Jump to content
Dogomania

Dzika_Figa

Members
  • Posts

    7589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dzika_Figa

  1. [quote name='kosu32']W końcu udało mi się dotrzeć :) Jutro zareklamuję Borysa - uroczego brzydala[/QUOTE] No to czekamy!
  2. Koss... tyle sobie robisz wyrzutów... A przecież dałaś Antkowi samo dobro. Dałaś mu życie, dom, miłość... Nigdy go nie zawiodłaś, nigdy nie skrzywdziłaś. Myślę że się nie bał aż tak - pewnie czuł jakiś niepokój ale miał Was, ufał Wam bezgranicznie i przy Was było bezpiecznie.
  3. Super zdjęcia! Już chłopaka obrabiam!
  4. [quote name='majuska']Jeszcze na filmiku przez chwilkę Cekinkę widac, jest już znacznie odważniejsza, dała się pomiziać i wcale nie siedzi cały czas w budzie jak jeszcze podczas ostatnich moich odwiedzin...[/QUOTE] a widziałam, widziałam... i jestem pod wrażeniem. Jeszcze troszkę się dziewczyna musi ośmielić, ale widać poprawę!
  5. Hihi, jakbym o mojej Luśce czytała... to ta co Florentynce od czasu do czasu wywala pół kilo fasoli na głowę... Ponadto usiłuje zniewolić wszystkie napotkane koty... Pan weterynarz powiedział, że je bli wa (bez spacji) jest...
  6. Śliczne zdjęcia! Już je biorę w obroty!
  7. Biedny króliczek... A ten nowy słodki, tylko tulić... pewnie ma paskudny charakter, co? Taa... Poldziu się Buby naoglądał i myśli, że tak się teraz pozuje.
  8. A Zenuś swoje lata ma... Nie panikowałabym od razu z jakimiś poważniejszymi podejrzeniami. Oczywiście trzeba go obejrzeć.
  9. Czy to na pewno ten sam pies, który dwa miesiące temu trafił do przytuliska??? Zajrzałam tu, na pierwszą stronę, znowu tu... :crazyeye: i nie mogę uwierzyć :loveu:
  10. Może to reumatyzm zwyczajnie...
  11. Majusko... zdurniałam... byłam pewna, że królik rezydent jest czarny... Zwierza piękne! A Poldziowi coś jakby lewa przednia łapka ucieka na bok czy mi się wydaje?
  12. no tak to jakoś jest. Ale cii, to wątek Balbiny.
  13. I bardzo ładnie Polduś postepuje! Przecież kotów się nie wyrzuca! Znikąd!
  14. [quote name='Romka']Dzika-Figo ale to nie jest Nowy Jork niestety!;)[/QUOTE] etam niestety - uwierz - chętnie bym się z każdą z Was zamieniła.
  15. hihi, tak mi to wyjaśniłas, że już nic nie rozumiem ;-) A, bądźcie sobie co chcecie, w końcu nic mi do tego
  16. Gazzy, może zmień tytuł - że Ruduś bezpieczny w hoteliku ale potrzebe deklaracje.
  17. [quote name='Romka']Majusko,bardzo dziękujemy.Niech żyje współpraca mazowiecko-małopolska![/QUOTE] yyy... Majuska to z podkarpacia...
  18. Nie wiem, czy troszkę nie przesadziłam... [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/7188/zorzaobr.jpg[/IMG] [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/8712/zorzaobr1.jpg[/IMG]
  19. Uff... no już jestem mniej więcej zadowolona... Beciu, ze specjalną dedykacją dla Ciebie, za wielkie serce okazane Martinkowi, za karmienie go, oswajanie, głaskanie - za wszystko, co robisz dla niego i innych potrzebujących psiaków! Dziekuję! [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/9128/martinobrazek.jpg[/IMG] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/6790/martinobrazek2.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/8962/martinobrazek3.jpg[/IMG]
  20. jestem i niewiele więcej mogę - potem przejrzę wątek banerki są?
  21. Oto prawidłowo działające banerki bazarkowe. Zapraszajcie kogo się da! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/182124-Talony-do-spa-za-5-zA-dla-balbiny-Do-30-04?p=14322566#post14322566"][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/1653/spaban1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/182124-Talony-do-spa-za-5-zA-dla-balbiny-Do-30-04?p=14322566#post14322566"][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/7280/spaban2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/182124-Talony-do-spa-za-5-zA-dla-balbiny-Do-30-04?p=14322566#post14322566"][IMG]http://img249.imageshack.us/img249/892/spaban3.jpg[/IMG][/URL]
  22. [quote name='halcia']Wczoraj gdzis widziałam watek o "zbieraczu" 10 psów przykutych do czego bądz,i metalowa beczka -puszka za mieszkanie...wies k/W-wy.[/QUOTE] Halciu też gdzieś widziałam.... Już nawet nie wchodzę, bo w tym, co mam mi się ciężko połapać.
×
×
  • Create New...