-
Posts
7589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dzika_Figa
-
Tirsa się wreszcie doczekała ...ma domek!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Kręci się strasznie i wierci ;) A to się nie nazywa Komitet Powitalny przypadkiem?:cool3: -
Pigwa i Myszka -Teraz Krakowianki!! Mają domki!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Jak tam u malutkiej? I wiecie już jak ma na imię ten szorstkowłosy uszaty kabanosek z podkulona łapką? Przydałoby się też jakieś kabanosowe zdjęcie... -
Dostałam priv... Bradzo mi przykro, ale nie ejstem w stanie pomóc finansowo. Mogę tylko kibicować...
-
Napisałam cegiełka w formie pisemnego podziękowania... Powinno chyba być jasne...
-
[url]http://allegro.pl/show_item.php?item=832820127[/url] dla Saszy, jak macie uwagi to jestem otwarta
-
Pilnie proszę o nr telefonu pod który można w sprawie Saszy, żeby umieścić na allegro EDIT przepraszam, nie zauważyłam, że jest w pierwszym poście.
-
Dziękuję za informację, zastosuję się
-
Zuzia - maleństwo już bezpieczne, ma ciepły domek!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Zuzia do domu! -
Tirsa się wreszcie doczekała ...ma domek!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Szkoda, bo liczyłam że łatwo sobie kogoś znajdzie dzięki temu lataniu luzem... Trzymam kciuki cały czas. -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
wysłałam 12 privów do osób z moich 13 pierwszych stron. Dwie maja zapraną skrzynkę, do dwóch nie wypada wysyłać priv... Majusko i ihabe! Jako członkinie komisji parówiej proszone jesteście o danie ogółowi dobrego przykładu, podmienienie linków i uzupełnienie informacji odnośnie powrzucanych przez Was parów. -
Pigwa i Myszka -Teraz Krakowianki!! Mają domki!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Cieszę się, że jednak umiem coś komuś wytłumaczyć -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
to ja pierwsze 13 siłą rzeczy. -
To zrobię cegiełki mailowe i wtedy nawet mogę sama podziałać w photoshopie. Jutro wystawię dziewczynie wyróżnione allegro.
-
Zuzia - maleństwo już bezpieczne, ma ciepły domek!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Podnoszę dziewczynkę -
Pigwa i Myszka -Teraz Krakowianki!! Mają domki!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Musi się znaleść, nie jest czarna, nie jest duża... i jest słodka, to ma conajmniej 75% sukcesu zapewnione -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
dobra, wątek ma 26 stron (pierwszej nie liczę) Jak się dzielimy? Wolisz pierwsze 13 czy drugie 13? -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
:placz: pochlastam się zaraz. Chciałam porobić psiakom portfolia, ale nie dam rady jak mi zadne linki do niczyich wątków nie działają... a wyszukiwarka nie współpracuje. Trzeba będzie wysyłać priv do wszytskich co wrzucali parówy po kolei... :shake: -
zrobię suni allegro Tylko myślę, że lepiej byłoby cegiełkowe z ewentualną możliwością adopcji. Ma ktoś możliwość wydrukowania cegiełek może? Bo ja poza samym wystawieniem niewiele tu mogę, jestem daleko. I po ile cegiełki? Po 1 zł? Po 5 zł?
-
Pigwa i Myszka -Teraz Krakowianki!! Mają domki!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
to intruuję. Baaardzo łopatoligicznie. Otwierasz sobie dogo w dwóch oknach, w jednym wybierasz edycję sygnaturki, z drugiego sobie kopiujesz adres wątku. Jak jesteś w tej edycji to wybierasz insert link (wstaw link, jeśli masz po polsku)- to taki obrazek kuli ziemskiej z wtyczką. Wyskoczy Ci małe okienko z napisem http - kliknij na niego prawym i wklej ten przekopiowany adres wątku. Małe okienko zniknie a w większym pojawi się przerażający napis z jakimiś url i http i część tego napisu będzie zaznaczona, to ważne, żebyś nigdzie teraz nie klikała, tylko wróciła to tego drugiego okna z którego kopiowałaś adres wątku i znalazła tam gdzieś mój banerek. Wtedy klikasz na banerek prawym i dajesz kopiuj adres obrazka (copy image url) potem wracasz do tamtego okna i po prostu klikasz na wstaw obrazek (insert image)- to taki obrazek obrazka, na prawo od koperty i w to okienko co Ci wyskoczy wklejasz ten skopiowany adres obrazka, tak samo jak wcześniej link wątku. Tyle. Możesz kliknąć podgląd, żeby się upewnić, że jest jak powinno. A powinno działać. Jak nie, to Ci nie mogę pomóc inaczej niż metodami średnio legalnymi... -
Pigwa i Myszka -Teraz Krakowianki!! Mają domki!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
hmm jak otwierasz subskrybcje, to po lewej masz edytuj sygnaturę... Więcej Ci chyba nie powiem, bo ja mam inna przeglądarkę i mi nie działa to wstawianie kopiuj-wklej, tlyko każdy banerek jaki wstawiam musze sobie sama podlinkowywać, dlatego najchętniej uzywam tych własnej produkcji... -
Pigwa i Myszka -Teraz Krakowianki!! Mają domki!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/174274-MaleA-ka-Pigwa-uratujmy-jAE-przed-mrozami-Orzechowce/page2"][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/8464/pigwaban2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/174274-MaleA-ka-Pigwa-uratujmy-jAE-przed-mrozami-Orzechowce/page2"][IMG]http://img2.imageshack.us/img2/8237/pigwaban3.jpg[/IMG][/URL] na razie tyle, zrobię jeszcze