-
Posts
7589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dzika_Figa
-
Jak fajnie... i jaki ten Rufus mądry... och ach..
-
Florentynka zaraz będzie. Na Arraku niestety nikt się nie poznał
-
Przystojniak Laps szczęśliwy w nowym domu
Dzika_Figa replied to Dzika_Figa's topic in Już w nowym domu
Świeże rozliczenia Lapsa do wglądu na pierwszej stronie. -
Ha, tego to mi nie napisano - sms była bardzo lapidarny, widocznie trochę tam zamieszania. Florentynka pewnie jak tylko dotrze do domu, rzuci się do komputera opisywać wrażenia. Mam nadzieję, że będzie miała stały kontakt z nowymi domami utopców.
-
jeszczę godzina do końca aukcji, to może Arrak też pójdzie... w trzy godziny Aśka wyadoptowała trzy psy!
-
Właśnie dostałam od mamy SMS-a , że został im tylko Arrak! Telimena, Rufus i Kajtek poszli do nowych domów!!!! :multi::loveu:
-
Wstałam o szóstej i trzymam kciuki !!!
-
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Przepraszam, zapuściłam trochę kwestię rozliczeń. Dziś albo jutro przysiądę i posprawdzam, czy cos dla Oleczka przyszło. EDIT: niestety, żadnych wpłat na dzieciucha nie było od ostatniego rozliczenia -
[quote name='karolciasz28']No one czekają w kolejce, na metro,ale ja je w poniedziałek wrzucę na cafeanimal to może szybciej je wydrukują.[/QUOTE] Karolciu, oni mają cafeanimale - ale mogę wywalić te stare i zrobimy nowe...
-
Hihi - własnie doszłyśmy do wniosku, że przydałoby się przetestować utopce na dzieci... Na razie do głowy przychodzi nam tylko Asior ze swoim potomstwem :diabloti: Przy okazji padła idea stworzenia dogomapy dzieci do testów :cool3: Bo przecież nie każdy użyczy pociechy w takich celach...
-
Cholera, żeby je tak do metra... to by się telefony rozdzwoniły... Karolciu, może spróbować jeszcze raz? Ja im zaraz wszystkim czterem nowe teksty napiszę...
-
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Dzika_Figa replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
taa... teraz dostałam dwa razy - poszedł przelew -
Prawda... Nie sposób się nie cieszyć czytając te barwne opisy - łącznie z kocimoczem na kuchence, który z pewnością wcale nie był zabawny...
-
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Dzika_Figa replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Mamonabank - wysłałam Ci priv z prośbą o nr konta i nie dostałam odpowiedzi... -
W związku z przedłużającym się załatwianiem poprawnej faktury, bądź objaśnieniem przez hotelik tej istniejącej, daję Wam do wglądu obecną, w moim odczuciu dość bezsensowną, fakturę. Nie chciałam jej tu wklejać, ponieważ nie tylko są na dziwne kwoty ale i wynika z niej, że nic do tej pory nie zapłaciłam za hotelowanie chłopaków - co nie jest prawdą i na co dowody też wklejam. Liczyłam na to, że w 2-3 dni uda się sprawę wyjaśnić a Wam oszczędzić zbędnego stresu. Niestety, nie udało się... Dla ułatwienia podaję wykaz wszystkich wykonanych przeze mnie przelewów: 19/03 - 1140 - za hotelik ( po 380 od każdego psiaka ) 21/03 - 230 - transport ( po 80 od Doga i Rudusia, 70 od Lapsa ) 09/04 - 900 - hotelik ( po 300 od każdego ) 10/05 - 900 - hotelik ( po 300 od każdego ) FAKTURA - po kliknięciu otworzy się duża Przelewy od najstarszego:
-
Przystojniak Laps szczęśliwy w nowym domu
Dzika_Figa replied to Dzika_Figa's topic in Już w nowym domu
[B]W związku z przedłużającym się załatwianiem poprawnej faktury, bądź objaśnieniem przez hotelik tej istniejącej, daję Wam do wglądu obecną, w moim odczuciu dość bezsensowną, fakturę. Nie chciałam jej tu wklejać, ponieważ nie tylko są na dziwne kwoty ale i wynika z niej, że nic do tej pory nie zapłaciłam za hotelowanie chłopaków - co nie jest prawdą i na co dowody też wklejam. Liczyłam na to, że w 2-3 dni uda się sprawę wyjaśnić a Wam oszczędzić zbędnego stresu. Niestety, nie udało się... Dla ułatwienia podaję wykaz wszystkich wykonanych przeze mnie przelewów: 19/03 - 1140 - za hotelik ( po 380 od każdego psiaka ) 21/03 - 230 - transport ( po 80 od Doga i Rudusia, 70 od Lapsa ) 09/04 - 900 - hotelik ( po 300 od każdego ) 10/05 - 900 - hotelik ( po 300 od każdego )[/B] [B]FAKTURA - po kliknięciu otworzy się duża[/B] [URL=http://img571.imageshack.us/i/fakturaoborniki.jpg/][IMG]http://img571.imageshack.us/img571/4438/fakturaoborniki.th.jpg[/IMG][/URL] [B]Przelewy od najstarszego:[/B] [URL=http://img576.imageshack.us/i/przelewnr1.png/][IMG]http://img576.imageshack.us/img576/245/przelewnr1.th.png[/IMG][/URL] [URL=http://img707.imageshack.us/i/przelewnr2.png/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/6219/przelewnr2.th.png[/IMG][/URL] [URL=http://img708.imageshack.us/i/przelewnr3.png/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/9522/przelewnr3.th.png[/IMG][/URL] [URL=http://img709.imageshack.us/i/przelewnr4.png/][IMG]http://img709.imageshack.us/img709/3808/przelewnr4.th.png[/IMG][/URL] -
W związku z przedłużającym się załatwianiem poprawnej faktury, bądź objaśnieniem przez hotelik tej istniejącej, daję Wam do wglądu obecną, w moim odczuciu dość bezsensowną, fakturę. Nie chciałam jej tu wklejać, ponieważ nie tylko są na dziwne kwoty ale i wynika z niej, że nic do tej pory nie zapłaciłam za hotelowanie chłopaków - co nie jest prawdą i na co dowody też wklejam. Liczyłam na to, że w 2-3 dni uda się sprawę wyjaśnić a Wam oszczędzić zbędnego stresu. Niestety, nie udało się... Dla ułatwienia podaję wykaz wszystkich wykonanych przeze mnie przelewów: 19/03 - 1140 - za hotelik ( po 380 od każdego psiaka ) 21/03 - 230 - transport ( po 80 od Doga i Rudusia, 70 od Lapsa ) 09/04 - 900 - hotelik ( po 300 od każdego ) 10/05 - 900 - hotelik ( po 300 od każdego ) FAKTURA - po kliknięciu otworzy się duża Przelewy od najstarszego:
-
Ech czyli zupełnie niechcący Arrak kajkowi wyświadczył przysługę, żrejąc go w to ucho... Tylko czy Kajtek tak o tym myśli?
-
Stricz-pies w typie Sznaucera-na bezpłatnym DT
Dzika_Figa replied to gazzy's topic in Już w nowym domu
Troszkę mi się odwlokły te ogłoszenia Striczowe, bo moja siostrzyca przygarnęła 4 psiury z ewakuowanego schronu i teraz walczymy o to, żeby nie musiały tam wracać. Ale zrobię obiecuję!