-
Posts
7589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dzika_Figa
-
Zorka,trójbarwna,długowłosa mała suczka już W DOMU STAŁYM
Dzika_Figa replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Coś zmienić? [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1533145638[/url] -
Może być? [url]http://allegro.pl/lusia-ideal-slodka-sunia-lubi-dzieci-koty-zajrzyj-i1533145593.html[/url]
-
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Dobra, bardziej wypasionego chyba nie umiem poczynić. Chciałam wsyztso wwalić na delikatne, brudnoróżowe tło, ale nie umiem, bo tekt mi zostaje na innym tle i wygląda to paskudnie a jak zmienią kolor tła teksty to mi znika reszta tła... Jeżeli jakaś mądra osoba jest w stanie ten problem rozwiązać, bardzo proszę o kontak! [url]http://allegro.pl/chanel-piekna-madra-czekoladowa-suczka-lubi-koty-i1533145577.html[/url] Wszelkie uwagi są mile widziane, starałam się w tekście wyczerpująco opisać dziewczynkę. Malawaszko - mam nadzieję, że jednak uda Ci się spotkać z Chanel i ją obfocić - dobrych zdjęć nigdy za wiele, z chęcią dodam, każde ilości ;-) -
[quote name='Becia66']ale tylko Svarowskiego.[/QUOTE] No to się rozumie samo przez się!
-
[quote name='majuska']...i żeby ja karmili białym chudym mięskiem:mdrmed:.....:stupid: Dobra idę spać, pa!!![/QUOTE] A miseczki ma mieć z prawdziwej porcelany! Albo srebrne. I obróżkę z kryształkami... Dobranoc!
-
[quote name='majuska']Zwłaszcza to o Śrubie ważne jest:diabloti: A tak na poważnie to zaznacz , że wysterylizowana, z kompletem szczepień i książeczką zdrowia, do dzieci i innych zwierząt git, czyściutka, niekłopotliwa, bardzo łagodna, posłuszna, nieśmiała,nakolankowa pieszczocha, do spokojnego domu, nie do rozwrzeszczanych bachorów ;)[/QUOTE] Oczywiście. Zmaieszczę formułkę "nie wydajemy psów na łańcuch, do budy ani do domów pełnych rozwrzeszczanych bachorów" ;)
-
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
No i wszystko załatwione, 15 metrów linki zamówione z wysyłką do Oli. Chanel będzie miała trochę luzu, a Ola pewność, że jest bezpiecznie. -
[quote name='Becia66']i króliki na dodatek[/QUOTE] [quote name='majuska']A po za tym wszystkim co już wymieniłam bardzo ważne jest to, że Śruba ją lubi...bo ze Śrubą to nie jest tak hop-siup:evil_lol:, ona lubi tych, którzy są naprawdę cool:lol:[/QUOTE] I wszystkie te infpormacje mam zawrzeć w tytule aukcji ;-) [quote name='majuska']Dzika Figo dorobiłam Lusi takich domowych zdjęć, bez kubraka, może powybierasz któreś na allegro: [url]https://picasaweb.google.com/112816677289324950388/Lusia?authkey=Gv1sRgCN-S3ZuJ4ND3fA#[/url][/QUOTE] Super! Skorzystam!
-
@ULA@-ma swój DOM, ludzi, kolegów psich i KOTA :)
Dzika_Figa replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
[quote name='anita_happy']ULCIA JEST BOSKA!!! [/QUOTE] [B]Jest absolutnie boska![/B] -
PIĘKNY BUGI - już na wieki (męczy :) DT :-)
Dzika_Figa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Klient musiał miec niezapomiane wrażenia słuchowe... -
Delikatna ,wrażliwa Sarenka [*]....Odeszła...
