Jump to content
Dogomania

magdola

Members
  • Posts

    6863
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magdola

  1. [quote name='jamnicze']Maleństwo jest już z właścicielami :loveu:[/QUOTE] Super :loveu: Bo już chciałam jechać i podać fałszywe dane hihihi :diabloti:
  2. [quote name='jamnicze'] Eeee, nie ma się co stresować :). Sajda jest niszczycielska tylko w chwilach wielkiego zdenerwowania. Na ogół to aniołek :loveu: Zaraz skoczę na bazarek obejrzeć obróżki :)[/QUOTE] dla Was mam taka śliczna"spod lady" czerwona w pszczolki , przed chwila zrobiłam..... Tylko muszę ja obfocic i pomierzyc......
  3. [quote name='wilczy zew']i pyta ile pies kosztuje??!![/QUOTE] Właśnie dlatego nie odpisalam i pytam sie czy jest sens...... Bo schroniskowego psa (o nich było ogłoszenie) to na bank nie dostaną.......
  4. [quote name='wilczy zew']ta chętna osoba wybrała jakiegoś psiaka ze strony sznaucerów(w podpisie),jeśli tak to tam są namiary z kim się kontaktować[/QUOTE] Nie, to z ogłoszenia odnośnie idei DT (!?)
  5. [quote name='Plicha']Dziękuję Magdola :) Jeśli sunia zostanie złapana pojedzie do schroniska w Nowym Dworze Mazowieckim i tam ją wysterylizują w poniedziałek. Więc wygląda na to że schronisko pokryje koszt. Przy okazji sprawdzą czy sunia nie ma czipa bo może komuś uciekła?[/QUOTE] No dobrze, ale czy schronisko zrobi aborcyjną????Bo jeśli to czyjś pies i ktoś go szuka to potem mogą być nieprzyjemnosci (nie twierdzę, że sunia powinna być pinowana, żeby nie uciekła.......)
  6. komu mogę przekazać info odnośnie chęci adopcji? tylko kiepsko to widzę, bo miałam meila treści: Witam, Ile piesek kosztuje i ile ma lat?
  7. Ja jestem deklarowiczem akcji sterylizacja , i mogłabym pomóc jest szansa na sfinansowanie sterylki w 100%, ale nie obiecuję, a na pewno 50%. Więc jak tylko ktoś ją złapie..... Jedyny warunek to sunia nie moze być po opieka fundacji, stowarzyszenia...... więc najlepiej gdyby była "prywatna", ale tu będzie cieeeeezko.......
  8. [quote name='Cudak']Opłata za DT jest "co łaska", więc wydaje mi się, że te 250zł to takie minimum... Na jedzenie trzeba dodatkowo ok 130zł-150zł/mies (gotowane - mięso, warzywa, makaron). Tak więc miesięcznie trzeba min 400 zł uzbierać na ich utrzymanie.[/QUOTE] Acha, no to już wszystko wiem (chyba ) :p
  9. [quote name='*anusia&ajlu*']ale ja też lubię ciepło to bym z nimi pojechała:evil_lol: u mnie Ajlu tak ma ona uwielbia śnieg ;) Asiu a jak twoje baski? Magda podniosłam bazarek ;)[/QUOTE] Dziękuję za podniesienie :loveu: Mi jest wiecznie gorąco.... To ja z Ailu zostaje:) Właśnie jak baski????
  10. [quote name='*anusia&ajlu*']a u mnie Boo nie chce chodzić po dworzu :( znowu męka przez kilka miesięcy bo mam psa który powinien mieszkać w Afryce ;)[/QUOTE]Hahahaha to wysyłamy go razem z Elizą ???? taniej przesyłka wyjdzie:diabloti: Sąsiedzi to mają ubaw, bo ona tylko siooo i do domu po 3 sek..... i piiiiiiii, a Aira stio i się patrzy i widzę jak sobie myśli (o ile w ogóle ona myśli:evil_lol:) "Powaliło Cię? Ja wracam za pół godziny...? ps. i "se" zaprosze na bazarek z obrózkami recznie szytymi....przeze mnie:oops:. Proszę, chociaż podnieście.....:)
  11. [quote name='ania shirley']A ja ide na Sylwestra średniowiecznego. I nie mam pomysłu. Wymyślcie coś. Ale nie ciężkie, bez gorsetu .[/QUOTE] A w średniowieczu byli piraci????? Bo jakbyś Aniu nie była duża to miałabym coś dla ciebie :) A jeśli chodzi o zombie to standard - duuuużo bandażu i makijaż! Zapraszam na bazarek obróżek mojej roboty:)
  12. [quote name='Buszki']Mimoza przecudna,taka...mimozowata ;). Sajdunia widzą,że zadowolona z hotelu,zwłaszcza z przekąski :). [B]Magdola[/B],podpiszę się pod tym co [B]jamnicze [/B]napisała o baskach w hotelu.Moją pręgatą Szepsi raz zostawiłam na chwilkę,tylko na kolację zeszliśmy,naprawdę szybką kolację i zeżarła żaluzje,pół smyczy skórzanej,pół torebki kandyzowanych ananasów i podrapała drzwi wyjściowe,a wyła tak głośno że było Ją na ulicy słychać :evil_lol:.Dodam,że było to na Węgrzech i koszty były bolesne :diabloti:.[/QUOTE] No mnie żeście ciotki pocieszyły:( a myślałam, że tylko moje są słyszalne z odległości większej niż 1 km.....:diabloti: Smycze też mi były zjadane, ale walczymy z tym;) co do zjadania różnych rzeczy z różnych wysokości i różnych miejsc...hmmm... nic nowego, ale te drzwi mnie przeraziły chyba....... Ale te foty zwłaszcza ostatnie obok tego naguska :loveu::loveu::loveu:....... No i Puli :loveu::loveu::loveu:..... PS. Zapraszam na bazarek obróżkowy mojej roboty ;)
  13. Ok czyli zrozumiałam tak: zapłacone jest za lipiec i wrzesień? a za sierpień i pażdziernik nie? Opłata za dt to 250 zł. A jedzonko osobno? Czy jest jakaś suma określona na jedzenie? i kto kupuje? DT? :)
  14. Zapraszam na bazarek na Stepnickie zwierzaki: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234266-Obro%C5%BCe-ma%C5%82e-i-du%C5%BCe-oraz-gra-Biznes-Zamki-Do-11-11-2012r?p=19875679#post19875679[/url]
  15. Zapraszam na bazarek na Stepnickie zwierzaki: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234266-Obro%C5%BCe-ma%C5%82e-i-du%C5%BCe-oraz-gra-Biznes-Zamki-Do-11-11-2012r?p=19875679#post19875679[/url]
  16. Zapraszam na bazarek na Stepnickie zwierzaki: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234266-Obro%C5%BCe-ma%C5%82e-i-du%C5%BCe-oraz-gra-Biznes-Zamki-Do-11-11-2012r?p=19875679#post19875679[/url]
  17. Zapraszam na bazarek na Stepnickie zwierzaki: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234266-Obro%C5%BCe-ma%C5%82e-i-du%C5%BCe-oraz-gra-Biznes-Zamki-Do-11-11-2012r?p=19875679#post19875679[/url] To moje obróżki robione:)
  18. Zrobiłam "nowe" rozliczenie. Potrzebuje teraz informacji czy są jakieś zaległości? I resztę info, tzn kiedy i jak i co jest płacone, chciałabym już mieć jasność. ;)
  19. [quote name='tobciu']Ale kawał konia z niego.... :) Obroża wygląda super. :) Babka spod Łodzi.. no cóż, ale cieszę się, że choć ogłoszenia w nowym województwie widać.. Zabieram się pomału za nowy bazar na Stepnickie psy. to coś na puszki mam nadzieję uda się uzbierać.[/QUOTE] Ja tez cosik wyskrobie... Na bazarek, tylko muszę wiecej uszyć ;) na razie mam tyle co w linku w mojej syganaturce......
  20. [quote name='Cudak']Super w niej wygląda :) i ogólnie piękny jest, przytył, sierść błyszcząca... Dzwoniła do mnie jakaś kobieta z Łodzi, w sprawie Urgo, ale stwierdziła, że za stary :([/QUOTE] Tez jestem zdziwiona, ze tak fajnie "leży" , ale chłopska to sie z niego zrobiło, ze chej ;)
  21. magdola

