Jump to content
Dogomania

magdola

Members
  • Posts

    6863
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magdola

  1. [quote name='*anusia&ajlu*'] mam super cream i to między wystawami wystarcza [/QUOTE] Skrobniesz mi na pw co to za cudo? :) A to biedactwo mi strasznie Ailu przypomina: [url]http://schronisko.szczecin.pl/zwierzeta/pokaz/1112[/url]
  2. Tak to możliwe, ze ma " pseudorodowod" musisz patrzeć czy ma metryke ZKwP. Poza tym jest możliwe, ze to "hodowla" C....i... Odradzilabym...
  3. Cudak, a możesz mi podeslac linka do takich ogłoszeń zrywkowych? Na tablicy się automatycznie generują....
  4. [quote name='mgro']Jestem , wysyłam też zaproszenie do magdoli - ona chyba szukała onkowatych[/QUOTE] Tak, jestem, ale jeśli ma trafić do katlis...:) Super!
  5. Ale to zdjęcie ostatnie wymiata :D Przepraszam za off ale jesteśmy pod ściana... Misiek co prawda nie grzywacz, ale strasznie zadłużony... Zapraszam na bazarek cegielkowyo- piwny, tylko 2 zł. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226795-Chodź-na-piwko-naprzeciwko-Dla-Miśka[/url]
  6. Dzieńdolary ppopołudniem A ja zaprosze na bazarek cegielkowy dla zadłużonego Misia...każda piwocegielka to koszt tylko 2 zł, co dla Miska jest majątkiem.... [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226795-Chodź-na-piwko-naprzeciwko-Dla-Miśka[/url]
  7. [url]http://images35.fotosik.pl/1364/35d5f8b88af2624cgen.jpg[/url] Jak uśmiechnięta mordka :) [url]http://images50.fotosik.pl/1560/5be475057e66ce8egen.jpg[/url] a gdzie skrzydełka się schowały ? :)
  8. [quote name='Asiaczek']Wiesz, ja nie jeżdżę na wystawy z 1 psem - nie opłaca mi się...;) Tak więc zawsze mam ze soba 2 transportery, namiot (w lecie i jesienią), krzesełka, tobołki...no i psy... w moim przypadku to praktycznie tylko bus lub duzy samochód combi... .[/QUOTE] Wiem, wiem, ale pogderać sobie muszę ;P
  9. [quote name='anorektyczna.nerka']Basenji średnio będzie pracował z człowiekiem :D[/QUOTE] Oj to zależy... [url]http://m.youtube.com/watch?v=-ixO2nIm-cQ[/url]
  10. [quote name='Iza.']przy jednym kudłaczu drugie wolałbym coś z mniejszą ilością włosa :lol:[/QUOTE] A myślałas o hl ? :evil_lol: Albo o basenji (to moja ostatnia miłość;))
  11. U psa mojej cioci SM nie znalazła chipa :( pies ma napewno, poza tym może wiąże się to z tym, ze on ciut przy kości jest?:evil_lol:
  12. Co by nie było podejrzeń to ja do Gdańska uderzam... albo do Wawy i kidnaping będzie...
  13. Kurczę to chociaż z jednym :) hihi No dobra nie nalegam :)Ale bardzo żałuję, że mieszkam na tej wsi:( PS zapraszam na "piwko" [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226795-Chodź-na-piwko-naprzeciwko-Dla-Miśka[/url]
  14. [quote name='*anusia&ajlu*'] Madziu łysolek nie jest albinosem;-) ale jest boski! Jak wroce do domu wejdę na bazarek;-)[/QUOTE]Oj tam specjalnie tak napisałam ;) Czepiasz się. A na piwko zapraszam :)
  15. [quote name='tobciu']No nasz Brego właśnie był ze wsi... Nie rasowy, ładny mix. Nasz mix. I my go szukaliśmy/szukamy.[/QUOTE] No tak, tylko typowa osoba ze wsi zawsze stwierdzi, że jak uciekł to jego sprawa.... jak nie ten to inny... Jesteś odpowiedzialna, ale nie każdy tak myśli i nie zawsze szuka zguby...I to jest przykre:(
