-
Posts
6863 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdola
-
[quote name='*anusia&ajlu*'] jeszcze się pochwalę byłam dziś z Boo na badaniach rzepek. Bardzo się cieszę bo jest wszystko OK! :multi: czyli patella 0/0 :multi: teraz jeszcze nam tylko badanie serducha zostało [/QUOTE] gratulacje :)
-
Piękna Onka już we własnym domku,ale wciąż potrzebuje pomocy!!!
magdola replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
[quote name='tatankas']Tak-sunia jest w hoteliku pod Stargardem i tam trzeba lek dostarczyć,a magdola ze Szczecina,więc nie mamy nikogo,kto by pojechał. magdola do Polic nie trzeba,bo po co,z Polic mamy dodatkowe 40km w tą i z powrotem,niestety auta nie mamy tozowego,tylko swoje prywatne,nie zawsze dostępne,a na paliwo też brak :([/QUOTE] To może poczta? -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Ale nad smyczy lancuszkowa sie warto zastanowić. Może mi sie uda kupić na bazarku. -
Piękna Onka już we własnym domku,ale wciąż potrzebuje pomocy!!!
magdola replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
[quote name='toz-police']No tak, tylko kto ten lek zawiezie ? My nie mamy transportu niestety.[/QUOTE] O mnie chodzi? Bo ja polic nie znam wogole, ale może uda mi sie namówić znajomego tylko gdzie????????I jest problem, jak wspominałam jest pogryziona etykieta, i nie wiem czy data to 02.2012, czy 02.2013... Ale ja jeszcze kilka dni temu swojej podawalismy i było ok... -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Wrzuccie Daktyla na pony w potrzebie -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Maleńki trzymaj sie do jutra... -
Jak tylko zdobęde to wstawie...I jak napisalam mi przypomina ze względu na sierść...
-
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
To już wiesz :) Nie wiedzieć czemu, ja ostatnio mam słabość do rudzielcow... Jest jeszcze jeden typowo do strozowania, niestety dość duży i od swoich 9 miesięcy szuka domu, a ma teraz ok 3 lat....:( -
Zapomniałam sie pochwalić, ze w rodzinie mam podobnego psiaka do basenji... Taki kundelek, ale strasznie mi baska przypomina i ma taka "specyficzna" sierść. Dopiero jak Albisie poglaskalam, to wiem o co chodzi, bo na fotkach tego nie widać, No i szczeka ;)
-
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
[quote name='pati1978']jakby nie patrząc nowy lokator[/QUOTE] Pati staraj sie używać edycji postu, żeby mod sie nie czepial i możesz dopisywac, i tez odpowiedz z cytatem :) -
O ja! Niedoczytalam, ze to Ailu :) widzisz? Musisz zrobić wiecej, ze szwagrem czy bez:diabloti:
-
Ja uwielbiam specyficzne rasy, w których można odkrywać, a wiem, ze baski są "inne", w pewnym stopniu, podobnie jak grzywki .... Oj chyba sie zakochalam na Amen...:(
-
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Ja wiem, ze będzie dobrze... Miała być Psotka, ale to nie było to... Gdy zobaczyłas Norka... To przeznaczenie. Nawet Nikola (3,5 roku) powiedziała, ze to " ten " piesek i ze taki jej sie podoba... Początki są zawsze trudne, ale ja wiem, ze będzie dobrze... I syn będzie miał z kim na randki chodzić ;) Lupi, nowa dogomaniaczka przybyła? Hihi -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lupi']Powiem szczerze że nie został sprawdzony na zostawanie w domu - więcej Cudak napisze pewnie na ten temat bo pies jest teraz u niej. Z tego co zrozumiałam to jedzie już dla psiaka obroża antyszczekowa więc w razie problemów z hałasowaniem powinna ona skutecznie zadziałać.[/QUOTE] Jedzie i zobaczymy kiedy dotrze...:) Pati nie denerwuj sie ;) -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Ooo witam:) -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Na szczęście dt mieszka z dała od zgiełku ulicznego, pomimo, ze w mieście. Obok są działki, więc będzie duzo do zwiedzania... A jak zostanie tam na dłużej...:cool3: To za jakieś dwa lata będzie mieszkał w jeszcze lepszych warunkach... Bo te terazniejsze to przejsciowe...Ale to na razie plany. Na razie Norku nos do góry :) -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cudak']Super, że już fanty przekazane i będzie bazarek dla Norka :) :)[/QUOTE] Oj będzie bazar, będzie... I to dziecięcy.... -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Jak Norek po szczepieniu? -
Czyli miałam racje :)
-
[quote name='marmosia']Sprawdzona mamusia- o ironio lodu, wrrrrrr[/QUOTE] Daje liczne mioty.....:angryy:
-
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
[quote name='tobciu']Odebrałam od ciotki magdoli maly kontener fantów :) Toż to będzie mega bazar :) Manhattan przy nim to będzie pikuś.[/QUOTE] Hehehe, Chcesz wiecej?. może uda mi sie kupić smyczke lancuszkowa na bazarku... -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Ja mam nowy łańcuszek, ale dość gruby, I ciężki:(raczej na dużego psa... napisalam na ogloszeniowym... w każdym razie fanty już przekazane.... -
[quote name='Agucha'][B][SIZE=2]PILNIE szukam domu lub domu tymczasowego dla 7-8 letniego [COLOR=#0000cd]pekińczyka[/COLOR] !!! Pies lubi dzieci i suczki. Z samcami się nie koniecznie dogaduje. Do końca maja musi znaleźć nowy dom! Piesek przebywa w Będzinie, woj, Śląskie tel. [URL="tel:500-596-485"]500-596-485[/URL][/SIZE][/B] Szukam również osoby, która mogłaby podjechać do Pana i zrobić psiakowi ładne zdjęcia do ogłoszeń.[/QUOTE] Ja zapytam sąsiadki, która kiedyś miała pekinka, ale małe szanse...
-
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
[quote name='mgro']Tak, na wściekliznę[/QUOTE] A lisetke dostał? zobaczymy czy obroza zadziała....