Jump to content
Dogomania

Dzika_Figa

Members
  • Posts

    7589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dzika_Figa

  1. [B]eoferty:[/B] [URL="http://www.eoferty.com.pl/rufus_przesympatyczny_rudy_przystojniakrufus_8_186722.html"]Rufus[/URL] , [URL="http://www.eoferty.com.pl/kjatek_przeslodki_kanapowiec_do_tulenia_186723.html"]Kajtek[/URL], [URL="http://www.eoferty.com.pl/arrak_przytulak_w_rozmiarze_l_186724.html"]Arrak[/URL] i [URL="http://www.eoferty.com.pl/telimena_urocza_mloda_dama_do_tulenia_186725.html"]Telimena[/URL] [B]adopcjapsa.pl:[/B] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,16062,Lw==.html"]Kajtek[/URL] , [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,16063,Lw==.html"]Rufus[/URL], [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,16064,Lw==.html"]Arrak[/URL] i [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,16065,Lw==.html"]Telimena[/URL] [B]adopcjepsow.org:[/B] [URL="http://www.adopcjepsow.org//animalinfo.php?id=1466"]Kajtek[/URL], [URL="http://www.adopcjepsow.org//animalinfo.php?id=1467"]Rufus[/URL], [URL="http://www.adopcjepsow.org//animalinfo.php?id=1468"]Arak[/URL] i [URL="http://www.adopcjepsow.org//animalinfo.php?id=1469"]Telimena[/URL]
  2. Super! Dzięki za skan! Trzymam kciuki, żeby poskutkowało!!!
  3. Fantastyczne Ci się te psiaki trafiły! Troszkę mi kiepsko idzie z ogłoszeniami, bo latam z atym i owym, ale zrobię jeszcze ile dam radę - obiecuję.
  4. [quote name='agusiazet']Ciotki i wujkowie Tarnobrzeg prosi o pomoc w ratowaniu podkarpackich zwierzakow y powodzi http://www.dogomania.pl/threads/1860...1AGAMY-O-POMOC Link nie działa...
  5. Właśnie jest to pierwsza faktura, jaką dostałam - hurtem za wszystkie psy i za pierwsze dwa miesiące (za trzeci zapłaciłam kilka dni po wystawieniu faktury... No i troszkę jest bałaganiarska, niewiele z niej wynika, skoro jej z ketunią nie rozszyfrowałyśmy, to wklejać nie będę tylko poczekam na taką przystępną i klarowną.
  6. Bidulek mały... jak do 6-ciu kilo, to na mikropsy z nim można uderzać...
  7. Bardzo się cieszę, że już nic hotelikowi nie grozi! Ech, skomplikowany ten Olek ;-) Wymyśla jakieś dziwactwa... EDIT: za hotelik dziś zapłaciłam - przez te utopce i ine okoliczności nie miałam głowy wcześniej - przepraszam
  8. cafeanimal - [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Kajtek-uroczy-parowek-z-ewakuacji-krakowskiego-schroniska,15217"]Kajtka[/URL], [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Arak-wspanialy-pieszczoch-z-ewakuacji-krakowskiego-schroniska,15218"]Araka[/URL], [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Rudy-bardzo-sympatyczny-i-rozsadny-pies-z-ewakuacji-krakowskiego-schroniska,15219"]Rudego[/URL] i [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Telimena-slodka-przytulanka-z-ewakuacji-krakowskiego-schroniska,15220"]Telimeny[/URL] przygarnijzwierzaka.pl - czekają na akceptację adopcje.org - czekają na akceptację ciąg dalszy nastąpi
  9. Ketunia miała zadzwonić i wyjaśnić ;-) Generalnie po przeanalizowaniu obie doszłyśmy do wniosku że "ta faktura jest bez sensu"
  10. Ech, no pomyślimy co i jak i na ile to się da szybko.
  11. No właśnie kombinujemy z Florentynką jakby tu kojec wybudować. Byłby spory, na razie bez budy za to z wejściem do całkiem sporego pomieszczenia... Tylko nie mamy pojęcia, jak się za to zabrać, ile by to kosztowało i czy nas stać...
  12. Dajcie to prywatne konto - dużo nie przeleję, ale zawsze to jakiś grosz
  13. ufff, moja trusia malutka... Całe szczęście, że jej nie zjedli. [quote name='karolciasz28']Wszystkie utopce podesłane do metra jako pilne :)[/QUOTE] Karolciu, dzięki wielkie!
  14. Lecę do pracy. Jak wrócę to postaram się każdego utopca wyposażyć w banerek.
  15. Słodka. Zaraz lecę do pracy, ale jak wrócę to banerek mogę zrobić
  16. Siostrzyco niespełna rozumu, zdaje się, że ponad dwie godziny temu wysyłałam Cię spać...
  17. Właśnie sobie uświadomiłam, że jeszcze nie napisałam tego, co cały czas myślę: Wielkie dzięki wszystkim, którzy pomogli, dzięki którym udało się przeprowadzić tak błyskawiczną akcję!!! Logistyka, planowanie, koordynacja... super!!! Podziwiam! I trzymam kciuki, żeby jak najwięcej utopców zostało na zawsze we wspaniałych, kochających domach!!!
  18. [quote name='aisai']Bozia wynagrodzi w znalezionych domkach, dobra kobieto! już wklejam.[/QUOTE] spoko, polecam się na przyszłość, jak będziesz mieć więcej zdjęć i tak dalej
  19. To może to jakiś nowy... Mniejsza z tym, wyjdzie w praniu... Ważniejsze te nerki...
  20. Proszę, banerek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/185938-Starszy-biedaczek-z-ewakuowanego-krakowskiego-schroniska-w-DT-u-ewaal1982"][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/2115/strachulecban.jpg[/IMG][/URL]
  21. Oto banerek dla niuni: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/185936-Suczka-z-powodzi.-Tak-bardzo-si%C4%99-cieszy-nie-pozw%C3%B3lmy-by-wraca%C5%82a-do-schronu...-Krak%C3%B3w"][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/2807/suniaban.jpg[/IMG][/URL]
  22. Banerek, proszę: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/185913-Ewakuacja-ze-schronu...-Staruszki-du%C5%BCy-%C5%9Blepu%C5%9B-Baca-i-sunia-posokowiec"][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/1401/utopceulkiban.jpg[/IMG][/URL] EDIT: oczywiście później, jak będziesz mieć zdjęcia itd to Ci zrobie lepsze - takie na zamówienie.
  23. No oby to wyszło na dobre choć kilku - kilkunastu psiakom!!!
×
×
  • Create New...