Jump to content
Dogomania

Dzika_Figa

Members
  • Posts

    7589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dzika_Figa

  1. Bardzo prosze o przesłanie tych zdjęć do mnie mailem na [email][email protected][/email] w formacie jpg. Mam jeszcze pytanie: Czemu te zdjęcia nie zostały wklejone, kiedy prosiłysmy o zdjęcia do ogłoszeń, kiiedy pytałyśmy, co u Farta słychać?
  2. [SIZE="3"][COLOR="red"][B]UWAGA! Moria nie chce wydać z hotelu naszego psa ![/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/135386-UWAGA-Hotel-nie-chce-nam-wydaAE-psa-Czy-tak-moA-na-POMOCY/page89"][SIZE="2"]zajrzyjcie tu[/SIZE][/URL] Poczułam się w obowiązku Was poinformować.
  3. A przekąski ....? Przeciez on musi coś jeść, chyba nie liczyłas tylko na smakołyki od nas...
  4. [SIZE="3"]UWAGA! Moria nie chce wydać z hotelu naszego psa ! [SIZE="2"]zajrzyjcie tu
  5. [SIZE="3"][COLOR="red"][B]UWAGA! Moria nie chce wydać z hotelu naszego psa ![/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/135386-UWAGA-Hotel-nie-chce-nam-wydaAE-psa-Czy-tak-moA-na-POMOCY/page89"][SIZE="2"]zajrzyjcie tu[/SIZE][/URL]
  6. [quote name='magenka1']Oluś ma się dobrze w hoteliku, ogłoszenia są zrobione nie wiem czy ktoś dzwoni, W poniedziałek zadzwonię dopytam o Olka do P. Joasi. Kasia miaa chyba jakieś nowe zdjęcia Olka podrzucić :)[/QUOTE] Zrobi to będą. Co do tego, że Olek w hoteliku ma się świetnie, nie mam wątpliwości. Niestety, nie zawsze tak jest. Mam obecnie poważny problem z jednym "swoim" psem i stąd rzadka moja obecnośc na wątku Olka - przepraszam i licze na zrozumienie...
  7. Gdybym była w Polsce, już bym siedziała w pociągu czy samochodzie w drodze do Elbląga... niestety, nie jestem. przyłączam się do prośby Zuluguli o fakturę za kastrację, lub zwrot pieniędzy w razie jej braku.
  8. Poldziu ja troszkę dzisiaj smutna i zestresowana, ale nie zepsuję Ci i mprezy. Proszę oto smakołyki dla Ciebie... Wołowina, lekko nadpsuta, tak jak lubisz... Wszystkiego najlepszego!
  9. I po w ogóle szukałyśmy psu domu, skoro okazuje się, że według Morii (która powinna znac Farta najlepiej) jakakolwiek podróż do dla niego straszliwa trauma... przeciez jakby się znalazł dom, pies też musiałby tam pojechać - teleportacja jeszcze nie jest powszechnie dostępna.
  10. Witamy nową dogomaniaczkę! Bardzo się cieszę, że tak jasno stawiasz sprawę - niewielu ludzi to potrafi. A dla nas to bardzo ważne Trzymamy kciuki, żebyście sobie przypadli do gustu.
  11. Wszystkich śledzących wątek, bardzo proszę o zwrócenie uwagi na fakt, że nieprzyjemnie się tu zrobiło w momencie, kiedy zaczęłyśmy się domagać doprowadzenia sprawy kastracji do końca, a jeszcze nieprzyjemniej, kiedy został poruszony temat robienia psu zdjęć... W związku z powyższym jestem bardzo zaniepokojona losem psa.
  12. A mnie najbardziej niepokoi, co sie dzieje z psem... Zaczynam mieć wrażenie, że Morii bardzo zależy, żeby nikt go nie zobaczył... dlaczego?
  13. hoho... a jakie stroje obowiązują? wieczorowe? I mogłabyś tu dystkretnie wkleić listę wymarzonych prezentów dla Poldzia...
  14. Photoshop i chętnie Cię nauczę. Jak tylko chcesz odezwij się na priv.
  15. Dla Rudego, w nadziei, że na nic się już nie przyda. Nawiasem, Murka ma tak śliczny trawnik i robi tak sliczne zdjęcia, że ciężko mi jest cokolwiek oddać, bo szkoda to zakrywać!
  16. Nie będę się z Tobą wdawała w dyskusję... Poczytaj sobie wątek, może sama zrozumiesz. Nie twierdze, ze u Morii psu dzieje się krzywda, ale szans wielkich na adopcje też nie ba tam będąc, bo nie ma ani zdjęć ani informacji
  17. Coś umilkło troszkę faktycznie...
  18. Dziękuję bardzo!!!! Powiedzmy, że wezmę to pod uwagę :cool3:
×
×
  • Create New...