Jump to content
Dogomania

Dzika_Figa

Members
  • Posts

    7589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dzika_Figa

  1. Też podniosę, a co, choć tyle mogę. I obiecuje banerki, dla obu suniek. Tylko mi nazwijcie to uszate cudo.
  2. Ooo... Mój TŻ wynalazł ten wątek, mnie samej nie przyszło do głowy szukać innych wątków o psach P. Joli, a niesłusznie, bo widze, że ten jest nowy, dużo aktualniejszy i klarowniejszy... Dodaję do subskrybcji... Za pięć dni kończy się bazarek, ale pojawiły sie głosy za jego przedłużneiem, ze wzlędu na te problemy z dogo. Na razie czekam, zobaczę, co się bedzie działo do piątku.
  3. Trzymam kciuki za maleńką
  4. [quote name='AnnaB']Coś mi się zdaje,że narobiłyscie sobie kłopotu tymi parówkami :evil_lol: Bycie w takim Jury to jeszcze gorsze od sędziowania w konkursie Miss World :evil_lol:[/QUOTE] Ci z konkursu Miss World to podobno mogą przynajmniej liczyć na jakieś (dla mnie wątpliwe, ale kwestia gustu) korzyści w postaci darmowego seksu... a my?
  5. Florentynko zajrzyj sobie na parówenbloga, czeka Cię tam mała niespodzianka. Tolu, to po prostu nie do końca chodzi o "grubość" psa... I faktycznie parówę ciężko zdefiniować, ale ja bym powiedziała, że parówa to pies, którego proporcja między długością nóg a wielkością kadłuba jest wyraźnie zaburzona na korzyść tego drugiego , że jest to pies raczej niewielki (tak do kolan najwyżej) i legitymujący się pewnymi cechami charakteru, takimi jak: bezproblemowość, serdeczność i optymizm. Oczywiście, od tego jest masa wyjątków i w dodatku jest to tylko to moja subiektywna definicja, ale może jednak pomoże Ci ona zrozumieć co mniej więcej widzimy słysząc parówa. I Florentynka ma rację, niech już Mania z Helgą sobie tu zostaną, będziemy je upychać gdzieś. Jeszcze tylko pytanie... Czy hmm są prowadzone jakieś działania odchudzające te suki? Bo pewnie byłoby lepiej dla ich zdrowia...
  6. A bo ja zmęcozna jetsem... to pójdę może gary pomyć, tam się nikt nie będzie śmiał z moich błędów...
  7. Mieszka parówa jak najbardziej, zgadzam się, natomiast z przykrością stwierdzam że Mania i Helga średnio mi podchodzą pod parówy... są zdecydowanie za Onkowate i za duże przede wszytskim...
  8. Dobra, w takiem razie zostaje jak było z przeznaczeniem bazarku.
  9. Coś jest w tym co mówisz o Wice, tylko ja nie mogłam mysleć bo mi ukochany krzyczał do ucha, że Bunia to nie parówa
  10. no Bunia kabanos nie parówa, ale ma hmm odpowiednią proporcję długości nóg do wymiarów kadłuba, ja chyba w ten sposób oceniam parówki.
  11. Jaka słodka... A to drugie uszate "cuś" w tle, to parówa chyba, co?
  12. Pewnie nie, a nawet jeśli... To czyż nie warto poświęcić choćby i najlepszych sznurówek dla uśmiechu na tym cudnym pyszczku?
  13. Halcia chyba miała na myśli swoje sznurówki...
  14. Witam! Przede wszystkim, strasznie się cieszę, że para jest już razem w hoteliku, ż esię udało. Zaglądałąm tu cały czas, choć się nie odzywałąm i bardzo im kibicowałam. Za sześć dni kończy się mój bazarek z którego połowa zysków przeznaczona jest na Czarnego i Kitkę. I tu pojawia się moje pytanie. Wydaje mi się, że para ma dość stabilną sytuację finansową i zastanawiam się, czy wobec tego nie zmienić przeznaczenia zysków z bazarku, bo jest duzo innych bardzieju potrzebujących bid. Absolutnie nie zamierzam żadnych decyzji podejmować bez udziału zainteresowanych (aktywnych na wątku, oraz osób licytujących na bazarku). Na razie pytam tutaj. Napiszcie, proszę, co o tym myślicie.
  15. [quote name='Florentynka']Uprzejmie proszę [B]Komisję Parówkową[/B] o ustosunkowanie się do zawartości [COLOR=Blue]postu # 192[/COLOR]. Moim zdaniem parówiość nie jest ewidentna we wszystkich przypadkach...[/QUOTE] Tez uważam, że Draka pod parówę nie podchodzi.
  16. zarejestrowałam i opłaciłam domenę [url]www.parowenworld.pl[/url] Tylko jeszcze zmusić TŻ do zrobienia strony....
  17. yyy, to już trochę gorzej... no mam nadzieję, że i tak będzie ok
  18. Jej, jak się cieszę! To jakaś, tfu, tfu, dobra passa chyba, co?
  19. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173577-Psie-dziecko-Tirsa-zA-amali-mi-ogonek-pomA-A-cie-ogA-aszaAE"][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/9542/tirsa.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173577-Psie-dziecko-Tirsa-zA-amali-mi-ogonek-pomA-A-cie-ogA-aszaAE"][IMG]http://img186.imageshack.us/img186/6375/tirsa1ban11.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173577-Psie-dziecko-Tirsa-zA-amali-mi-ogonek-pomA-A-cie-ogA-aszaAE"][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/4884/tirsa2ban.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173577-Psie-dziecko-Tirsa-zA-amali-mi-ogonek-pomA-A-cie-ogA-aszaAE"][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/2642/tirsa3ban.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173577-Psie-dziecko-Tirsa-zA-amali-mi-ogonek-pomA-A-cie-ogA-aszaAE"][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/4899/tirsa4ban.jpg[/IMG][/URL]
  20. Tak, 12 będzie ok. Trzy takie allegra to już 36 parówek... a 6 to 72!
  21. zapisałam sobie w dzisiejsyzm rozkładzie jazdy czas na banerki dla małej
  22. O, tak ! Majuska, napisz nam (mi i fidze33), jaki on jest mięciutki i miły w dotyku, no napisz!
  23. Hej hej, ten wierszyk jest mój, Florentynki i Zuluguli i nawet po trosze ... mój TŻ jeden wers wymyślił
  24. musi koniecznie, on jest piekny jak jest suchy. Jak na mój gust troszkę za mały, ale ech... ciacho tak czy siak
×
×
  • Create New...