Jump to content
Dogomania

magdola

Members
  • Posts

    6863
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magdola

  1. [quote name='LAZY']Dziewczyny co ja mam robić zeby dziecko jadło pierś? Oluś ma wzloty i upadki ale przysysa sie z wrzaskiem, głową trzepie na prawo i lewo, raczkami się odpycha i po jakimś czasie szarpania odpuszczam i daję mu odciagniety pokarm z butelki. Były rady, zeby czesto przystawiać co to znaczy często? Jak spi 2 godziny to mam go budzic po godzinie zeby przystawic do piersi? On i tak zasnie po pierwszym cmoknieciu. Boje sie zeby nie nauczył sie "wiszenia" na cycku. Z drugiej strony jak długo będę miała pokarm ściągając go tylko laktatorem? Matko czemu to karmienie jest takie trudne?[/QUOTE]Paula, ja miałam to samo....ściągałam kilka miesięcy, jednak częściowo pomogła nam taka nakładka na brodawkę, chyba z aventa (?) przez to było lepiej, ale szału nie było i po kilku miesiącach pokarm zanikł sam :( Mam nadzieję, że u Was będzie lepiej i znajdziesz sposób ;)
  2. Ostatni szczenior, ten z przepukliną, w nowym domu: [url]http://imageshack.us/photo/my-images/820/95434431.jpg/[/url] ;)
  3. [quote name='Kajusza']tak, i roczny zapas karmy gratis w komplecie ...[/QUOTE] Oooo...To ja chcę :P :D
  4. [quote name='Foxowa']Gratualcje Młodzieżowego Championatu!![/QUOTE] To juz macie Mł ChP ????????
  5. [quote name='Jaga.']no na pewno nie na Ostro-wskiego :evil_lol: hahahha :evil_lol:[/IMG][/QUOTE]...a szkoda :D [quote name='Jaga.'] i łysy klonik Bibi ;) [/QUOTE] Łaaaaaaaaa.....Malwina ogoliła Bibi PS. Ale inny ogon ma hihihi:D:D:D
  6. [quote name='Maalwi']Na ringówce, to kłus przy nodze i takie tam, ustawianie, ja ciagle teraz z nią ćwiczę ustawianie na komendę bo od ręki nie za bardzo mi wychodzi...:roll: A wystawka w Koszalinie będzie.[/QUOTE] bibi sama sie ustawia. Pies ideał
  7. Rozmawiałam przed chwilą z panią, wyjaśniłam jej co i jak, i jednak sie nie zdecydują. Chyba sytuacja ich przerosła. Na początku adrenalina wzrosła, ale po przemyśleniu sprawy jednak za daleko jest wet w razie co. Oczywiście wiedzą, że każdy pies potrzebuje opieki weterynaryjnej, ale taki po przejściach zdecydowanie więcej. Niestety:( Abisiu jeszcze trafisz na swojego ludzia.<3
  8. [quote name='agnieszka32']TATO - to hurtownia, straszne tam badziewie. A Oleńka to gdzie? W Cubusie można coś fajnego znaleźć, ale nie cierpię jeździć do Galaxy, omijam to centrum z daleka ;)[/QUOTE] Ja też nie lubiłam TaTo, ale Oleńka była na Milczańskiej (w taki podwórzu) [url]http://www.olenka.net.pl/[/url] ale ja jeździłam tam tylko po to, żeby zobaczyć jak "towar" w realu wygląda bo to jedyny sklep-hurt, gdzie można fajne rzeczy znaleźć, ale tylko obejrzeć bo w necie taniej:) Np Wózek spacerowy Jane w Oleńce 840, a w necie 520 (parę lat temu :))) ale warto było zobaczyc go w realu w Oleńce ;) A Cubusa w Galaxy nie ma ;)
  9. Gdybym się nadała to proszę ;), ale mam ogonek 8-letni. :)
  10. [quote name='westie_justa']Ona kosztowała 600zł? bo to chyba mało jak na suczke z rodowodem...[/QUOTE]To badzo mało, ja bym stawiała na 1600, ale znając właścicielkę z tej hodowli to zależy jej na dobrym domu a nie na pieniądzach.... Zresztą to tylko moje zdanie, bo abstrahując od tematu psa z rodowodem możesz mieć za 300 zł (nie zdradzę tej pseudo...wrrr mam 10 letnią sunię która okazała się nieproduktywna :() PS. Bibi to naprawdę świetna suka.
  11. A gdzie znaleźć aktualne psiaki do adopcji? Dokładnie mi chodzi o małe białe i do domu z dziećmi-najmłodsze 5l.Takie kryteria dostałam :)
  12. Jak coś znajdziesz lub pojedziesz to daj znać...
