-
Posts
6863 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdola
-
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cudak']Trzymam kciuki! Dzieci on bardzo lubi, na spacerze bardziej na moją Córkę patrzy (prawie 2-letnią), niż na mnie ;)[/QUOTE] Wiesz, to nie jest takie proste... Bo ci ludzie twierdza, ze jak biorą psa to już na stałe i tu jest problem... Nie uważają dt...;( -
Normalnie wymiataja te opowiadania, bo po przeczytaniu pierwszego zaniemoglam.....
-
Luksusowy LEXUS-mix do kochania-na łańcuchu i do uśpienia!!
magdola replied to Lupi's topic in Już w nowym domu
On jest trudnym przadkiem, ale nikt nie powiedział, ze beznadziejnym... -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A wczoraj złapaliśmy klezcza... był strasznie wielki... Jak paznokiec... Na szczęście oszczędził Elize. Dostał sie do Airy... Paskudna bestia, od razu jak go znalazłam, to wet... I sie pytał, czy go na pamiątkę nie chcemy fuuuuuu.... O mały włos miałabym jednego pupila wiecej .... :( A teraz sie zastrzykujemy... -
Jestem co prawda tu cały czas, ale boje sie wejść.... Pewnie dlatego, ze nas tez to niedługo czeka... Mania, co prawda Cię nie znałam, ale czuje jakaś dziwna wiez... Spis spokojnie malenka... Razem z moja Lilma... (*)
-
9-mies Psotka, od urodzenia w kojcu... Już w swoim domku :)))))))))
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Psotka do góry.... -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Ja go zaproponuje, wg mnie dom fajny bo z dwójka dzieci 3 i 14 lat :) więc socjalizacja by była... Ale nie gwarantuje nic... -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Lupi zapomniała o mnie i mojej " trorbie"... -
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
magdola replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
[quote name='evel']Czy ja wiem? Allegro bywa często używane np. przez początkujące hodowle i nie ma w tym chyba nic złego ;)[/QUOTE] Ja nie twierdze, ze to coś złego, swoją tez znalazłam można powiedzieć na Allegro, ale cała transakcja przebiegła poza... Oprócz tego u nas zdecydowało co innego niż oferta Allegro. Reasumujac często na tym portalu ogłaszają sie ludzie zrzeszeni w innych związkach, nowo powstałych niż ZKwP, ze względu na ustawę. Albo Hodowle, z których za nic bym psiaka nie wzięła... Trzeba mieć " trzeźwy" umysł, i być " mądrym" , żeby dobrze " przesiac" oferty Allegro , ale można czasem znaleźć naprawdę "perelke". -
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
magdola replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
Nie wydaje mi sie, żeby one były za darmo.... -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Kurcze, ja bym może miała fajny dt, ale chwilowo przechodzą mega dołek finansowy... I nie stać ich na zwierzaka :( -
Malwinaa, będziecie na Szczecinie?
-
Ja chyba mam jakieś zdolności.... Snila mi sie ALbisia... Tylko ja jakoś utuczyli ;) wychodzę rano na dwór i okazało sie , ze nadal trzyma linie :)
-
[quote name='Asiaczek']Ciekawe, czy w taką pogode Ajlu pojechała na działke...? Jakby co - to ja zycze miłego weekendu, coby nie było, że sie nie odzywam;) pzdr.[/QUOTE] Kiepska pogodę macie? Bo u nas co prawda zimno, ale słoneczko i " piknik nad Odra" sie zaczyna :)
-
[quote name='*anusia&ajlu*']O jakbym chciała żeby już taki postęp był w budowaniu;-) niestety mozolnie to wszystko idzie:-/ mam jeszcze sporo takich fotek ;-) wrzuce po wekendzie. Jutro pobudka o 6 i wyjazd na działkę:multi:[/QUOTE] Pozazdrościć....
