-
Posts
7589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dzika_Figa
-
UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!
Dzika_Figa replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
Coś przycichło bardzo u Farcika? Mam nadzieję, że to cisza przed burzą! -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
Wiesz, to nie kosztuje jakoś bardzo dużo i ja to zasponsoruję, a na blogu właśnie ciężko zrobić coś innego niż chronologiczny blog. -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
domenę wstepnie zarezerwowałam, muszę tylko opłacić, a to mogę zrobić dopiero w poniedziałek z powodu posiadania konta w takiem a nie innym banku :angryy: Za pomoc w zrobieniu strony będę bardzo wdzięczna ! -
Tirsa się wreszcie doczekała ...ma domek!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/psie-dziecko-tirsa-zlamali-mi-ogonek-pomozcie-oglaszac-173577/"][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/9542/tirsa.jpg[/IMG][/URL] -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Dzika_Figa replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Patrzcie komu dałyście psa! Florentynka połamała Łucji wszystkie cztery łapki! -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
Jaka śliczna! I jaki ma uśmiech rozmarzony! -
Tirsa się wreszcie doczekała ...ma domek!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Ze mną coś nie tego.... Już robię nowy, lepszy.... -
Pongo - nigdy niekochany kudłacz optymista. Ma dom!!!!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/pongo-nigdy-niekochany-kudlacz-optymista-orzechowce-173565/"][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/1473/pongobaner.jpg[/IMG][/URL] -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
To się tam podszyj pode mnie i napisz wstępniaka. A ja czekam na lubego, żeby mi "zrobił tam ładnie", bo sama też nie umiem. Umiem tylko pisać. -
okej, jak już zmolestuję TŻ żeby mi "zrobił tam ładnie", to zamieszczę jego i innych na [url=http://www.parowenblog.blog.pl]parowenblog blog[/url]
-
Tirsa się wreszcie doczekała ...ma domek!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Na razie taki. Popracuję nad lepszym, komputer odmawia mi posłuszeństwa... Edit: tu był banerek, ale z błędem, więc go usunięto -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
Straram się to jakoś ogarnąć.... -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
Florentynko - mówisz-masz [url=http://parowenblog.blog.pl/]parowenblog.blog[/url] Przypomniałam sobie, że mój mąż umie robić strony www, więc jak tylko wróci do domu, to go zaprzęgnę do roboty. Będzie zatem minimalistycznie i w szarościach, bo innej opcji z nim nie wynegocjuję. -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka'] Po drugie - osobiście mam co do amstafów w roli parów pewne wątpliwości. Parówa to jakby taki "pies dla każdego"- z samych opisów wynika,że większość z nich charakteryzuje się bezproblemową osobowością. Nie są wymagające, jeśli chodzi o specjalne umiejętności wychowawcze, nie potrzebują jakichś szczególnych dawek aktywności fizycznej itp. Słowem - nie wystarczy, że pies gruby, żeby był parówą. Ja bym sobie nie wybaczyła, gdyby na skutek przemycenia w parówach amstaf trafił do nieodpowiedzialnego domu, nie przygotowanego na pracę z tego typu psem. [/QUOTE] No, tak samo myślę, tylko ja to chciałam jakoś delikatniej. Mówiłam, że jestem ta z lepszym serduszkiem? -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
nosz kurde, już przerobię na ten Łowicz :oops: EDIT poprawiłam. Mam już kilka innych takich samych gotowych. Dobra, założę bloga a ktoś mi pomoże go graficznie dopracować bo ja się na tych wszystkich htmlach nie znam. Jakieś kandydatury? -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
I kolejna moja myśl. KATALOG PARÓW, gdzie byłyby parówy do kupy, posegregowane wg województw, płci, temperamentu itd w formie jakby banerków zawierających zdjęcie i krótki opis. Tulko trzebaby chyba zrobić stronę [url]www..[/url]. (Bo na dogo to by chyba było trudne, skoro nie wolno więcej niż 5 zdjęć w poście...) Oto przykład: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1159/akcja-gruba-kaska-ratujmy-balbine-173029/"][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/2446/balbinaowicz.jpg[/IMG][/URL] -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
Wnioskuję też, oprócz podziału wojewódzkiego, utworzenie działu parów pilnych oraz parów honorowych (znaczy takich które odbiegaja bardzo dalece od kanonu parówy, ale jednak coś sobie z parówy mają - np amstaffka z postu 60) -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
Proponuję akcję "DAJ ZŁOTÓWKĘ NA PARÓWKĘ" Florentynko? dostałas mailem próbki mojeog projektu parówiego? Co powiesz? -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
Robię porządki w parówkach, celem lepszego ich wyeksponowania. Konieczna jest standaryzacja wklejania parów na wątek. [B][COLOR="Red"][SIZE="2"]Bardzo proszę, żeby każda wrzucana parówka zawierała: możliwie najlepsze zdjęcie (jedno, góra dwa) przybliżony rok urodzenia informację o kastracji/sterylizacji krótki opis zawierający najważniejsze informacje o parówie. informację o lokalizacji z uwzględnieniem podziału administracyjnego (województwo).[/SIZE][/COLOR][/B] Florentynkę proszę o zamieszczenie tej prośby w pierwszym poście i pomoc w duszeniu tych, którzy nie będą się bardzo starali zasad tych przestrzegać W zamian zobowiązuje się każdej parówie wykonać "portfolio" Z góry dziękuję za współpracę. -
Przydałaby mi się informacja o wieku Grubcia i czy jest wykastrowany... porządkuję wątek parówi
-
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
Gosiula, dorzuć go do posta tamtego w którym ją zamieściłaś, bardzo proszę. Usiłuję pomóc Florentynce ogarnąć ten "sklep z parówkami" i to by mi bardzo pomogło... jedna rzecz mniej do pamiętania i szukania...