-
Posts
7589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dzika_Figa
-
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Odwiedźcie ja i w miarę możliwości zabierzcie na spacer i zróbcie jakieś zdjęcia w plenerze... to cudo nie może długo czekać na dom! -
Mirka i Martin - szczęśliwe zakończenie dramatu - mają domki!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
no tak.. gdzie go upchnąć po kastracji... A z drugiej strony jamnisia pewnie niesterylizowana i to się może zrobic niebezpieczne niebawem.... -
Kochany łobuziak Terry wreszcie w swoim domku!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
nie śpię - banerki robiłam, teraz pora na talony - kara za nieróbstwo za dnia... -
Kochany łobuziak Terry wreszcie w swoim domku!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='figa33']a co , a co ?:jumpie: będzie jeszcze jakiś fajowy bazarek? np. z przepiękną biżuterią?:cool3:[/QUOTE] aaa... bazarek... a ja obrazek przeczytałam... i jeszcze Ci priva wysłałam durnego z fajowym obrazkiem w tytule i się dziwiłam czemu mnie pytasz co to za obrazek... ciekawe, że o 3 rano jestem przytomniejsza niż wieczorem.... no więc bazarek kiedyś będzie, ale muszę pokonać kryzys twórczy. Wszystko, co zrobię mi się wydaje nudne i wtórne ostatnio... -
Kochany łobuziak Terry wreszcie w swoim domku!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='majuska']jak różo - fiolety to ja też jestem, zieloności mam już pod dostatkiem, chociaż ostatnio spadł mi na podłogę mój ukochany kolczyk i niestety odpadły 2 kawałeczki od niego....[/QUOTE] O, dzień dobry! Czy kolczyk ode mnie przypadkiem (wiem, bezczelność, podejrzewać, że ukochany to ode mnie...) jeśli tak to Ci naprawię lub zrobię nowy... I o różofioletach dla Ciebie pomyślę -
Przystojniak Laps szczęśliwy w nowym domu
Dzika_Figa replied to Dzika_Figa's topic in Już w nowym domu
Lapsiowe banerki... nie są może piękne... Ale z takimi zdjęciami szczerze mówiąc niewiele mogę... Przjdzie czas i na piekne, z pwnością- na razie najważniejsi są ludize na wątku i deklaracje. Usuneli mi podpis, to sobie Lapsia podkleję [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181286-Lapsio-uciekA-morbitalowi-jest-bezpieczny-ale-nie-ma-deklaracji-POMA-A-CIE"][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/3016/laps1copy.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181286-Lapsio-uciekA-morbitalowi-jest-bezpieczny-ale-nie-ma-deklaracji-POMA-A-CIE"][IMG]http://img688.imageshack.us/img688/9978/lapsban.jpg[/IMG][/URL] -
Zulugula mnie tu przysłała, żebym zrobiła banerki. Dajcie mi chwilkę i będą.
-
Mirka i Martin - szczęśliwe zakończenie dramatu - mają domki!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
coś w tym jest... -
Mirka i Martin - szczęśliwe zakończenie dramatu - mają domki!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Super to zdjęcie z jamniczką. I zwróćcie uwagę - Martinkowi juz nawet kopara nie straszna! -
Kochany łobuziak Terry wreszcie w swoim domku!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
no tak, ja zawsze jestem ta zła... przepraszam... jakie kolory lubisz, oprócz różo- fioletów? -
Mirka i Martin - szczęśliwe zakończenie dramatu - mają domki!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
No już jesteś troszkę mniej zła.... ale zajrzyj na wątek terryego jeszcze... -
Kochany łobuziak Terry wreszcie w swoim domku!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
A terreymu też Figa33 mojego obrazka nie wrzuciła... a optymistycznie jest... Ty mnie nie lubisz, cy co? Kolczyki brzydkie Ci wysłałam? Bransoletka się pogięła? -
Przystojniak Laps szczęśliwy w nowym domu
Dzika_Figa replied to Dzika_Figa's topic in Już w nowym domu
Napiszę tekst, wszystkim trzem. -
[quote name='Emigrantka']Dzika Figa - dzieki. Kwestia finansowa to zaden problem - beda robila przelew do Nikusia w ten piatek lub sobote, mam namiary na Twoje konto tylko daj znac ile przelac? 10 zl na tydzien czy na jak dlugo? Ile odnawianie ogloszen? .[/QUOTE] Emi kochana, ja tych bazarków nie robię, ja je tylko polecam, zaraz Ci tu wkleję. O allegro można poprosić ciotkę Figę 33 - takie full wypasione z podkreśleniem podświetleniem i wyróżneiniem, kosztuje chyba 25 złotych... Tekst do ogłoszenia napiszę.
-
Mnie też zmroziło... Ale bądźmy dobrej myśli - Buba ma gdzie się podziać, ma zapewnione utrzymanie, jest po przeglądzie i na gwarancji, chudnie, wygląda dobrze, jest bezproblemowa - szanse na adopcje są duże. Emi - proponuję wykupienie dla Buby pakietu ogłoszenioego na bazarku ogłoszeniowym - 10 złotych, ogloszenia na ponad 50 stronach! Mogę napisać tekst...
-
Przystojniak Laps szczęśliwy w nowym domu
Dzika_Figa replied to Dzika_Figa's topic in Już w nowym domu
[quote name='wojtuś']Oj Kochani ale Lapsio to uroczy pies:-)[/QUOTE] Ano uroczy, mam nadzieję, ze się migiem znajdzie domek...! A teraz musimy się ostro zabrac za zdobycie deklaracji... Są zdjęcia to porobię banerki Pospamujecie trochę? -
Mirka i Martin - szczęśliwe zakończenie dramatu - mają domki!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Właśnie... mogłaby zła ciotka Figa wstawić tam jakiś mój obrazek z dopiskiem "Chcesz, by życie Martina wyglądało tak? Adoptuj go!"