Jump to content
Dogomania

Dzika_Figa

Members
  • Posts

    7589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dzika_Figa

  1. A ja jednak myślę, że Agatka ma rację. Jak ktoś ma zupełnie czyste sumienie to nie robi histerii o wizytę przedadopcyjną. Takie nerwowe reagowanie jest bardzo niepokojące. Normalny człowiek rozumie, że choć on wie, że jest super domem dla psa, to opiekunowie psa nie mają się tego skąd dowiedzieć, dopóki sami nie sprawdzą. I że trzeba stosować zasadę ograniczonego zaufania, WOBEC WSZYSTKICH, nawet wobec niebywale symatycznych i elokwentnych osób. Proste jak budowa cepa. Zależy mi na psie, chcę jego dobra, wiem, że ludziom, od których biorę psa też zależy na psie, więc robię [B]wszystko[/B], żeby ich uspokoić i pokazać im, że u mnie pies będzie bezpieczny.
  2. Uff. No to czekamy na zdjęcia!
  3. ... biedna Lusia. Słów mi brak.
  4. Wejdż na allegro i sprawdż numer. Trzy razy. Już raz kiedyś pomyliłam...
  5. [quote name='olalolaa']Tak , tak, niestety mój kot jest dosyć dziwny, ustawia psy jak jej się tylko podoba:cool1:[/QUOTE] Nie dziwny, tylko normalny ;-)
  6. Ola, ale do domu z kotami można ją spokojnie? Bo rozumiem, że to kot przejawia agresję a biedna Chanel cierpi ;-)
  7. Podłość z Twojej strony! Podłość! Idę zeżreć ciastka TŻ... a miałam nie jeść słodyczy!
  8. [quote name='Kana']Niestety adopcje stoją...[/QUOTE] No ale nie AŻ tak... od kiedy mam Lapsa i Rudusia pod opieką, dużo innych psiaków, którym kibicowałam, znalazło super domy. I to kilka o wiele mniej adopcyjnych. Te psy autentycznie mają pecha. Przecież nawet nikt nie dzwoni!
  9. [quote name='Florentynka']Mam informację od Puckowego DT - psinek ma być odebrany jutro o 9.[/QUOTE] No to mocno tryzmamy kciuki! Bardzo jestem ciekawa, jak się Pucek będzie w DT zachowywał.
  10. Oglądalność Laps ma nienajlepszą. JASNA CHOLERA, o co chodzi? Onki są dość adopcyjnymi psami, Laps przystojny, piękny, uśmiechnięty... no co jest z nim nie tak?
  11. Yumanji, chyba by się przydało chłopaków zafripexować na wiosnę, nie? Daj znać ile, to pójdzie razem z przelewem za kwiecień. EDIT: albo mogę sama kupić fripex na allegro czy gdzieś z wysyłką do Ciebie - jak Ci wygodniej?
  12. Anita... Zobaczyłam u Ciebie banerek i przygnałam w te pędy. Jaka brzydula? Ona jest piękna! Paróweczka słodka! Mogę jej kibicować, mogę?
  13. [quote name='mamanabank']Łowicz - Tybet 1:0[/QUOTE] :multi::multi::multi: BALBINA! POKAŻ MU JESZCZE! :evil_lol:
  14. No to trzymam kciuki, żeby domek wypadł dobrze w ocenie Bugiego!
  15. Bidulka...
  16. No bo dlaczego mała suczka ma niby dużemu psu oddawać swoją kośc, tylko dlatego, że on chce, co?
  17. Ja nie mam wątpliwości. Chanel nie ma typowej urody a statystyczne prawdopodobieństwo, żeby w tym samym czasie po jednym mieście błąkały się dwa identyczne psy, tej samej płci w dodatku, jest znikome...
  18. Dziewczyny, jesteście kochane! Ja deklaruję wyróżnione allegro cały czas, do znalezienia domu.
  19. [quote name='Andzike']Wątek "domowego tymczasu" Arktyki jest "hitem" na dogo :( Ile jeszcze będzie takich przypadków oddawania psa na ślepo za 300zł i dzika radość jak cioteczka napisze raz na tydzień co słychać u psa i raz na dwa tygodnie wklei zdjęcia ?:angryy: Nana ma się lepiej, chociaż strasznie schudła podobno:roll:[/QUOTE] Niestety, wiele będzie. Ja nawet nei chcę tego czytać, o odzywaniu się tam nie wspominając. Babrałam się z Fartem u Morii, potem z Obornikami. O Farcie dalej nic nie wiadomo. Podobno fundacja o niego walczy - ja nie wierzę. A Moria nadal prowadzi hotelik, przekłada kastrację Kamienia z miesiąca na miesiąc, milczy, nie wkleja zdjęć, nikogo nie wpuszcza a obecne na wątku osby zachwycają się, jak to psu u niej dobrze... To się nie zmieni, bo jest niestety masa osób, które ślepo ufają takim ludizom i bronią własną piersią do końca. A że często mają na dogo wyrobioną "markę" to innym łatwo przychodzi im uwierzyć. Przepraszam Bugi, że na Twoim wątku. Możesz to zjeśc, jak Ci się nie podoba. Zjeść wszytskie te Arktyki, Aliny S, doktorów Gutów, Morie i innych. I zostawić tylko oplute strzępy.
  20. Względem ogłaszania, to uważam, że Pucek jest bardzo w typie Jack Russell Teriera i tak go należy ogłaszać. Słowo terier, mam nadzieję, podziała tu jako dodatkowe podkreślenie, że jest to pies żywiołowy i potrzebujący ruchu. A jakakolwiek rasa wpisana w tytule ogłoszeń podnosi oglądalność (widzę po allegro).
  21. Ktoś nasze kluchy obserwuje. Mam nadzieję, że to nie Pan z Koszalina... i że zadzwoni.
  22. Super! Oby się udało w niedzielę. A co Pucek będzie jadł w DT? GPSy?
  23. [quote name='Becia66']Allergo działa :lol:. Dzwonił przed chwilą pan z Koszalina z propozycją wysłania [B]kluska[/B] jako przesyłkę pocztową / że są niby takie możliwości /. On pokrywa wszystkie koszty :stupid:. Dodam tylko, że to nie był żart.[/QUOTE] Jezusmaria... to ja może lepiej usunę... EDIT: Jakoś nic o żywych zwierzętach nie ma... za to martwych nie wolno przewozić [url]http://www.poczta-polska.pl/Uslugi/?U=DlaCiebie&DC=PaczkaSzczegolne[/url]
×
×
  • Create New...