Jump to content
Dogomania

Dzika_Figa

Members
  • Posts

    7589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dzika_Figa

  1. No no, czyli ogłoszenie wzbudza zainteresowanie.
  2. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/135386-MA-ody-przystojny-pozna-paniAE-Pomocy-w-ogA-aszaniu"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/4774/nababy.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/135386-MA-ody-przystojny-pozna-paniAE-Pomocy-w-ogA-aszaniu"][IMG]http://img200.imageshack.us/img200/392/fart2.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/135386-MA-ody-przystojny-pozna-paniAE-Pomocy-w-ogA-aszaniu"][IMG]http://img75.imageshack.us/img75/3346/piesdlababy.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/135386-MA-ody-przystojny-pozna-paniAE-Pomocy-w-ogA-aszaniu"][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/7899/potrzebujostateczna.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/135386-MA-ody-przystojny-pozna-paniAE-Pomocy-w-ogA-aszaniu"][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/7797/przystojny.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/135386-MA-ody-przystojny-pozna-paniAE-Pomocy-w-ogA-aszaniu"][IMG]http://img2.imageshack.us/img2/7365/nababypiescopy.jpg[/IMG][/URL] Podlinkowałam chłopaka na nowo
  3. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173565-Pongo-nigdy-niekochany-kudA-acz-optymista-Orzechowce"][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/1473/pongobaner.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173565-Pongo-nigdy-niekochany-kudA-acz-optymista-Orzechowce"][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/1188/pongo6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173565-Pongo-nigdy-niekochany-kudA-acz-optymista-Orzechowce"][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/2005/pongo3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173565-Pongo-nigdy-niekochany-kudA-acz-optymista-Orzechowce"][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/2782/pongo4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173565-Pongo-nigdy-niekochany-kudA-acz-optymista-Orzechowce"][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/4838/pongo5.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173577-Psie-dziecko-Tirsa-zA-amali-mi-ogonek-pomA-A-cie-ogA-aszaAE"][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/9542/tirsa.jpg[/IMG][/URL] Banerek podlinkowałam na nowo i zrobię też nowy
  5. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1155/kowaty-parys-pies-do-uspienia-148996/"][IMG]http://img519.imageshack.us/img519/3223/parysbanerek.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1155/kowaty-parys-pies-do-uspienia-148996/"][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/971/parysbanerek2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1155/kowaty-parys-pies-do-uspienia-148996/"][IMG]http://img25.imageshack.us/img25/3259/parys7w.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1155/kowaty-parys-pies-do-uspienia-148996/"][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/3223/parysbanerek.jpg[/IMG][/URL] Podlinkowałam na nowo wszystkie banerki Parysa
  6. Trzema głosami Szanownej Komisji Zuzia zostaje uznana parówką. Florentynko, dokleisz ją? Bo ja podlinkowuję...
  7. Podlinkowałam biedakowi banerki na nowo.
  8. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/149096-Bezdomne-psiaki-z-BoguchwaA-y-pilnie-szukajAE-domkA-w-pomA-A-cie-ogA-aszaAE"][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/7378/boguchwaypomnam.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/149096-Bezdomne-psiaki-z-BoguchwaA-y-pilnie-szukajAE-domkA-w-pomA-A-cie-ogA-aszaAE"][IMG]http://img376.imageshack.us/img376/7097/boguchwaynajmniejszynap.jpg[/IMG][/URL]
  9. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173391-PARA-WKI-PARA-WY-PARA-WECZKI-WAE-TEK-ZBIORCZY-siAE-robi"][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/6828/parwyzbiorczybanerek1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173391-PARA-WKI-PARA-WY-PARA-WECZKI-WAE-TEK-ZBIORCZY-siAE-robi"][IMG]http://img91.imageshack.us/img91/1866/parwyzbiorczybanerek2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173391-PARA-WKI-PARA-WY-PARA-WECZKI-WAE-TEK-ZBIORCZY-siAE-robi"][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/6828/parwyzbiorczybanerek1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173391-PARA-WKI-PARA-WY-PARA-WECZKI-WAE-TEK-ZBIORCZY-siAE-robi"][IMG]http://img697.imageshack.us/img697/1599/parwyzbiorczybanerek.jpg[/IMG][/URL]
  10. Dobra, a ja podlinkuję wszystkie inne jakie macie w podpisach
  11. Teraz to już każda następna noc będzie tylko spokojniejsza... No chyba, że się dziewczynki rozhulają i będą nocne zabawy...:diabloti:
  12. jak klikniesz dwa albo trzy razy na edytuj to możesz ten cytat usunąć, a ten post że nie chciałaś cytować też możesz usunąć, jak kliknąwszy dwa razy na edytuj zaznaczysz że chcesz usunąć, też dwa razy... Nie wiem, czy nie pogmatwałam za bardzo...
  13. A tak w ogóle to się strasznie cieszę, że ta śliczna rudowłosa dziewczynka już ma własny dom.
  14. klikasz dwa razy, albo trzy na edytuj
  15. Wspólnie z majuską wnioskujemy o zaakceptowanie Zuzi jako parówki. Jest cienka- bo wiedeńska, ale to przeciez nie wada... [url]http://www.dogomania.pl/threads/174104-Zuzia-maleA-stwo-skazane-na-A-mierAE-w-mAE-kach-szuka-bezpiecznego-kAE-cika[/url]
  16. Majuska... Ty i ja to połowa komisji... Tylko tamte dwie już chyba śpią... nienormalne jakie, czy co? :diabloti:
  17. Parówka nie znaczy gruba. Ona jest taka cienka wiedeńska. Jesteśmy dwie. Mamy do przekonania jeszcze Florentynkę albo ihabe i dzidzia ląduje na parówach... zastanów się... Ja od jutra ruszam z segregacją, może już dogo nie wywinie numeru żadnego.
  18. Może by ją na parówki przerobić... Ja w niej tam widzę jakieś parówie cechy...
  19. Też niegłupi pomysł.., tyle że ja bym musiała co drugi miesiąc nową kupować, więc mi się nie kalkuluje ;-)
  20. sugerujesz, że Florentynka powinna przełazić przez ogrodzenie na teren budowy? Pytanie tylko, jak przelazłąby przez nie z powrotem, z Lucją na smyczy...
  21. Jesli jesteś dzielną dziewczynką, to: Wyłącz komputer. Popodważaj klawisze płąskim śrubokrętem (powinny ślicznie poodskakiwać. i możesz je przetrzeć każdy indywidualnie, a potem zamontowac z powrotem. Tylko sobie zrób zdjęcie klawiatury wcześniej, albo rozrysuj co i jak na niej jest, bo z tym można mieć problemy. Ja tak robię czasem naszej klawiaturze.
  22. Jej, jaki piękny! Piękny piękny! Zaraz mu zrobię nowy piękny, piękny kudłaty banerek.
  23. Podrzucami bidoka, może będzie dzięki temu bardziej widoczny w tym bałaganie
×
×
  • Create New...