Dzika_Figa replied to jostel5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Możę lepiej spytać mamęnabank czy Andzike do niej dotarła, a jeśli nie to zacząć się martwić? A ponadto proponuję dla bezpieczeństwa Sarence zainstalować baniak. Jak tej krowie: http://assets.knowledge.allianz.com/img/methane_cow_q1_1_9854.jpg (gdzieśtam naukowcy badają wpływ pożywienia na ilość gazów wydalanych przez krowę...) -
PIĘKNY BUGI - już na wieki (męczy :) DT :-)
Dzika_Figa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='E-S']Nagrody to se sam wziął :D I jak wróciłam i na parkingu rozmawiałam z Funią przez tel., to tak mnie dziki szarpnął do znienawidzonego psa, który akurat przechodził - że się wywaliłam i wypuściłam komórkę (nową ! starą rozjechałam samochodem), że mi wpadła w błoto ... momentami to mam ochotę zatłuc gada.[/QUOTE] Opis wizyty powala, podziwiam Cię, bo ja bym się z tym potworem bała gdziekolwiek pokazać. Jak Ci się udało przejechać komórkę samochodem? To też była zasługa Bugiego? -
[quote name='majuska'] Ponadto ślicznie zachowuję w domku czystość, bardzo ładnie spaceruję na smyczy, nie grymaszę tylko wsuwam suchą karmę, lubię facetów, dzieci i inne zwierzęta, psy , koty i króliki :)[/QUOTE] No i bardzo dobrze! Jak pies ma w tytule aukcji "lubi dzieci i koty" to od razu ma więcej wejść.
-
[quote name='Florentynka'] Miał szczęście bo ocalał przed śmiercią z przegrzania, miał pecha bo uciekł i łapy pokiereszował, miał szczęście że Ulka go znalazła i udało się uratować obie łapy, miał pecha z adopcją - no to na co teraz kolej? [B]Teraz będzie najlepszy dom na świecie, no musi być!!![/B] [/QUOTE] I tego się będziemy trzymać!
-
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Ola, polecam linkę spadochronową tzw paracord (na allegro pod tym hasłem znajdziesz) - cienkie a mocne jak jasna cholera - wytrzymuje ok 275 kg. Jak uznasz, że ma sens to kupię z wysyłką do Ciebie, tylko przemyśl ile metrów byś chciała. -
Bidulek, widać, że zdezorientowany i zagubiony.
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Dzika_Figa replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Może nie mogli trafić? Albo nie wiedzieli, że w Łowiczu jest schronisko... :diabloti: -
Zorka,trójbarwna,długowłosa mała suczka już W DOMU STAŁYM
Dzika_Figa replied to Romka's topic in Już w nowym domu
No i oczywiście innym psiakom zrobiłam allegro, a Zorka mi umknęła... Dziś wieczorem muszę Boguchwalską Lusię wystawić, odnowić Paulę bo się skończyła, to zrobię też Zorkę. -
[quote name='Becia66']Rozmawiałam z Maldinką zaraz po jego telefonie, [B]była wściekła jak wsza[/B], mówiła że mama miodu więcej od niego nie kupi...:evil_lol:[/QUOTE] co za porównanie.... nie znałam tego... [B]MAJUSKA - Pomnik Ci się należy. Z czekolady.[/B] Zrobię niuni allegro nocą. Fullwypasione.
-
[quote name='Agula99']Zgadzam się Dzika_Figo, ale lepiej być ostrożnym i przezornym, nikomu to nie zaszkodzi.[/QUOTE] To prawda. I jeśli coś jest "dziwnie i nie tak" to lepiej niech pies zostanie w przytulisku. Bo tam jest bezpieczny, ma pełną miskę i ciepłą budę.
-
[quote name='Nutusia']To nie pierwszy taki przypadek. Znajoma ustawicznie otrzymuje prośby o wysłanie paczką... kotów! Kiedyś się wkurzała i wrzeszczała w słuchawkę co myśli. Teraz już tego nie robi, bo ile można??!?!?!?![/QUOTE] Ja bym na jej miejscu ze stoickim spokojem odpowiadała, że nie mogę, bo " kot może zdechąć a przesyłanie martwych zwierząt jest zabronione a ja nie mam ochoty mieć problemu". Do takich ludzi chyba tylko takie argumenty trafiają... Jak nasza dojna krówka biedna?
-
[quote name='Agula99']Co więcej uważam, że nie powinnyśmy wierzyć ludziom ot tak na słowo, lub ciepło brzmiący głos, trzeba mieć swoje zasady i już, a ludzie są różni. Jak im nie pasują nasze zasady, trudno!! Na całym świecie panują jakieś zasady, więc my się też ich trzymajmy:mad:[/QUOTE] Agatko, uważam, że czasem można zrobić wyjątek i oddać psa bez wizyty przedadopcyjnej... Jeśli wykażą się dużym zaangażowaniem, gotowością czekania na psa, nie zrażą się żadnymi drobnymi problemami, sami po psa przyjadą lub pokryją koszty transportu itd... Czasem można zrobić taki wyjątek. Ale z pewnością [B]nie w przypadku tego pana[/B].