  13. Ojej nie powiem Ci .... gdzieś w Zach-pom... nie znam ich, to znajomy znajomego...który szuka psa, więc bez wizyty by się nie obyło... ale jeśli sami maja dylemat to wg mnie o czymś świadczy... nie mam zamiaru komuś wciskać psa na siłę:( Trzeba liczyć siły na zamiary i odwrotnie, więc chyba lepiej jak teraz dobrze się zastanowią niż potem szukać znowu.... ale na razie ostatniego słowa nie ma...
  14. [quote name='katlis'][FONT=Calibri][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]Skąd byś zabrała? Nikt nie znał miejsca pobytu psa. [/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]Nie znasz Greven, nie masz pojęcia jak funkcjonuje fundacja,a jednak rościsz sobie pretensje do podważania opinii ludzi, którzy latami byli przy fundacji i osobiście przekonali się o jej funkcjonowaniu i sposobiedziałania pani prezes.[/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]Proszę, abyś to Ty nas nie obrażała – takimi wypowiedziami oceniaszludzi, którzy byli, a już nie są oddanymi wolontariuszami PE.[/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]Kobieto czy Ty czytałaś cały ten wątek??[/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]Ukraść – super pomysł, tylko wiesz, żeby kraść trzeba byłowiedzieć skąd.[/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]Było wiele ofert konstruktywnej pomocy tylko opiekun prawnypsa z niej nie skorzystał, więc przestań biadolić i hopkać bo nic nowego dotematu nie wniesiesz.[/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]Pies przegrał z ego pani prezes i nic tego nie zmieni.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Amen[/SIZE][/FONT][/QUOTE] Miałam to samo napisać: Skąd psa zabrać?????? Pies widmo dzięki fundacji PE, a tak naprawdę to ja nie wiem nawet kiedy on trafił za TM.....:(
  15. ...jestem sceptycznie nastawiona do domku "ode mnie" ....Państwo obawiają się że jednak za daleko od miasta i wetów mieszkają na starszego psa:( zwłaszcza, że bez auta są... chociaż Abi bardzo podoba się starszemu synowi...
  16. [quote name='Estrella']some, trudno, znajdziemy inny domek :) Dzięki, że nie zapomniałaś o Abisiu :loveu: A z psiakiem znajomej wszystko w porządku? To super :):) Do innego domku Abisia nie puścimy. magdola, zgłaszasz Abisia? :)[/QUOTE] mysle ze kazdy pies potrzebuje opieki i wet a decydujac sie na starszego psa trzeba miec tego swiadomosc ze tu trzeba sie bardziej postarac. Spokojnie, najpierw poczekajmy na decyzje. Jutro go "wysle"
  17. nr 21 z tego co wiem znalazł dt do czasu wyribienia badań na wyjazd za granicę i potem wraca do właścicieli.
  18. [quote name='agnieszka32'] Co nie znaczy, że gdzieś tam nie tli się jakaś iskierka nadziei ;)[/QUOTE]Iskierka będzie się tlłla teraz, za rok, za dwa....nawet za 10 lat... nadzieja żyje wiecznie. I trzeba nauczyć się z nią żyć, chociaż to bardzo, bardzo trudne...
  19. pozdrowienia z "bezburzowego" Sz-na :) (takiej dużej wsi hihi)A próbowałaś tych feromonów do kontaktu???
  20. [quote name='Estrella']Ja też czasem o tym myślę. I myślę, co by było gdyby Kamila nie założyła mu wątku. Pewnie by go uśpili.[/QUOTE]...albo byłby w schronie do dziś...
  21. [quote name='agnieszka32']No niestety... U mnie w Szczecinie dużego wyboru sklepów z dziecięcymi ciuszkami nie ma - kupiłam wszystkie w 5-10-15, H&M i Coccodrillo. No i trochę przez internet. [/QUOTE] Jeszcze jest Oleńka (drogo), Tato, i lubiłam Cubusa (ale mogło się coś zmienić bo dawno juz u nas te czasy minęły, a kolejne nie chcą nastąpić:(), ale tak jak piszesz net najlepszy :)
  22. pamiętam jak Abi wychodził ze schronu...jak do niego trafił...:(
  23. Przypomnialo mi się jeszcze jedno miejsce w Dziwnowie....Daleko od centrum ale 10 min spacerkiem z ośrodka jest plaża mało odwiedzana przez turystów, ale czy tam mozna z psem??? strzeżona plaża to nie jest... i z psem tam nie byłam, ale "ludziów"mało;)
×
×
  • Create New...