Jump to content
Dogomania

Dzika_Figa

Members
  • Posts

    7589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dzika_Figa

  1. [quote name='majuska']Dam radę, ale potem jak sobie dam czadu to zobaczycie :)[/QUOTE] Biedne dziecko, z okresu wczesnego dzieciństwa będzie pamiętało tylko pijaną mamusię...
  2. [quote name='Florentynka']kangur urwił[/QUOTE] zły Kangur o dwóch twarzach. Jego Matka będzie to odkupywać!
  3. [quote name='majuska']Ej...no nie róbcie mi smaka:roll:[/QUOTE] A ile jeszcze miesięcy tej abstynencji Cię czeka... na porodzie się nie kończy, potem karmienie... Kobieto, straszną krzywdę sobie zrobiłaś ;-)
  4. [quote name='mamanabank'][B]Spełniło się dzisiaj moje marzenie[/B]. Dziadziu zamachał ogonkiem. Gdy wróciłam do domu, wyszedł z koszyka i przywitał mnie merdając ogonem :-) Cudowne! Piękne! Bezcenne![/QUOTE] Cieszę się! Nie mam wątpliwości, że dziadek jest u Was szczęśliwy, dobrze, że sam zaczął to czuć!
  5. [quote name='majuska']O to, to, ....to jest główny temat maili i rozmów...:shake:[/QUOTE] To prawda, jak dostaję jakieś pytania to najczęściej o transport. Chyba se dopiszę wszędzie formułkę: UWAGA! Zanim spytasz o transport, spytaj o psa i warunki adopcji! To żywe zwierzę i ono jest tu najważniejsze. Kwestie techniczne uzgadniamy na końcu, po ustaleniu czy dom i pies do siebie pasują.
  6. [quote name='Becia66']Nie, Dzika_Figo, to już cały mail. :roll:[/QUOTE] Beciu, nie za dużo desperadosa? Bo mylisz nas nawet, jak jesteśmy podpisane... :evil_lol:
  7. No to zmieniam na allegro. W wyjątkowych sytuacjach możliwy [U]ewentualny[/U] dowóz psa do Krakowa lub Warszawy, za zwrotem kosztów paliwa. Jednak zdecydowanie preferujemy odbiór osobisty.
  8. [SIZE="3"]Kochani! Ruduś jest w bardzo kiepskiej sytuacji finansowej, w tej chwili ma na koncie debet. Z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej, na opłacenie hoteliku starcza na styk. Potrzebne są pieniądze na fripex, trzeba też Rudusia zaszczepić. Przydałoby się tez mieć jakiś zapas na sytuacje awaryjne. Może nie jestem dobrą osobą do prowadzenia wątku, bo nie umiem się nachalnie dopominać, nie umiem spamować i prosić ludzi o pieniądze. Prowadzenia finansów i wątku podjęłam się na prośbę osoby, która swoje deklaracje wycofała i tylko dlatego, że nikt inny nie chciał tego robić. Nie jestem specjalistką od ogłoszeń. Umiem zrobić allegro i tyle. Podjęłam się tej opowiedzielności, licząc na to, że nie zostanę z nią sama. Staram się, ale pewne rzeczy są dla mnie nie do przeskoczenia. Bardzo Was proszę o pomoc. W rozruszaniu wątku, w sprowadzeniu tu nowych osób, w ogłaszaniu. I w zdobyciu nowych deklaracji lub chociaż wpłat jednorazowych. Ruduś Was potrzebuje! Bardzo proszę osoby, które zalegają z deklaracjami o uzupełnienie tych wpłat.
