-
Posts
7589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dzika_Figa
-
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
[quote name='kosu32']W końcu udało mi się dotrzeć :) Jutro zareklamuję Borysa - uroczego brzydala[/QUOTE] No to czekamy! -
Kochany łobuziak Terry wreszcie w swoim domku!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Super zdjęcia! Już chłopaka obrabiam! -
Zenuś kudłatek już na kanapie...ma domek!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='majuska']Jeszcze na filmiku przez chwilkę Cekinkę widac, jest już znacznie odważniejsza, dała się pomiziać i wcale nie siedzi cały czas w budzie jak jeszcze podczas ostatnich moich odwiedzin...[/QUOTE] a widziałam, widziałam... i jestem pod wrażeniem. Jeszcze troszkę się dziewczyna musi ośmielić, ale widać poprawę! -
Zenuś kudłatek już na kanapie...ma domek!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Śliczne zdjęcia! Już je biorę w obroty! -
Zenuś kudłatek już na kanapie...ma domek!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
A Zenuś swoje lata ma... Nie panikowałabym od razu z jakimiś poważniejszymi podejrzeniami. Oczywiście trzeba go obejrzeć. -
Mirka i Martin - szczęśliwe zakończenie dramatu - mają domki!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Czy to na pewno ten sam pies, który dwa miesiące temu trafił do przytuliska??? Zajrzałam tu, na pierwszą stronę, znowu tu... :crazyeye: i nie mogę uwierzyć :loveu: -
Zenuś kudłatek już na kanapie...ma domek!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Może to reumatyzm zwyczajnie... -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Dzika_Figa replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
no tak to jakoś jest. Ale cii, to wątek Balbiny. -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Dzika_Figa replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Dzika-Figo ale to nie jest Nowy Jork niestety!;)[/QUOTE] etam niestety - uwierz - chętnie bym się z każdą z Was zamieniła. -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Dzika_Figa replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
hihi, tak mi to wyjaśniłas, że już nic nie rozumiem ;-) A, bądźcie sobie co chcecie, w końcu nic mi do tego -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Dzika_Figa replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Majusko,bardzo dziękujemy.Niech żyje współpraca mazowiecko-małopolska![/QUOTE] yyy... Majuska to z podkarpacia... -
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Nie wiem, czy troszkę nie przesadziłam... [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/7188/zorzaobr.jpg[/IMG] [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/8712/zorzaobr1.jpg[/IMG] -
Mirka i Martin - szczęśliwe zakończenie dramatu - mają domki!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Uff... no już jestem mniej więcej zadowolona... Beciu, ze specjalną dedykacją dla Ciebie, za wielkie serce okazane Martinkowi, za karmienie go, oswajanie, głaskanie - za wszystko, co robisz dla niego i innych potrzebujących psiaków! Dziekuję! [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/9128/martinobrazek.jpg[/IMG] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/6790/martinobrazek2.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/8962/martinobrazek3.jpg[/IMG] -
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
Dzika_Figa replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
jestem i niewiele więcej mogę - potem przejrzę wątek banerki są? -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Dzika_Figa replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Oto prawidłowo działające banerki bazarkowe. Zapraszajcie kogo się da! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/182124-Talony-do-spa-za-5-zA-dla-balbiny-Do-30-04?p=14322566#post14322566"][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/1653/spaban1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/182124-Talony-do-spa-za-5-zA-dla-balbiny-Do-30-04?p=14322566#post14322566"][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/7280/spaban2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/182124-Talony-do-spa-za-5-zA-dla-balbiny-Do-30-04?p=14322566#post14322566"][IMG]http://img249.imageshack.us/img249/892/spaban3.jpg[/IMG][/URL] -
Mirka i Martin - szczęśliwe zakończenie dramatu - mają domki!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='halcia']Wczoraj gdzis widziałam watek o "zbieraczu" 10 psów przykutych do czego bądz,i metalowa beczka -puszka za mieszkanie...wies k/W-wy.[/QUOTE] Halciu też gdzieś widziałam.... Już nawet nie wchodzę, bo w tym, co mam mi się ciężko połapać.