-
Posts
6863 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdola
-
Dom dla labkowatego psiaka, możliwie jak najmłodszego, okolice Wa-wy. Dom + duży wybieg ogrodzony, bez kotów, dzieci, kur, itp. Zgoda na umowę i wizytę. Dom może poczekać, nie spieszy mu sie. Brzmi fajnie...
-
DRAMAT W MIĘKOWIE- brak wolnych kojców - PRZEPEŁNIENIE!
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Zapisze, .... -
[quote name='Asiaczek']A czemu Sajdi na końcu...? Zawsze taka szybko... [URL]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/42-4.jpg[/URL] Pzdr.[/QUOTE]O raju, jak wy je odroznacie ?:crazyeye::loveu:
-
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
magdola replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
Biedak, ja tez coś skrobne... kilka dni temu na spacerze widzę, jak pani idzie z kubdelkiem, a on po prostu robi kooo przy chodniku na trawie, No to czekam, aż podejdzie i grzecznie mówię jej, ze tu są darmowe woreczki na psie nieczystości. Ona do mnie, ze jej pies sie nie załatwił, no to ja do niej, ze mogę z nią podejść i jej pokazać nawet gdzie, i ze takie zachowanie podlega karze grzywny, to ona do mnie, ze właściciele dużych psow nie sprzątają, to i ona nie będzie i ze zna swoje prawa, bo niedawno była na policji i sie dowadywala... To ja do niej, ze to świadczy o kulturze osobistej właściciela, oczywiście wszystko bardzo spokojnie, a ona jak burak wściekła i skwitowala, ze psy to powinny na smyczy chodzić, to ja do niej, ze właśnie widzę i pokazuje na jej psiaka. To ona skwitowala, ze jej nie musi bo jest ze schroniska!. Nakrzyczala na pieska, który chciał sie przywitać z moimi, wyciągnęła telefon i zaczęła komuś przez telefon opowiadać, jak jakieś babsko jej uwagę zwróciło.... -
Piękna Onka już we własnym domku,ale wciąż potrzebuje pomocy!!!
magdola replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
Ja nadal szukam psiaka wilkowatego, lub labkowatego, najlepiej do roku,ale przedstawię tez sunie. Dzisiaj jestem umówioną na telefon, więc powinnam znać wiecej szczegółów. Raczej Pan jest nastaawiony na labkowatego..., nie spieszy mu sie. Dom + duży ogrodzony wybieg, w domu tylko 3 dorosłe osoby, brak innych zwierząt. Dom w okolicach Wawy. Koszty transportu nie są problemem. Ze Szczecina sam może dowieść. Zgoda na umowę i wizytę. Ale warunkiem jest młody wiek, jak najmłodszy... -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Na razie dt dostał mały worek karmy ( na spróbowanie ), i smycz automatyczna;) zobaczymy co pokaże los ;) i czekam na odbiór fantow :) -
[quote name='Asiaczek']To ja pożądam fotek przećwiczonego drapaka kociego:) pzdr.[/QUOTE] Ja tez ;)...
-
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
[quote name='tobciu']Jak chcesz przeznaczyć na Norka - to mogę odebrać i zrobić w nast tyg bazarek. Prędzej niż po weekendzie nie dam rady.[/QUOTE] Może mgro zabierze w niedziele jak dojdzie do "transakcji" Chociaz w sumie to zależało by mi, żeby jak najszybciej oddać.... To są dziecięce roznosci, a dzień dziecka niedługo.... -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Ja mam masę fantow, ale Lupi, która miała odebrać zapomniała o mnie.... -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
[quote name='tobciu']O ! A coś więcej opowiesz ? :)[/QUOTE] To jestvten dom, o którym pisałam wcześniej... Na razie nie mogą sobie pozwolić na ds ze względu na dołek finansowy, namówiłam ich na dt... Zobaczymy... -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Ale on jakoś tak na pyszczku labkowato wyglada... -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Nerek szuka transportu do dt ;) Do Szczecina -
Owczareczka JUŻ w nowym, kochającym domku - ŻYCZĘ SZCZĘSCIA!!
