Jump to content
Dogomania

Dzika_Figa

Members
  • Posts

    7589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dzika_Figa

  1. To trzeba jakoś wykorzystać. Na przykład ją prowadzać po przedszkolach i oduczać dzieci grymaszenia...
  2. Majuska odezwij się proszę na transportowym... [url]http://www.dogomania.pl/threads/203992-Szukamy-WARSZAWA-P%C5%81OCK-na-21.03[/url]
  3. Bardzo proszę o pomoc w szukaniu domu dla Rudusia. Jest prawie ślepy, prawdopodobnie widzi tylko cienie, ale świetnie sobie radzi. [IMG]http://vlep.pl/0o2mgt.jpg[/IMG] [IMG]http://vlep.pl/vkrxl0.jpg[/IMG] Słodki pyszczek, piękne rude futro, puchaty ogon. Taki jest Ruduś. Taki jest z zewnątrz. A co kryje w środku? Ruduś to pies z charakterem. Indywidualista, który chodzi własnymi drogami. Trochę jak kot. Wolny i niezależny. Nie zaprzyjaźnia się z ludźmi tak od razu, trzeba zdobyć jego zaufanie, a nawet wtedy na głaskanie przychodzi, jeśli ma ochotę. Jest dumny, dostojny i pewny siebie. Nie jest wylewny, żywiołowe okazywanie uczuć to nie jego styl. Ruduś ceni sobie swobodę, kontakt z naturą i zwykłe radości radości psiego życia. Na jego miłość trzeba sobie zapracować., ale naprawdę warto, bo to wspaniały pies! Bez cienia agresji, spokojny, posłuszny. Bardzo grzecznie zachowuje się w samochodzie - podróże nie są mu straszne! Ruduś niedowidzi, ale zupełnie nie przeszkadza mu to w normalnym funkcjonowaniu. Świetnie sobie radzi - jest żywym dowodem, że psu wzrok nie jest niezbędny do życia. Wystarczy, że pozna teren wokół siebie i już potrafi się bawić w berka, przeskoczyć płotek... jak każdy normalny pies! Ma około 7 lat, jest zdrowy, zaszczepiony, zaczipowany i odrobaczony. Bardzo chętnie zamieszkałby w domu z ogrodem, może być w towarzystwie suczek. Nie wzgardzi oczywiście kanapą w bloku i długimi spacerami. Tym, czego Ruduś potrzebuje najbardziej jest człowiek. Wreszcie własny (nie do podziału z mnóstwem innych psów) i skupiony tylko na nim. Pokochaj Rudusia i jego kocią naturę! Kontakt : 500 893 485 lub [email][email protected][/email] Zdjęcia Rudusia tutaj: [url]https://picasaweb.google.com/Dzikafiga/Rudus#[/url] KONTAKT: email:[email protected]; tel: 693 389 677 Wątek Rudusia: [url]http://www.dogomania.pl/threads/179450-POMOCY!-DS-PILNIE-!-RUDU%C5%9A-NA-MINUSIE!-zasiedzia%C5%82-si%C4%99-w-hoteliku[/url]!
  4. [quote name='Becia66']no raczej nie pomogło bo miałam co zbierać po ostatnich odwiedzinach, zwłaszcza z Florentynkowego łóżka :cool3:[/QUOTE] Taa, pewnie oprócz Łucjowych kłaków były tam jeszcze Balbinowe, Florencowe, Gjalponowe, Kangurze, kocie... Aśka przywiozła ;-) A Twoje dobrze wychowane suczki patrzyły z oburzeniem.
  5. [quote name='Anette']Wyslij ją na zajęcia z psiej etykiety[/QUOTE] Wystarczy wysłać do Beci ;-). Choć Łucji nie pomogło...
  6. [quote name='Andzike'] Tarzanka... hmmm... nie wiem czy to nie jej uciekła w transporcie krotoszyńska Iga, zaraz poszukam wątku...[/QUOTE] A tego to nie wiem. I tak osobiście przede wszystkim bym się dobijała do pati-c, bo jest z Wawy na sto procent.
  7. Że też nikt takiej słodzizny nie chce... Mam nadzieję, że jednak to sie zmieni niebawem.
