Jump to content
Dogomania

magdola

Members
  • Posts

    6863
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magdola

  1. Trzymam :kciuki: mocno ! Za malenka.
  2. [quote name='Ss']Witajcie! Od jakiegoś czasu zaglądam tu do Was. Strasznie mi się spodobały Wasze prace.. może sama coś stworze dla swoich psów. Na prawdę super sprawa![/QUOTE] A jak to wciąga..... Zapraszam na bazarek do podrzucenia;)
  3. Moze ktoś sie zlitowal i przygarnal????
  4. [quote name='lon_cia']Nie ma wątku. Miał krótki kontakt z 2 latką, ganiali razem po ogrodzie, niczego niepokojącego w jego zachowaniu nie dostrzegłam, ale na codzień z dziecmi nie ma doczynienia. Ogólnie milusi pieszczoszek, młody. Widzę, że jestes ze Szczecina, domek też stamtąd? Mogę przesłać zdjęcia na maila.[/QUOTE] Domek jest z Trzebiatowa, lecę na pw, co by już nie zasmiecac....
  5. [quote name='lon_cia']Właśnie on taki maluch, którego pod nic podpiąć się nie da:)[/QUOTE] A wiadomo jaki charakter? Podeslij mi jego wątek, jeśli ma bo ja szukam jakiegoś psiaka, ale do dzieci musi być super bo jest trójka 2,5-9 lat. Raczej nie senior.... I jeszcze szukam czegoś białego, dlugowlosego i malusiego, na konkretnych watkach już napisalam, ale nie zaszkodzi i tu skrobnac;)
  6. [quote name='Awit']Albo się oszczeniła.......[/QUOTE] Miałam to samo napisać w poprzednim poście ale nie chciałam zapeszyc......:(
  7. [quote name='Mozartowa']Mam bardzo dobrą wiadomość - Mona znalazła dom :-) Wszystko wskazuje na to, że podbiła serca nowych właścicieli i trafiła w naprawdę dobre ręce![/QUOTE] Super! A ja od dziś szukam nieduzego psiaka, nawet dwóch.... Jutro lecę do Tozu :)
  8. [quote name='longue']Kurcze wielka szkoda :([/QUOTE] Szkoda wielka.....
  9. Na tym ostatnim zdjęciu to jakiś znudzony jest tym towarzystwem....;)
  10. [quote name='Draugia']Szukamy domu tymczasowego dla młodego grzywacza (nagus/semi-coat). Zdjęć jeszcze nie mam, ale jak tylko będą - wstawię[/QUOTE] Mam dom dla grzywka w Szczecinie, w miarę młodego;) preferowany pp i jasny, płeć nie ma znaczenia. Moge przeprowadzić wizytę PA. Miałam tel z ogłoszenia o idei dt.
  11. Dom szuka mixa maltanczyka w miarę młodego. W domu jest chłopiec. Szczecin. Moge przeprowadzić wizytę pa, ale nie znam ludzi. Na razie wiem, ze szukają, bo miałam tel z ogłoszenia o dt.
  12. [quote name='Hałabajówka']One się w ogóle nie ciągną więc chyba półzacisk się będzie marnował ;)[/QUOTE] pomyslimy co da sie zrobic......
  13. [quote name='Plicha']Oby tylko sunia była jutro i dała się złapać...[/QUOTE] Trzymam :kciuki: mocno!
  14. [quote name='jamnicze']Na tej fotce jest bardzo baskowy, szkoda, że nie widać głowy. Jakie ma uszy? Ogon jak nie jest wystraszony zawija ?[/QUOTE] Ogon ma zawiniety jak świnka ;) a uszy końcówki klapniete.....niestety, ale głowa wg mnie jest bardziej bankowa niż tulow ;) kiedys porobie zdjęcia ze zdjęcia to wrzuce, tylko my sie b.rzadko widzimy;( chociaż to brat i mieszka w tym samym mieście..... Acha i siersc ma zdecydowanie dłuższa, ale to wszystko co go różni.....
  15. Oj to takie 2 cm im wystarczą.... ale zrobię im takie same ale inne...... Hmmmm chyba jakieś jasne..... przynajmniej z jasnym akcentem..... i chyba raczej nie półzaciski?
  16. Mam pytanie, bo "na żywo" mam w rodzinie mixa baska, próbowałam go pokazać w pełnej krasie na fotce, ale ze strachu chłopak wyprostował ogon i światła też nie było, a kolorki ma fajne....na fotce jest bardzo wystraszony, ze go ktoś trzyma.... Powiedzcie mi czy to może być mix???? [IMG]http://i49.tinypic.com/21ov51w.jpg[/IMG]
  17. Jakby wpadła do wody, to bym popłyneła.....chociaż nie umiem ;)))))
  18. [quote name='jamnicze']Super, bardzo mi się podoba ta obróżka :loveu: (Saidi ma obwód szyi 30cm ;))[/QUOTE] ok, to czekam na adresik Może nie być super wykończona bo robiłam ją ok 20 wieczorem, a ja ślepak w kurarach jestem :) i specjalnie nie zaplatałam materiału w plastik klamry (ciężko to wytłumaczyć) żeby lżej "chodziła, ale regulacja trzyma super. Nie wiem czy piszę jasno, ale.....:D ew. mogę prosić o wsparcie na sunie (dwie starsze jamniczki bez szans na dom) chociaz 5 zł. ich stałe deklaracje to 155 zł a koszt utrzymania w dt ok 400 zł.....:( ale to prośba, a obróżka jest całkowicie darmowa jako "reklama" :)
  19. [quote name='jamnicze']Saidi lubi na podwyższeniu ;). A że nie wolno jej spać w pościeli, to zawsze rozkładam jej kocyk na innej kanapie, fotelu, a od biedy i krzesło może być jak widać :cool3:.[/QUOTE] Moim psom też było nie wolno, a teraz spią z nami z kotem .....;( chyba się nie nadaję na właściciela zwierząt......
  20. [quote name='jamnicze']Śliczna jest :loveu:. To mogę ją zamówić?[/QUOTE] jak będzie pasować to ją wyślę w prezencie, jako zaliczka na "mojego" przyszłego baska :D
  21. Oj jak mi się marzy takie spanie moich zwierzaków.......[url]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/wystawy/IMG_3228.jpg[/url]
  22. Jakość fotek beznadziejna, bo sprzed chwili...... i kiepskim aparatem;( [IMG]http://i49.tinypic.com/2ugdhdl.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/33399nc.jpg[/IMG]
  23. wymiary: szer. taśmy 2 cm, szer z polarkiem 2,4 cm, dł min.28 cm dł max 44cm to są wymiary, a aparat się wkurzył i nie chce łaczyć z kompem :(
  24. [quote name='Plicha']Ta sunia już tam się błąka od 2 miesięcy. Oni wiedzą że sunia jest w zaawansowanej ciąży i dlatego sterylizacja będzie tak szybko. Ta fundacja jest chyba ok, dbają o psiaki więc chyba nie trafi źle.[/QUOTE] Oj to super........;) Ps. Zapraszam na bazarek obrozkowy własnej roboty..... Potrzebne duzo $.....:(
×
×
  • Create New...