-
Posts
7589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dzika_Figa
-
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
odezwij się do mnie na skype zarazo, (to do Florentynki), mam pewne sugestie i ofertę pomocy -
Miszka, Miszeńka, Kochany Rudasek - odeszła...
Dzika_Figa replied to kosu32's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A moja mama ma dużo trudniej ze swoją suką, którą adoptowała pół roku temu. http://www.dogomania.pl/forum/f85/piekna-buba-od-urodzenia-w-schronisku-nareszcie-znalazla-super-dom-128598/index36.html Spacery w 90% to tylko szybko się załatwić i do domu.... Nawet kilka metrów do specjalnego kosza na psie kupy się jej nie da dowlec często, co mamę doprowadza do rozpaczy. A poza tym suka ufna, zrównoważona, nie boi się ludzi wcale, wygląda, że nikt jej nigdy nie skrzywdził... Tyle, że od szczeniaka była w schronisku. I nie wiadomo o co chodzi. I żadne metody nie pomagają... Więc z Miszką na prawdę super jest, że lezie dziwwczynka sama, przodem. To widać na tym filmiku, że ona bardzo chce wrócić na prostą. -
Miszka, Miszeńka, Kochany Rudasek - odeszła...
Dzika_Figa replied to kosu32's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bardzo przyzwoicie chodzi :p -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
Myślę, że do tego Florentynka właśnie dąży, tylko nie zawsze ma czas to na bieżąco ogarniać, a parówek przybywa w tempie ekspresowym. -
Pongo - nigdy niekochany kudłacz optymista. Ma dom!!!!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
W Niu Jorku też dziś padało. I ponuro jak w d_pie... Dobra, pokombinuję z tym. Może się nauczę suszyć sierść w photoshopie... -
Pongo - nigdy niekochany kudłacz optymista. Ma dom!!!!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Zaglądam. To co, będziemy chłopaka ogłaszać? Pokobinuję z banerkiem, ale jutro. Przydałoby się jakieś super zdjęcie... -
Czarny i Kitka dzięki Wam, u Murki . Czy ich los się odmieni?MAJA DOM
Dzika_Figa replied to kaa's topic in Już w nowym domu
Bjuta, spróbuj rozreklamować ten mój bazarek, ja bym bardzo chciała, żeby wyszło po 250 złotych z niego. Siądę dziś i dorobię jeszcze kilka sztuk biżu i dorzucę nocą ciemną, także jutro będzie więcej... -
Czarny i Kitka dzięki Wam, u Murki . Czy ich los się odmieni?MAJA DOM
Dzika_Figa replied to kaa's topic in Już w nowym domu
[COLOR="Purple"][B][SIZE="4"]BARDZO PROSZĘ O POMOC W ROREKLAMOWYWANIU BAZARKU NA CZARNEGO !!![/SIZE][/B][/COLOR] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/niepowtarzalna-handmade-bizuteria-do-28-xi-godz-23-a-173467/[/url] -
Prosze o numer konta, coś przeleję
-
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
Taki banerek zrobiłam... Kradnąc pomysł Florentynce [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/parowki-parowy-paroweczki-watek-zbiorczy-sie-robi-173391/'][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/7084/bezdomneparwy.jpg[/IMG][/URL] EDIT: Tylko nie wiem czemu u mnie on nie działa, momi, że podlinkowany prawidłowo... Na prawdę też zaczynam mieć podejrzenia, że grasuje tu jakiś ... antyparówista! -
Witam ! Przysłała mnie tu Koss. Zrobiłam bazarek z którego połowa zysków pójdzie na zwierzaki Pani Joli (druga na niejakiego Czarnego). [COLOR="Red"][B]Bardzo proszę o pomoc w rozreklamowywaniu [/B][/COLOR] (no głupio mi mówić ludziom że muszą tam zajrzeć, bo moje wyroby są boskie ) Oto bezpośredni link bazarku: NIEPOWTARZALNA HANDMADE BIŻUTERIA Do 28. XI GODZ 23 A to Banerki zrobione przez Florentynkę. Częstujcie się! [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/niepowtarzalna-handmade-bizuteria-do-28-xi-godz-23-a-173467/"][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/9765/banerekbazarek.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/niepowtarzalna-handmade-bizuteria-do-28-xi-godz-23-a-173467/"][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/9324/bazarbaner.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/niepowtarzalna-handmade-bizuteria-do-28-xi-godz-23-a-173467/"][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/3461/bazbar.jpg[/IMG][/URL]
-
Czarny i Kitka dzięki Wam, u Murki . Czy ich los się odmieni?MAJA DOM
Dzika_Figa replied to kaa's topic in Już w nowym domu
Witam ! Przysała mnie tu Koss. Zrobiłam bazarek z którego połowa zysków pójdzie na Czarnego (druga na zwierzaki Pani Joli). [COLOR="Red"][B]Bardzo proszę o pomoc w rozreklamowywaniu [/COLOR] [/B](no głupio mi mówić ludziom że muszą tam zajrzeć, bo moje wyroby są boskie ) Oto bezpośredni link bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/niepowtarzalna-handmade-bizuteria-do-28-xi-godz-23-a-173467/[/url] A to Banerki zrobione przez Florentynkę. Częstujcie się! [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/niepowtarzalna-handmade-bizuteria-do-28-xi-godz-23-a-173467/"][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/9765/banerekbazarek.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/niepowtarzalna-handmade-bizuteria-do-28-xi-godz-23-a-173467/"][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/9324/bazarbaner.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/niepowtarzalna-handmade-bizuteria-do-28-xi-godz-23-a-173467/"][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/3461/bazbar.jpg[/IMG][/URL] -
Buźka najsłodsza nasza z Orzechowców. MA DOM !!!
Dzika_Figa replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Ojej! Super! Wiecie co? Tak sobie myślę, że to powinien być standard - na wizyty przedadopcyjne chodzić z psem. -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
Tylko dlaczego ja nie mam w podpisie miejsca na parówy? -
Maleńka pogryziona Fibi czeka na pomoc.Ma dom.
Dzika_Figa replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Ojej, Beciu, bardzo mi przykro. Zrastaj się szybko! -
Maleńka pogryziona Fibi czeka na pomoc.Ma dom.
Dzika_Figa replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Może dziś...? -
UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!
Dzika_Figa replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
Ale przystojniak! -
Miszka, Miszeńka, Kochany Rudasek - odeszła...
Dzika_Figa replied to kosu32's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Witam! Melduję się na wątku, Koss prosiła mnie, żebym z nią zrobiła bazarek dla suni. Oświadczam, że zrobię, proszę o kilka dni czasu. -
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
Dzika_Figa replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Oczywiście... Szkoda tylko, że z tego samego źródła co Ty