-
Posts
7589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dzika_Figa
-
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
Oto zdjęcia Buły [IMG]http://images46.fotosik.pl/234/cb4351d6113895abmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/235/6892756455aa8acf.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/231/61ed5a8e3caaba4e.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/122/c7c741e139df2c8amed.jpg[/IMG] -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Dzika_Figa replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
A może to rodzina? Wiek się gadza, region też mniej więcej... -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Dzika_Figa replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
ojej, na prawdę taka sama... -
Tirsa się wreszcie doczekała ...ma domek!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Do góry panno o włochatych gaciach! -
Pigwa i Myszka -Teraz Krakowianki!! Mają domki!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Figuś, allegro Pigwy chyba już można podmienić na inną bidę... Ale niech Majuska się wypowie -
Murka, a mozesz mi ten kontakt do siebie dać, cobym uzupełniła informacje w portfolio? Rozumiem, że do tekstu nie ma zastrzeżeń...
-
UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!
Dzika_Figa replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
to zaraz ją zaprzęgniemy do wystawiania nam parów -
UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!
Dzika_Figa replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
Ale Ty pewnie już ten numer masz... -
Pigwa i Myszka -Teraz Krakowianki!! Mają domki!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
oho, Majuska, oni przez Ciebie zostaną bez środków do życia, za to z szafami pełnymi majtek w parówy... -
Pigwa i Myszka -Teraz Krakowianki!! Mają domki!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Czyżbyś sugerowała, że Adam jest wyrób parówopodobny? -
UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!
Dzika_Figa replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
Ta, bedę musiała u siostrzycy jakieś korepetycje wziąć -
Pigwa i Myszka -Teraz Krakowianki!! Mają domki!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Ojej! Co za wspaniała kobieta. Uwielbiam Panią Barbarę. -
[quote name='Ra_dunia']Och Karmelka będzie na allegro parówkowym :) cudnie :) Byleby ten pies stróżująco - obronny nie zachęcił oszołomów szukających psa na łańcuch. Karmelka to na pewno kanapowa przylepa, tylko indywidualistka i zazdrosna pannica. Jak każda kobieta nie życzy sobie aby miłość była rozdzielana na inne ;) Przez to co przeszła, chce teraz mieć swoich ludzi stanowczo na wyłączność i będzie ich wówczas broniła i pilnowała do utraty tchu (bądź głosu ;) ). A dogo też mi chodzi w tempie ślimaczym, co doprowadza mnie do skrajnej nerwicy :mad:[/QUOTE] To uważasz, że powinnam coś zmienić? Bo ja jednak liczę, że znajdzie się ktoś kto to potraktuje z humorem i przymrużeniem oka, a debila z łancuchem to chyba da się wykryć wizytami przedadopcyjnymi... Też mnie szlag trafia z tym dogo... Portfolia parówkowe ida mi jak krew z nosa, bo 80% czasu spędzam czękając aż się załaduje...
-
Wrzucam portfolio Karmelki przygotowane na masowe allegro parówkowe. Starałam się tak napisać o tej małej wredocie, zeby zachęcić do adopcji...:diabloti: Nie wiem na ile mi wyszło...:roll:Sterylkę wpisałam awansem, bo chwila minie zanim z tym allegro ruszymy a widze że i tak już zaplanowana. Proszę o uwagi merytoryczne wszelkie, jakie macie i kontakt w sprawie adopcji, bo dogo mi się tak slimaczy, że do niczego się dokopać nie mogę.:shake: [IMG]http://img686.imageshack.us/img686/3383/karmelkiallegro.jpg[/IMG]
-
UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!
Dzika_Figa replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
[quote name='figa33']zmieniłam na Cała Polska , w sumie nigdy tak nie pisałam , warto spróbować , a nuż[/QUOTE] Dzięki bardzo! Widzę, ze na Farcie to w ogóle wszyscy eksperymentują z ogłoszeniami. I dobrze, może się czegoś nauczymy ciekawego. Wiecie? Tak sobie dziś pomyślałam pod prysznicem, że może powinnam zrobić jakiś kurs marketingu i psychologii biznesu, żeby się nauczyć skutecznie przekonywać ludzi, że ich życie straci sens jak nie adoptują psa... -
Pigwa i Myszka -Teraz Krakowianki!! Mają domki!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Oho! HURRA -
Pigwa i Myszka -Teraz Krakowianki!! Mają domki!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
a dogo znowu się chyba psuje... obyśmy sie doczekały zanim siądzie zupełnie (tfu tfu) -
UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!
Dzika_Figa replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
Śliczne! Dziękujemy bardzo! Upchnęłaś wszystko co się dało... oby podziałało! EDIT: może tylko lokalizację lepiej zmienić na Cała Polska, bo ludzie chyba szukają województwami często, a nawet jeśli nie to zanim zobaczą, że jest możliwość dowozu, to już się zniechęcą tym Elblągiem jeśli są z daleka... tak mi się wydaje -
Pigwa i Myszka -Teraz Krakowianki!! Mają domki!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
też trzymam! -
Łaciata Bunia juz w DT- prosimy o pomoc w ogłaszaniu !
Dzika_Figa replied to losiczka's topic in Już w nowym domu
Co powiecie na to? Muszę jeszcze zmienić czcionkę adresu email, żeby uniknać problemów, tylko kurcze nie wiem na jaką bo wszytskie mi sadzą litery drukowane, nawet jak na próbce są pisane... Ale nic to, pokonam problem. Jak macie jakieś uwagi to bardzo proszę zgłaszajcie. [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/9901/buniaallegro1.jpg[/IMG] -
Łaciata Bunia juz w DT- prosimy o pomoc w ogłaszaniu !
Dzika_Figa replied to losiczka's topic in Już w nowym domu
Bardzo dzięki! przy tej ilości parów, jakie przez siebie przepuszczam ostatnio na prawdę cięzko jest każdy wątek dokładnie przeglądać -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
Jak tak mówisz, to tak jest... O, avatarek zmieniłaś... Śliczny -
Łaciata Bunia juz w DT- prosimy o pomoc w ogłaszaniu !
Dzika_Figa replied to losiczka's topic in Już w nowym domu
Witam! Szykujemy masowe allegra parówkowe i Bunia będzie szła w pierwszym "rzucie". Błagam, dajcie mi jakieś informacje o niej... Pewnie po tej chwili spędzonej w DT coś już wiadomo o charakterze dziewczynki... Bo na tym się skupiamy właśnie w opisach, a na wątku niewiele znalazłam na ten temat... jeszcze dogo mi chodzi jakby ledwo zipało i każda strona wątku ładuje się kilka minut... -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
a możesz sprawdzić jak on z kotami i dziećmi? To go dowalimy do allegro najbliższego -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
ejj... a może by tak wybory miss i mistera parów, co?