Jump to content
Dogomania

Dzika_Figa

Members
  • Posts

    7589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dzika_Figa

  1. Dziewczyny, były jakieś pytania o Arktika? Bo chłopak ma ponad 500 wejść na allegro . Babeszjoza szaleje widzę... A Wy jak zwykle, bez zbędnego gadania, sprawnie i skutecznie. Jak te dwa chore psiaki?
  2. Właśnie dodałam do allegro nowe zdjęcia... nie wiem, wyróżnione jest a mało wejść. Potrzebny nam jest jakiś chwytny, intrygujący tytuł... LUSIA O STU TWARZACH?
  3. No niestety, kiepsko to widzę... Trudno, trzeba będzie suce poszukać nowego domu. Sprawdziłam te pastuchy z ciekawości... są takie bezprzewodowe. Jest nadajnik i pies ma obrożę specjalną. Zależnie od typu, można kupić taki, żeby psa utrzymać w promieniu iluśtam metrów od nadajnika, lub wkopać kabel wokół większego terenu. W takiej opcji żadne bramy itd nie przeszkadzają. Może się ta wiedza ludziom przyda, jak młoda zacznie sprawiać te same problemy.
  4. Ja bym spytała, czy nie chcieliby spróbować otoczyć posesji pastuchem elektrycznym. To bardzo skuteczne na uciekające psy... I mogłoby być dla suki szansą. Oczywiście pod warunkiem, że suka przeszłaby też szkolenie. Z Panią, bo to Pani więcej czasu spędza z psem.
  5. [quote name='Florentynka']Myślę, że masz rację. Może być jeszcze pacha. Jutro Pucek jedzie do weterynarza, bo tylna łapka jednak spuchnięta i ciepła. W samą porę został odebrany od tych ludzi![/QUOTE] Oj! To trzymamy kciuki, żeby to nie było nic poważnego!
  6. Zgaduję zagadkę - to pachwina, widać kawałek łapy i brzuch
  7. Jaka śliczna, mądra suczka! Niesamowita jest!
  8. Oby zawsze było tak nudno. I oby szybko Pucek trafił do DS, z którego będziemy dostawać tak samo nudne wiadomości.
  9. Ojej, Karolciu, widzę, że zbierasz cięgi za wszystkich ;-)
  10. Uważam, że nalezy troche ponaciskać właścicieli w kwestii pokrycia kosztów hoteliku, podkreślając, że nieładnie jest przerzucać odpowiedzialność na kogoś innego, oraz uświadamiając, że robiąc tak, odbierają pomoc innym, często dużo bardziej potrzebującym psom. Truć im dupę do skutku. Powinni się do hoteliku dołożyć.
  11. Jasna cholera... Paskudna historia i strasznie żal mi suki... dwa lata...
  12. [quote name='an-na']To ja go ogłoszę. Na razie jest tu: [url]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=17893[/url] Na razie bez zdjęć bo nie umiałam wstawić, ale obiecano mi pomóc :) Jak zrobię następne ogłoszenia to wstawię linki:)[/QUOTE] Wielkie, ogromne dzięki!
  13. Haha, piękne! No dla mnie ziemniak serce, to nie moja wina, że ja w kształcie serca to znalazłam tylko kupę, nie?
  14. Ha! Jakie to bywa proste! Wepchnąć i już...
  15. [quote name='olalolaa']Cos sie stało z kilkoma zdjęciami na allegro, jest tylko kwadracik z tiny pic :([/QUOTE] No właśnie widzę... I nie wiem cholera z którymi na dodatek... zaraz to naprawię
  16. ona też się na czwarty chyba nie porywa ;-)
  17. :crazyeye: AAAA! [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"]Majuska! Gratulacje!!! [/FONT] :calus::cool2: Mówiłaś, że się przymierzasz, ale nie myślałam, że tak szybko... :cool3:
  18. No... to jeszcze kilka dni i zabierzemy się do ogłaszania.
  19. Ojej! Zaraz dorzucę nowe fotki do allegro
  20. [quote name='Florentynka']Uff, przynajmniej jedną ktoś się zainteresował! Dzika_Figo - natychmiast dodaj do allegro wielki, czerwony napis "REZERWACJA"![/QUOTE] Oczywiście, dodam.
  21. [quote name='an-na']Lapsio jest ogłoszony na forach tematycznych?[/QUOTE] Chyba nie...
  22. Andzike... Jostel chyba chodziło o to co to jest mamanabank... No więc ja wyjaśnię, cytując samą zainteresowaną "Jak w trzecim miocie urodzisz bliźnięta, to wiesz, że jesteś mamą. Na bank."
  23. Dziadeczek słodki! A ziemniak... przypomina mi to, jak w pewnym miasteczku znalazłam kocią kupię w kształcie serca. W walentynki.
  24. [quote name='Florentynka']Idealny to on będzie jak się literówki poprawi...;) A używać tekstu na pewno możesz, przecież to tekst dla Chanelki, Dzika_Figa zawsze wyznaje zasadę, że co napisane dla pas przynależy do psa i może być w każdy sposób wykorzystane na rzecz psa. Ola, a myślałaś o tym, żeby Ulce odstawić Pucka i Chanelkę? Miałaby chyba wrażenie podróży w czasie, nie?[/QUOTE] Ty to zawsze coś znajdziesz. Po nocy to robiłam, więdłam przed komputerem. P. czytał i literówek nie znalazł...
×
×
  • Create New...