  9. [B][SIZE="3"][COLOR="red"]Kochani! Laps jest w bardzo kiepskiej sytuacji finansowej, w tej chwili ma na koncie 2 zł. Z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej, na opłacenie hoteliku starcza na styk. Potrzebne są pieniądze na fripex, trzeba też Lapsa zaszczepić. No i musimy mu wyczyścić zęby. Przydałoby się tez mieć jakiś zapas na sytuacje awaryjne. Może nie jestem dobrą osobą do prowadzenia wątku, bo nie umiem się nachalnie dopominać, nie umiem spamować i prosić ludzi o pieniądze. Prowadzenia finansów i wątku podjęłam się na prośbę osoby, która swoje deklaracje wycofała i tylko dlatego, że nikt inny nie chciał tego robić. Nie jestem specjalistką od ogłoszeń. Umiem zrobić allegro i tyle. Podjęłam się tej opowiedzielności, licząc na to, że nie zostanę z nią sama. Staram się, ale pewne rzeczy są dla mnie nie do przeskoczenia. Bardzo Was proszę o pomoc. W rozruszaniu wątku, w sprowadzeniu tu nowych osób, w ogłaszaniu. I w zdobyciu nowych deklaracji lub chociaż wpłat jednorazowych. Laps Was potrzebuje![/COLOR][/SIZE][/B]
  10. [quote name='yumanji']Przepraszam za obsuwe w kwestii czyszczenia zebow.Wczoraj sterylizowalam ONke,Laps mial jechac razem z nia,ale ona nie chciala.Ostatecznie jestesmy umowieni na zabieg wyczyszczenia zebow na poniedzialek na 17.[/QUOTE] No jak nie chciała, to trudno z tym było dyskutować. Zaraz Ci puszczam przelew za kwiecień. Za zęby i fripex doleję, jak dasz znać ile. [B][SIZE="4"][COLOR="red"][COLOR="#4169e1"][SIZE="3"]EDIT: Yumanji, wstrzymaj się z zębami proszę, bo po opłaceniu hotelu na koncie Lapsa zostały 2 złote, deklarowicze się wykruszają, nie stać nas na to, muszę poszukać sponsorów.[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B]
  11. Zdjęcia boskie, zwłaszcza to ostatnie! Ja też coś w kwestii banerków podziałam.
  12. Łucka i jej instynkt niszczycielski... Zniszczyć zepsuć, zjeść! Czyżby sznurka już przy piłce nie było?
  13. Ja jestem. Działa. Słodka jest z tym kręceniem się na dupie jak szczeka.
  14. :evil_lol::cool3::roflt: [url]http://images47.fotosik.pl/770/3acc219ef159046dmed.jpg[/url] Zabierz ode mnie tego kota! [url]http://images37.fotosik.pl/724/85ea754ee747071amed.jpg[/url] Proszę!
  15. [quote name='majuska']powiedzieli że termostat jest do roboty na przeglądzie, ale przecież jeździło:cool3:[/QUOTE] aż się sp.....liło ;-)
  16. Przecież na zdjęciach od Majuski ma piękne, białe zeby... sama chciałabym takie mieć!
  17. [quote name='mamanabank']Nie wierzę, że Cię tu wcześniej nie było :-o Byłam przekonana, że jesteś :lol:[/QUOTE] No własnie wcale nie nie było. Nigdy, ani trochę...
  18. Andzike dopiero teraz wpadła na pomysł zaproszenia mnie tutaj. Dobry pomysł, bo dzięki temu będę wreszcie na bieżąco z jej licznymi tymczasami. Przewczytałam uczciwie cały wątek i jestem.
  19. To czekamy na zdjęcia. Na allegro jest obserwator, ale rozumiem, że nie dzwonił? Nie szkodzi, poczekamy.
  20. [quote name='olalolaa']Oj żebyś wiedziała :)[/QUOTE] Tylko zasupłaj solidnie. Żeglarskie jakieś umiesz?
  21. Bidulek. Wodać na filmikach, że trasznie te tylne łapiny słabe.
  22. [quote name='olalolaa']Chanelka ma juz zrobione ogłoszenia z bazarku. Przyszedł przed chwila sznur od Dzikiej_Figi :) Dzięki wielkie!![/QUOTE] Ha, to teraz się suka wybiega!
  23. [quote name='Florentynka']Biedne kurczątko! Już nie będę Cię zaszczuwać. Teraz będę do Ciebie tiutiać i czule przemawiać, aż się porzygasz. START![/QUOTE] Tylko spróbuj, oddam Ci z nawiązką. Już mi niedobrze!
  24. [quote name='majuska']...na pewno jeszcze pomagają jej "szczuć" parówy:evil_lol:[/QUOTE] Nie, parówy akurat były dla mnie bardzo miłe!
×
×
  • Create New...