magdola replied to Lupi's topic in Już w nowym domu
[quote name='katlis']oj tam oj tam od razu rozpuszcza, my po prostu specyficzna rodzina jesteśmy:evil_lol:, i kochana trafne spostrzeżenie tak posiadam jeszcze resztki zdrowego rozsądku:crazyeye:[/QUOTE]To podobnie jak ja... :)! I większość dogomaniakow.... -
KOMU BIJE DZWON....czyli skarpeta dla szczecińskich bezdomniaków
magdola replied to BajUla's topic in Już w nowym domu
[quote name='some']oczywiscie ze Lusia jest juz w ds, od tygodnia. informacja jest na jej watku., trafila do wspanialej rodziny.[/QUOTE] A to super, nie trafiłam na jej wątek,... -
KOMU BIJE DZWON....czyli skarpeta dla szczecińskich bezdomniaków
magdola replied to BajUla's topic in Już w nowym domu
[quote name='BajUla']Koszty dwóch wizyt Lusi u weta wyniosły 130 złotych (pierwsza 90 zł, druga 40 zł). Dzisiaj czeka ją kolejna. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225879-Malutka-Lusia-uratowana-ze-schronu-sunia-szuka-ds"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...sunia-szuka-ds[/URL]!!!!!!!![/QUOTE] Lusia w ds...? -
Iza zapomniała o wwątku ..:evil_lol:
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Owczareczka JUŻ w nowym, kochającym domku - ŻYCZĘ SZCZĘSCIA!!
magdola replied to Lupi's topic in Już w nowym domu
Ksenka, ona chyba lepiejntrafic nie mogła :) trzeba zmienić tytuł ;) -
Owczareczka JUŻ w nowym, kochającym domku - ŻYCZĘ SZCZĘSCIA!!
magdola replied to Lupi's topic in Już w nowym domu
O JA! Ale cudnie Katlis gratuluje! Świetna sunia, świetne fotki... -
Owczareczka JUŻ w nowym, kochającym domku - ŻYCZĘ SZCZĘSCIA!!
magdola replied to Lupi's topic in Już w nowym domu
A gdzie ta impreza ma być dokładnie? -
To jest najprawdziwszy wątek .....
-
[quote name='beka']CHCĄ JĄ UŚPIĆ W SCHRONISKU!!!!!!!!!!!! AgnieszkaO Odwiedź profil Zobacz posty Prywatna wiadomość Zobacz wpisy na blogu Dodaj kontakt Dołączył Jun 2010 Przegląda okolice Torunia Posty 975 Suczka ON-ka, która zostanie uśpiona w ciągu 2 dni. Dlaczego? Dlatego że ma nużycę (najprawdopodobniej). Kto miał do czynienia z tą chorobą wie, że leczenie jest proste. Ale schronisko wydało na tę suczkę wyrok. Ma 3-4 lata, łagodna, przyjaźnie nastawiona do ludzi, umie chodzić na smyczy, musiała żyć w domu. Ktoś wyrzucił ją z samochodu przed schroniskiem i odjechał. [FONT=Calibri]Tel. 695220138[/FONT] [FONT=Calibri]https://picasaweb.google.com/109821206379077735138/Fwd__owczarek#[/FONT] Bedą, czy sunia ma wątek???
-
Owczareczka JUŻ w nowym, kochającym domku - ŻYCZĘ SZCZĘSCIA!!
magdola replied to Lupi's topic in Już w nowym domu
[quote name='katlis']A żyjemy żyjemy dziękujemy za pamięć:evil_lol: Do rzeczy: z kotami nie poszło nam tak dobrze jak z Muchą, ale pracujemy nad tym :), plan awaryjny działa więc wszystko idzie ku chwale dobrego Jutro idziemy do szkoły się uczyć, zobaczymy jak nam pójdzie. Gotowane żarło wciąga niczym odkurzacz, zżera marchewki, próbuje ustawiać Muchę, a tak poza tym wsio oki :evil_lol:[/QUOTE] Taka piękna sunia.... I taki cudowny dom :crazyeye::loveu: Bardzo sie cieszę... I jestem na wątku. I czekam na cudnie fotki. Czyli dt czy ds? :cool3: -
Luksusowy LEXUS-mix do kochania-na łańcuchu i do uśpienia!!
magdola replied to Lupi's topic in Już w nowym domu
A czy dt tez wchodzi w grę w jego przypadku? czy wogole on jeszcze jest wsród nas[SIZE=1]? [SIZE=2]Ja bym mu zrobiła tekst do ogloszen, ale czy mogłabym trochę podkolorowac jego "rodowód" może byłby większy odzew?[/SIZE][/SIZE] -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Gruba Berta']Magdola tak mi przykro :( tak długo jak malenka sie nie meczy badzcie razem ...[/QUOTE] Będziemy na pewno, nie pozwolę jej cierpieć... Na razie jest ok...