  8. [quote name='Andzike']Zastanawiałam się dziś czy nie damy rady obskoczyć tego Płocka, ale za późno z pracy wracam :( Jakby udało się znaleźć transport dzień czy dwa później, to mogę cholernika przechować...[/QUOTE] Andzike, dasz radę z trójką? Czy liczysz, że Sarenka już będzie w DS za tydzień? Majuska, sprawdź jeszcze tarzankę, miałam z nią styczność przy okazji nieudanej próby odbicia Farta, wydaje mi się, że jest z okolic WAwy albo często tamtędy jeździ [url]http://www.dogomania.pl/threads/189935-Pojad%C4%99-dok%C4%85d-zechcesz...-Za-zwrot-koszt%C3%B3w[/url]. jeszcze tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/199590-TRANSPORT-PS%C3%93W-PL-i-EU-R%C3%93WNIE%C5%BB-DU%C5%BBE-i-NIEGRZECZNE-[/url]) i pati-c: [url]http://www.dogomania.pl/threads/131533-Oferuj%C4%99-transport[/url] Nie chcę się wtrącać w negocjacje i mieszać, im mniej pośredników tym lepiej.
  9. No. Czyli Puszek ma bardzo przejętą i troskliwą rodzinę.
  10. [quote name='Becia66']a co to jest linienie ? :tard:[/QUOTE] Hihi, Becia nie wie, bo jej dobrze wychowane suczki takich rzeczy nie robią. Przecież nie wypada!
  11. Wszystko aktywowałam. Dziękujemy. Czy mamy Ci coś zwrócić za allegro? Może dopłacić za wyróżnienie?
  12. Och! Piekne zdjęcia! Oczywiście dodaję na allegro
  13. Kana ogromnie Ci dziękujemy i trzymamy kciuki!
  14. Beciu! Będzie dobrze! Maluch przeżywa pewnie rozstanie z mamą - w końcu zawsze była z nim, ale szybko doceni wygody mieszkania w domu!
  15. No to podmieniam na Maciusia. No i jest [url]http://allegro.pl/macius-kochany-buras-do-domu-z-psami-i1504975325.html[/url] Kategorii zmienić nie mogłam, miniatura też tradycyjnie oporna... no ale może jakimś cudem ktoś Maciusia między psami wypatrzy...
  16. Piękne zdjęcia! I udowadniają, że taka paskudna sucha i zgniła pozimowa trawa może być pięknym tłem fotograficznym!
  17. To ja mam 12 dni allegro i nie mam na co podmienić!
  18. Hihi. Przynajmniej na nudę nie masz co narzekać. A naogół chorzy ludzie twierdzą, że się nudzą. Bezskutecznie próbuję Cię dopaść na skype. Odezwałabyś się może, co? Chciałam się pochwalić że tarta wyszła, oświadczyć że znalazłam Traviatę o którą kilka dni temu mnie pytał P a ja mu przysięgałam, że wysłałam Adamowi dawno dawno i spytać czego chcecie, bo Matka mówiła, że czegoś od nas chcecie i żebym nic nie wysyłała i czekała... Czego chcecie?
  19. są osoby które jeżdżą z Wawy za zwrotem kosztów. Na przykład tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/176436-Oferuj%C4%99-transport-za-zwrot-koszt%C3%B3w-(Warszawa-dowolne-miejsce-w-Polsce-Warszawa[/url])
  20. no to trzymamy kciuki za jutro! A majuska pierze gnojka, żeby był czysty i pachnący. A o sarnie... to niech Ci Aśka opowie, jakie fajne znalezisko żeśmy z TŻ poczynili dnia pewnego...
  21. Merlin na transportowym: [url]http://www.dogomania.pl/threads/203992-Szukamy-RZESZ%C3%93W-KRAK%C3%93W-P%C5%81OCK-(-lub-WAWA-%C5%81%C3%93D%C5%B9-ew.-Toru%C5%84[/url]) Chciałam zrobić mapke i wrzucić na wątek, ale jedyny Brudzen jaki mi wyskakuje jest 80-90 km od Płocka, nie 20... Czy to ten? [url]http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&hl=en&msa=0&msid=204921602391790001535.00049e40b338309d9b420&ll=51.597548,18.61084&spn=4.634234,13.491211&z=7[/url] Bo jak tak, to najbardziej po drodze nam do Łodzi
×
×
  • Create New...