-
Posts
5022 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ockhama
-
[quote name='Maupa4'] Nasuneła mi się taka jedna uwaga - zwróciłyście uwagę że jak się kręci głuche psy to człowiek boi się nawet głośniej oddychac ? No mega cisza ... :evil_lol:[/QUOTE] ...my porozumiewamy się ze sobą głównie telepatycznie :loveu: a czasem [I]milczącymi gestami[/I] :razz: ...uszy to mają tylko i wyłącznie dla... ozdoby ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/356/eb2242ce8ed63793med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/356/3fde58887d801577med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/356/c759b4a1d82359b0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/356/567066079c1b52dbmed.jpg[/IMG][/URL] Dobranoc ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/356/08507c85ebec306fmed.jpg[/IMG][/URL]
-
a tak niewinnie wygląda ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/356/a33967b97f50dafcmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/356/4e6a3dfae5ffd2e7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/356/2c9d5134831d53cemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/356/213d6d86f30abc17med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/356/d3419cf509e4e097med.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Bila']Ależ pomykają te Twoje buldożery:lol:. [B]Wszystkie katy na osiedlu zwiedziłaś dzięki nim[/B]:cool3:. Malutka Colette to prowokatorka pierwszej klasy. jej ataki szlaeństwa mnie rozłożyły na łopatki:evil_lol:. A akcja: "przesunę się bez wstawania" :lol::evil_lol::multi: i zapoluje na te butelkę:multi:[/QUOTE] nie... przetarłam wszystkie ścieżki i zwiedziłam wszystkie kąty juz 10 lat temu jak tylko się wprowadziłam :razz: Colette to szalona bulwa :lol: prowokacje i pomysły od czapki to jej specjalność :evil_lol: Szkoda że nasze zwierzaki zwykle najlepsze numery wyczyniają poza obiektywem :roll:
-
[quote name='Bliss']nie - wrzuciłam wcześniej nieskonwertowany :p [/QUOTE] Spryciara ;) [quote name='Bila']No i tu, niestety muszę zdementować wszelkie podejrzenia co do wybujałej inteligencji biszkopta:placz::placz::placz:. On na wyżyny intelektualne wspina się tylko wtedy, gdy chodzi o możliwość zdobycia czegoś do żarcia:oops:[/QUOTE] Niedobra jesteś :diabloti: po co ma się niepotrzebnie wysilać - widać robi to tylko kiedy musi... inteligentna bestia z tego mojego zięcia :lol: Info [I]last minute[/I]: obciach... YT podał oficjalnie że film zbyt nudny :diabloti: długaśny znaczy... no to ja go ciach do 9min i dawaj raz jeszcze upycham kolanem ;) ... 23%
-
[quote name='Bila']Kiedyś zatarasował drogę i nikt wyjść nie mógł:evil_lol:, tak się wściekł. Nadeszliśmy my:cool3: i usłyszałam, "to może ten pani piesek postraszy ptaka i jakoś przejdziemy". Piesek, bohater dnia, [B]zrobił w tył zwrot i tyle nas widzieli[/B]:diabloti:[/QUOTE] a po co będzie Cie niepotrzebnie narażać na kontakty z "drobiem" :diabloti:
-
[quote name='Bila'] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/6093/p1010185te.jpg[/IMG] [/QUOTE] Co jak co ale zięcia to mam przystojnego :razz: :multi: Mokradła to z obiadową łabędzią wkładką były... nie dali - tylko Ori rozumie smutek Bilba Krajobraz jak po podziemnej bitwie... :crazyeye: [COLOR="silver"]pierwszy film YT = 85% [/COLOR];)
-
[quote name='Bila']Kto gamoń - moja synowa????? :mad::mad::mad::mad::mad:[/QUOTE] no podobno rodziny się nie wybiera... Bilbo wybrał i tym samym... :diabloti: no co Ori ma taki mały defekt... :lol:
-
[quote name='Bila']No wiesz, musi być afekt, żeby był efekt:evil_lol:[/QUOTE] to prawda, zwłaszcza że ona "lekko" gamoniowata - po mnie :diabloti:
-
[quote name='Bila']Może i lubi, [B]ale efekt się liczy[/B].:diabloti:[/QUOTE] no jak chodzi o Ori to chyba raczej - afekt :diabloti:
-
[quote name='Bila']Wiadomo, kto jest "miszczu" i znalazł Margo - moja synowa:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::iloveyou:[/QUOTE] wiedziałam że tak powiesz :eviltong: "miszczu" z baaardzo długimmm nochalkiem - a może Ori też lubi piaskownice :evil_lol:
-
no tak :oops: można było się tego spodziewać Margo się zadomowiła :evil_lol: - mała szmonda - dzisiaj zamiast biegać z łośkami to zwiedzała dokładnie przez godzinę wszystkie osiedlowe zakamary i nagle nie ma psa... dwie białe bulwy... zipiące a trzeciego chrapu nie ma :razz: dopiero Ori ze swoim wielkim nochalem ją wyhaczyła... w piaskownicy :mdleje: wśród dziecięcych zabawek :crazyeye: uchachana i speszona śmigiem przypomniała sobie gdzie mieszka ;) [COLOR="silver"]przez te ostatnie upały fot niet - mam dwa filmy z dziś rano (wkleję na Czterołapach), ale głównie białe łośki widać bo Margo miała Bardzo Ważne Osiedlowe Sprawy ;)[/COLOR] z ostatniej soboty w poczekalni u veta - wspólna kontrola wchodzących czyli pilnowanie kolejki ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/347/f8649c96c5a6e367med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/347/b2d07a59e44bcd1bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/347/5b9717c24e0481efmed.jpg[/IMG][/URL]
-
no to "wyniuniasz" Zu za jakieś dwa tygodnie ;) A moja Margo posyła Ci mega buziaki :Rose:
-
akucha... jak nie urok to :calus: będzie dobrze - już jest! Szekspir też miał stłuczkę z samochodem... w zeszłym roku... gdyby sąsiad jechał szybciej... a i tak S przeleciał dobrych kilka metrów. Oboje mieliśmy farta że nic mu się wtedy nie stało i że nic nie wylazło w organiżmie po jakimś czasie od wypadku wycałuj swoje "wielkopsy" - foty piękne jak zawsze :lol: a kota jak?