  16. [quote name='tobciu']Dziewczyny, żebyście mnie źle nie zrozumiały. Mi chodzi o stwierdzenie, że po co szukać czy pies ma właściciela, że pies i tak ucieknie, ect. I w kontekście tego odniosłam się do naszego psa, który jest szukany od grudnia. Spójrzcie tez na to. Brego zaginął na początku grudnia. Nie wiem jak teraz wygląda (jeśli żyje), nie wiem czy udało mu się coś gdzieś zdobyć przez tyle czasu do jedzenia. Jeśli nikt go nie przygarnął i od grudnia się tuła - to pięknie raczej nie wygląda. A może go ktoś przygarnął i stoi przy budzie :( ect, ect. Chodzi mi o to, my go naprawdę intensywnie szukaliśmy / szukamy nadal - ale nie wiadomo gdzie on poszedł. Nie w okoliczne wsie, bo w promieniu 15-20-30 powiadomiliśmy każdą wieś poprzez ogłoszenia na przystankach, słupach, u sołtysów, u miejscowych wystawaczy pod sklepem, ect. Ale może on poszedł 50 km dalej... nie 30 km.. O to mi chodzi.. Że my szukamy... i niestety nie odnajdujemy.. Ale może on gdzieś tam jest. Choć tyle, że mam nadzieję, że trafi kiedyś na jakąś dogomaniacką ciotkę i gdzieś może kiedyś jego ogłoszenie zobaczę. ** To tyle w gwoli wyjaśnienia.[/QUOTE] Tobciu... jeden pies przez którego chcialam zrezygnować z dgm, z takich a nie innych względów, zgubił się.... a po kilku miesiącach telefon... pies jest w..... Holandii!!!! Jest zawsze nadzieja, ale nie zawsze są takie szczęśliwe zakończenia. Biorąc pod uwagę, że pies prawie na wsi się błąkał to są marne szanse na to , żeby się odnalazł, ale cuda sie zdarzają. Jeśli uciekł komus ze wsi to wątpię, żeby ktoś go szukał.... trzeba mu lepszego domu. I zaproszę na tani bazarek cegielkowy... [IMG]http://i49.tinypic.com/k4xog.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226795-Chodź-na-piwko-naprzeciwko-Dla-Miśka[/url]
  17. [quote name='Asiaczek'] [B] Ajlu, [/B]ten białasek, to on CAŁY biały jest...? Pzdr.[/QUOTE] Ładny co?????
  18. w wakacje chyba 65 zł kosztuje w obie strony.... tak dziewczyny jechały... a ja coś spróbuje załatwić z noclegiem:P
  19. ale fajne fotki....szkoda, że ja się nie mogę takowymi pochwalić:( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226795-Chod%C5%BA-na-piwko-naprzeciwko-Dla-Mi%C5%9Bka[/url]
  20. Cudak, jutro Lupi chyba zabierze fanty, to bazarek będzie i $ może też I nie podoba mi sie stwierdzenie, że on taki "zwykły" bo ma coś w sobie...:)
  21. [quote name='Asiaczek']Asiaczki raczej nie - ciut za daleko jak na nasze możłiwości finansowe... pzdr.[/QUOTE]uuuuu szkoda :( ale transport chyba nie taki drogi?
  22. Mam chyba slabośc do albinosów... Dexter <3 [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226795-Chod%C5%BA-na-piwko-naprzeciwko-Dla-Mi%C5%9Bka?p=19063524#post19063524[/url]
  23. A ja zaproszę na bazarek, dzięki któremu wszystko przejdzie płazem...nawet zarazki:) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226795-Chod%C5%BA-na-piwko-naprzeciwko-Dla-Mi%C5%9Bka?p=19063524#post19063524[/url]
  24. A czy ktoś wybiera się na Szczecin???
×
×
  • Create New...