-
Posts
7589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dzika_Figa
-
Pigwa i Myszka -Teraz Krakowianki!! Mają domki!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Też podniosę, a co, choć tyle mogę. I obiecuje banerki, dla obu suniek. Tylko mi nazwijcie to uszate cudo. -
Ooo... Mój TŻ wynalazł ten wątek, mnie samej nie przyszło do głowy szukać innych wątków o psach P. Joli, a niesłusznie, bo widze, że ten jest nowy, dużo aktualniejszy i klarowniejszy... Dodaję do subskrybcji... Za pięć dni kończy się bazarek, ale pojawiły sie głosy za jego przedłużneiem, ze wzlędu na te problemy z dogo. Na razie czekam, zobaczę, co się bedzie działo do piątku.
-
Zuzia - maleństwo już bezpieczne, ma ciepły domek!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za maleńką -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
[quote name='AnnaB']Coś mi się zdaje,że narobiłyscie sobie kłopotu tymi parówkami :evil_lol: Bycie w takim Jury to jeszcze gorsze od sędziowania w konkursie Miss World :evil_lol:[/QUOTE] Ci z konkursu Miss World to podobno mogą przynajmniej liczyć na jakieś (dla mnie wątpliwe, ale kwestia gustu) korzyści w postaci darmowego seksu... a my? -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
Florentynko zajrzyj sobie na parówenbloga, czeka Cię tam mała niespodzianka. Tolu, to po prostu nie do końca chodzi o "grubość" psa... I faktycznie parówę ciężko zdefiniować, ale ja bym powiedziała, że parówa to pies, którego proporcja między długością nóg a wielkością kadłuba jest wyraźnie zaburzona na korzyść tego drugiego , że jest to pies raczej niewielki (tak do kolan najwyżej) i legitymujący się pewnymi cechami charakteru, takimi jak: bezproblemowość, serdeczność i optymizm. Oczywiście, od tego jest masa wyjątków i w dodatku jest to tylko to moja subiektywna definicja, ale może jednak pomoże Ci ona zrozumieć co mniej więcej widzimy słysząc parówa. I Florentynka ma rację, niech już Mania z Helgą sobie tu zostaną, będziemy je upychać gdzieś. Jeszcze tylko pytanie... Czy hmm są prowadzone jakieś działania odchudzające te suki? Bo pewnie byłoby lepiej dla ich zdrowia... -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
A bo ja zmęcozna jetsem... to pójdę może gary pomyć, tam się nikt nie będzie śmiał z moich błędów... -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
Mieszka parówa jak najbardziej, zgadzam się, natomiast z przykrością stwierdzam że Mania i Helga średnio mi podchodzą pod parówy... są zdecydowanie za Onkowate i za duże przede wszytskim... -
Czarny i Kitka dzięki Wam, u Murki . Czy ich los się odmieni?MAJA DOM
Dzika_Figa replied to kaa's topic in Już w nowym domu
Dobra, w takiem razie zostaje jak było z przeznaczeniem bazarku. -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
Coś jest w tym co mówisz o Wice, tylko ja nie mogłam mysleć bo mi ukochany krzyczał do ucha, że Bunia to nie parówa -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
no Bunia kabanos nie parówa, ale ma hmm odpowiednią proporcję długości nóg do wymiarów kadłuba, ja chyba w ten sposób oceniam parówki. -
Pigwa i Myszka -Teraz Krakowianki!! Mają domki!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Jaka słodka... A to drugie uszate "cuś" w tle, to parówa chyba, co? -
Tirsa się wreszcie doczekała ...ma domek!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Pewnie nie, a nawet jeśli... To czyż nie warto poświęcić choćby i najlepszych sznurówek dla uśmiechu na tym cudnym pyszczku? -
Tirsa się wreszcie doczekała ...ma domek!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Halcia chyba miała na myśli swoje sznurówki... -
Czarny i Kitka dzięki Wam, u Murki . Czy ich los się odmieni?MAJA DOM
Dzika_Figa replied to kaa's topic in Już w nowym domu
Witam! Przede wszystkim, strasznie się cieszę, że para jest już razem w hoteliku, ż esię udało. Zaglądałąm tu cały czas, choć się nie odzywałąm i bardzo im kibicowałam. Za sześć dni kończy się mój bazarek z którego połowa zysków przeznaczona jest na Czarnego i Kitkę. I tu pojawia się moje pytanie. Wydaje mi się, że para ma dość stabilną sytuację finansową i zastanawiam się, czy wobec tego nie zmienić przeznaczenia zysków z bazarku, bo jest duzo innych bardzieju potrzebujących bid. Absolutnie nie zamierzam żadnych decyzji podejmować bez udziału zainteresowanych (aktywnych na wątku, oraz osób licytujących na bazarku). Na razie pytam tutaj. Napiszcie, proszę, co o tym myślicie. -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka']Uprzejmie proszę [B]Komisję Parówkową[/B] o ustosunkowanie się do zawartości [COLOR=Blue]postu # 192[/COLOR]. Moim zdaniem parówiość nie jest ewidentna we wszystkich przypadkach...[/QUOTE] Tez uważam, że Draka pod parówę nie podchodzi. -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
zarejestrowałam i opłaciłam domenę [url]www.parowenworld.pl[/url] Tylko jeszcze zmusić TŻ do zrobienia strony.... -
Pongo - nigdy niekochany kudłacz optymista. Ma dom!!!!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
yyy, to już trochę gorzej... no mam nadzieję, że i tak będzie ok -
Pongo - nigdy niekochany kudłacz optymista. Ma dom!!!!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Jej, jak się cieszę! To jakaś, tfu, tfu, dobra passa chyba, co? -
Tirsa się wreszcie doczekała ...ma domek!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/173577-Psie-dziecko-Tirsa-zA-amali-mi-ogonek-pomA-A-cie-ogA-aszaAE"][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/9542/tirsa.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173577-Psie-dziecko-Tirsa-zA-amali-mi-ogonek-pomA-A-cie-ogA-aszaAE"][IMG]http://img186.imageshack.us/img186/6375/tirsa1ban11.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173577-Psie-dziecko-Tirsa-zA-amali-mi-ogonek-pomA-A-cie-ogA-aszaAE"][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/4884/tirsa2ban.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173577-Psie-dziecko-Tirsa-zA-amali-mi-ogonek-pomA-A-cie-ogA-aszaAE"][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/2642/tirsa3ban.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173577-Psie-dziecko-Tirsa-zA-amali-mi-ogonek-pomA-A-cie-ogA-aszaAE"][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/4899/tirsa4ban.jpg[/IMG][/URL] -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
Tak, 12 będzie ok. Trzy takie allegra to już 36 parówek... a 6 to 72! -
Tirsa się wreszcie doczekała ...ma domek!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
zapisałam sobie w dzisiejsyzm rozkładzie jazdy czas na banerki dla małej -
Pongo - nigdy niekochany kudłacz optymista. Ma dom!!!!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
O, tak ! Majuska, napisz nam (mi i fidze33), jaki on jest mięciutki i miły w dotyku, no napisz! -
UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!
Dzika_Figa replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
Hej hej, ten wierszyk jest mój, Florentynki i Zuluguli i nawet po trosze ... mój TŻ jeden wers wymyślił -
Pongo - nigdy niekochany kudłacz optymista. Ma dom!!!!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
musi koniecznie, on jest piekny jak jest suchy. Jak na mój gust troszkę za mały, ale ech... ciacho tak czy siak