    Purizon

    A ja zakupilam te próbne opakowania 400+400, chociaż tez ta ilosc białka mnie trochę zniechęca.....
  22. [quote name='Marta666'][B]magdola[/B] to miałam być ja! zapomniałam totalnie,a jak wcześniej szukałam nick na dogo to nie znalazłam, bo już widzę, że podano mi z literówką (chciałam PW pisać). Mogę być nawet jutro po rzeczy! już skrobie PW[/QUOTE]Ale nie tylko Ty :) hihihi
  23. [quote name='Maron86']Oj ja nie wiem czy przemysli (niby tak), taki powod uslyszalam przemawiajacy 'za oddaniem' ze w glowie sie nie miesci (za male mieszkanie :angryy:).[/QUOTE] To sobie mogła yorka wziąć!!!!!!!!!!!??
  24. [quote name='Patmol']u mnie każdy wychodzi i wraca o różnej porze ja przeważnie wychodzę najwcześniej gdybym im zostawiła kości -wepchałyby się z tymi kości do łózka Młodego i nad jego głową kłóciły o kości, zresztą w ogóle nie zostawiam ich samych z czymś o co mogłyby się poważnie kłócić a kong pełen pyszności -byłby tez pokusą dla kotów za ryzykowne tak zostawić w domu i wyjść nie wiem czy to wynika z tęsknoty czy z nudów ale prędzej z tęsknoty i z wielkiej potrzeby gryzienia czegoś daję jej marchew -zawsze jej Caillou zabierze więc następną i następna i następną. koty się nie kuszą na marchew, a i dla Caillou wystarczy nie śmierdzi i nie chce się po niej pić chodzi na spacery ale pewnie tych spacerów i nauki -dla niej jest za mało psy pewnie mają różne potrzeby Sweetie jest bardzo, bardzo emocjonalna.[/QUOTE] A moze plastikowa butelka wypełniona smakołykami i zakrecona???
  25. Witajcie;) u nas jak na razie komplet ;) hurra gratki dla Pana Reksia i dla Pani Misi, które trafić lepiej nie mogły.....:)
×
×
  • Create New...