalem.[/QUOTE] Przepraszam, myślałam że Florentynka Ci wszystko wysłała. Zaraz wyślę jeśli Twoja oferta jest aktualna. I dziękuję bardzo.
-
Emilka - mistyczna hebanowa księżniczka - juz w nowym domku!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
A właśnie miałam pytać, czy są wieści od naszej kruszynki. Dzięki Beciu! -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Dzika_Figa replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Andzike pewnie wlewa w Adama kolejne kieliszki herbaty. W końcu gościnna z niej kobita, nie? -
[quote name='Becia66']to z tego domek już być musi....[/QUOTE] no oby, oby...
-
Przystojniak Laps szczęśliwy w nowym domu
Dzika_Figa replied to Dzika_Figa's topic in Już w nowym domu
[quote name='gazzy']Śliczna fotka :) Ruduś tak samo jak i Laps zakochany w yumanji[/QUOTE] Bo im tam dobrze! Co nie zmienia faktu, że mogliby już łaskawie znaleźć sobie domy! -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Dzika_Figa replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Och och, to już jest TA chwila! -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Dzika_Figa replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Na pewno Aśka Ci zrobi nową... Roztrzaskała się na zakończenie pewnego etapu w życiu Balbiny. Potraktuj to jako dobry znak! -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Dzika_Figa replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Jaka słodka Balbi nka! Och Ach!