-
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
magdola replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
Ja bym tylko dodała, ze żadko hodowcy wystawiają na Allegro psy i podają cene. -
100 lat z okazji 100 strony :)
-
[quote name='*anusia&ajlu*']ja za min 2 lata bede mieszkac w swoim domu na działce jezeli nie znajdzie domu to go z miejsca biore :) eee Boo tak łatwo się nie da, on taki mami synek zapłakałby się bezemnie, teraz Ajlu w drugim pokoju śpi a Boo na kolankach pańci :evil_lol:[/QUOTE] Hehe nie znas mnie Hahaha:) chomika Ci podmienie:diabloti: Liza tez śpi w drugim pokoju, póki łóżka nie pościelie, a Aira.... To mój cień....
-
[quote name='*anusia&ajlu*']3 lata przebywała w schronie i dziś się dowiedziałam że została adoptowana :multi: a juz daje jej foteczke ;) kurcze nie moge znalezc takiej ladnej link do schronu podaje [URL]http://kundelek.rsoz.org/?c=mdAktualnosci-cmPokaz-504-1-31[/URL][/QUOTE] No proszę... Tez taka Ailusiowata ;) bardzo się cieszę... Nie wiem tylko czemu mi ten Misiek tak zapadł w serce... To chyba tak miało być... Ale jakby ktoś kiedyś szukał stróża to bierz go :) ps. I tak ci iukradne Boo!
-
XX Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Szczecin - 23-24.06.2012
magdola replied to FredziaFredzia's topic in 2012
Halo, jest tu kto? Ktoś się wybiera? -
[quote name='*anusia&ajlu*']jak kiedyś Ajlu zabraknie chociaż sobie tego nie wyobrażam napewno będzie w moim życiu jakiś kundel dropiaty, mam do nich sentyment ;) jedna sunia Dereszka z Rzeszowskiego schroniska tak mi chodzi po głowie bo już tak długo czeka na swojego człowieka i się marnuje w schronie :/[/QUOTE] Masz linka do Dereszki? Mi po głowie chodzi onkopodobny Misiek... Nie wiedzieć czemu tak mi zapadł w serce... A to, ze nie wyobrazasz sobie życia bez Ailu... Wiem, tak jak ja nie wyobrażam sobie życia bez Lizy...
-
Ja wiem ze nie podobne, ale jak go zobaczyłam to mi od razu Ailu się przypomniała, dlatego go tu pokazalam... W pewnym sensie bardzo podobny.... Zwłaszcza te plamki, bo pyszczek absolutnie...
-
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cudak']tablica.pl/oferta/ulotka/norek-maly-rudy-psiak-ID14Ogb.html [/QUOTE]nie chce mi się wyświetlić :( sprawdze jeszcze na laptopie... -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
[quote name='tatankas'][B][SIZE=3][B][COLOR=#ff0000]Norek, mały rudy psiak - bez szans na dom? [/COLOR] [/B][/SIZE][/B] [SIZE=3][B] Jestem Norek, czyli po prostu mały, rudy pies, bez szans na dom... Uwielbiam dzieci, lubię koty,trochę boję się dużych psów. Mogę Cię pokochać całym swoim psim serduszkiem, tylko mi pomóż, zaadoptuj, pokochaj. Możesz dać mi dom tymczasowy, dopóki nie znajdę domu stałego, zanim mnie zagryzą inne psy... Jestem psim ideałem, tylko przeciętnej urody. Podaruj mi Życie... Nie pożałujesz! woj.Zachodniopomorskie,Szczecin Kontakt w sprawie adopcji: tel: 788938175 e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/B][/SIZE] Tu będą linki do ogłoszeń: .[/QUOTE] Czyli tekst ok ? -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Żyjemy... Na razie wszyscy :) jest raz lepiej, raz gorzej ale wiem ze już super nie będzie. Sterydy odstawilismy, antybiotyk tez, został tylko niezawodny Ornipural i Hill's l/d :) cieszymy się każdym dniem, przytulamy się, liczymy nawzajem bo ja tez na l4 ...