[quote name='Sylwia K']mam nadzieję, ze ta chętna dziewczyna zadzwoni.
Co do fretki, to nie wiele będę mogła jej powiedzieć... w schronisku Sasza widuje codziennie szczury, nie wiem jednak czy na nie poluje czy olewa...[/QUOTE]
Rozumiem, że jakaś dziewczyna na Nk napisała że by sukę wzięła tylko jak ona z Fretką? Jeśli z kotami suka ok, to z fretką też nie powinno byc problemów. Szczur tu nie jest dobrym porównaniem, bo jest od fretki dużo mniejszy.