-
Posts
7589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dzika_Figa
-
UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!
Dzika_Figa replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
Bardzo prosze o przesłanie tych zdjęć do mnie mailem na [email][email protected][/email] w formacie jpg. Mam jeszcze pytanie: Czemu te zdjęcia nie zostały wklejone, kiedy prosiłysmy o zdjęcia do ogłoszeń, kiiedy pytałyśmy, co u Farta słychać? -
Cekinka - maleńkie, stare suniowe nieszczęście.....MA DOMEK !!!
Dzika_Figa replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
wspaniale! -
Gufiaczek nasz kochany - odszedł za TM :(
Dzika_Figa replied to fizia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[SIZE="3"]UWAGA! Moria nie chce wydać z hotelu naszego psa ! [SIZE="2"]zajrzyjcie tu -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='magenka1']Oluś ma się dobrze w hoteliku, ogłoszenia są zrobione nie wiem czy ktoś dzwoni, W poniedziałek zadzwonię dopytam o Olka do P. Joasi. Kasia miaa chyba jakieś nowe zdjęcia Olka podrzucić :)[/QUOTE] Zrobi to będą. Co do tego, że Olek w hoteliku ma się świetnie, nie mam wątpliwości. Niestety, nie zawsze tak jest. Mam obecnie poważny problem z jednym "swoim" psem i stąd rzadka moja obecnośc na wątku Olka - przepraszam i licze na zrozumienie... -
UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!
Dzika_Figa replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
Gdybym była w Polsce, już bym siedziała w pociągu czy samochodzie w drodze do Elbląga... niestety, nie jestem. przyłączam się do prośby Zuluguli o fakturę za kastrację, lub zwrot pieniędzy w razie jej braku. -
UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!
Dzika_Figa replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
I po w ogóle szukałyśmy psu domu, skoro okazuje się, że według Morii (która powinna znac Farta najlepiej) jakakolwiek podróż do dla niego straszliwa trauma... przeciez jakby się znalazł dom, pies też musiałby tam pojechać - teleportacja jeszcze nie jest powszechnie dostępna. -
Haluś-młode rude cudo już we WŁASNYM DOMU :)
Dzika_Figa replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Witamy nową dogomaniaczkę! Bardzo się cieszę, że tak jasno stawiasz sprawę - niewielu ludzi to potrafi. A dla nas to bardzo ważne Trzymamy kciuki, żebyście sobie przypadli do gustu. -
UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!
Dzika_Figa replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
Wszystkich śledzących wątek, bardzo proszę o zwrócenie uwagi na fakt, że nieprzyjemnie się tu zrobiło w momencie, kiedy zaczęłyśmy się domagać doprowadzenia sprawy kastracji do końca, a jeszcze nieprzyjemniej, kiedy został poruszony temat robienia psu zdjęć... W związku z powyższym jestem bardzo zaniepokojona losem psa. -
UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!
Dzika_Figa replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
A mnie najbardziej niepokoi, co sie dzieje z psem... Zaczynam mieć wrażenie, że Morii bardzo zależy, żeby nikt go nie zobaczył... dlaczego? -
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
Dzika_Figa replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Hihi, u Kangura też dzis impreza! -
UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!
Dzika_Figa replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
Nie będę się z Tobą wdawała w dyskusję... Poczytaj sobie wątek, może sama zrozumiesz. Nie twierdze, ze u Morii psu dzieje się krzywda, ale szans wielkich na adopcje też nie ba tam będąc, bo nie ma ani zdjęć ani informacji -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Coś umilkło troszkę faktycznie...