-
Posts
7589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dzika_Figa
-
Przystojniak Laps szczęśliwy w nowym domu
Dzika_Figa replied to Dzika_Figa's topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51']Sliczny piesio, jakie oczy w pieknych obwodkach !!!:loveu: Powiedzcie prosze na czym polega problem z lapkami Lapsia? Moze nie doczytałam?[/QUOTE] A tego nie wie nikt... Kierowniczka schroniska mówiła że ma " błony między palcami ", cokolwiek to znaczy Gazzy mówi, że wyglądało to tak, jakby miał po prostu paluchy rozstawione szeroko jak żaba - co widac na zdjęciach. Ketunia nic nie mówiła, żeby dr Gut mówił cokolwiek o tych łapach, więc być może to kwestia urody, lub zamierzchłej przeszłości, bo mniemam, że gdyby to było coś do leczenia, natychmiast zostalibyśmy o tym poinformowani. Dla pewności jeszcze spytamy pana doktora o te łapska. -
Mirka i Martin - szczęśliwe zakończenie dramatu - mają domki!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='figa33']witam ślicznego , biednego Martinka , który miał to szczęście ,ze go becia ukochała:lol: allegro zrobiłam w stylu smutno-chwytającym za serce , i nie ma obrazków Dzikiej_Figi , które są jak zwykle prześliczne, ale za wesołe;) zrób ciotka coś do płaczu:lol: tekst zaraz poprawię[/QUOTE] Taaa. już druga się mnie czepia, że za wesoło. Będzie Martin brudny z wózkiem kamieni i pustą miską... I noga, która go kopie... -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
No to prosimy P Asie o kropelki i już. wszystko jedno jakie, co działa najlepiej na okoliczne kleszcze... -
Przystojniak Laps szczęśliwy w nowym domu
Dzika_Figa replied to Dzika_Figa's topic in Już w nowym domu
Jaka miła paszcza! Lapsik czesania tylko potrzebuje i będzie z niego superprzystojniak! -
Mirka i Martin - szczęśliwe zakończenie dramatu - mają domki!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
A ja niedobra dwie uwagi krytyczne: jest: Po tamtym złym okresie zostały tylko krzywe nóżki tylne spowodowane brakiem pożywienia w okresie wzrostu i braku ruchu na krótkim łańcuchu powinno być Po tamtym złym okresie zostały tylko krzywe nóżki tylne spowodowane brakiem pożywienia w okresie wzrostu i bra[COLOR="red"]kiem[/COLOR] ruchu na krótkim łańcuchu No i czemu nie ma tam ani pół mojego obrazka? po co ja je robię, co? -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
a ja druga, ale byłam ostatnia wczoraj za to... -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Dzika_Figa replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Renata5']Wiem coś na ten temat z autopsji.Ze swojego doświadczenia jako człowiek:p[/QUOTE] Renato, czy Ty kradniesz jajka kurom sąsiadów? Zaintrygowałaś mnie... -
Jestem, obiecałam to zrobie, tylko dajcie mi kilka godzin bo teraz musze wyjść. Wieczorkiem będzie!
-
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Jeśli ten Kiltix to obroża ( a tak rozumiem), to ja jestem przeciwna, bo takiej obroży pies nie powinien lizać, a w hoteliku wiadomo, nieraz jeden drugiego złapie za kark w zabawie... Jeśli Frontlineowi P Asia nie ufa, to może Fripex? W każdym razie opowiadałabym się za czymś zakrapianym między łopatkami. -
UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!
Dzika_Figa replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
Pozdpisuję się postem Zuluguli wszystkimi czterema łapami Chętnie też bym zobaczyła skan faktury za kastrację, mam nadzieję, że któryś z pracowników hotelu może to dla Ciebie i dla nas zrobić. -
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='becia66']Nigdy się z tym nie zgodzę. Ona jest przepiękna.[/QUOTE] Beciu Ty to wiesz, ja to wiem, ale w tekście tak dobrze brzmiało... wybaczysz mi chyba, co? -
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
Dzika_Figa replied to Murka's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki za chłopaka! -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Dzika_Figa replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Jaka piękna historia! -
Haluś-młode rude cudo już we WŁASNYM DOMU :)
Dzika_Figa replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Biorę się za Karmelkę... Edit: no nie od razu, bo nie wiem, na których stronach szukac zdjęć... -
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
Dzika_Figa replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
taaa. olbrzym go wypchnie z łózka, karimatkę mu zaraz koty podrą w strzępy i biedak będzie spał na wycieraczce... -
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
Dzika_Figa replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
No ale Mati to urodzona modelka! Swoją drogą, że przez zimę tak schudła... Ty je chyba faktycznie głodzisz.... -
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
Dzika_Figa replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Ale laska! Na rozkładówkę ją! -
Kochany łobuziak Terry wreszcie w swoim domku!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='majuska']Zrób jak ciągnie wóżek z kamieniami i ma w misce brokuł....( jak Aśkowe stadko )[/QUOTE] hmm... pomyślę... -
Haluś-młode rude cudo już we WŁASNYM DOMU :)
Dzika_Figa replied to eloise's topic in Już w nowym domu
No to Halusia już "załatwiłam" - swoją drogą, uroczy psiak, że też o nim wcześniej nie wiedziałam... Zdjęicia z kotem przefajne! [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/4485/hal6.jpg[/IMG] [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/6718/hal8.jpg[/IMG] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/8937/halus3.jpg[/IMG] -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='magenka1']Cioteczki chyba możemy sobie pozwolić jeszcze na wyróżnienie allegro w końcu ktoś Olka przez nie go wypatrzy[/QUOTE] A czy ja mówię, że nie możemy? ;-) -
zaglądam do przegubowca...