-
Posts
6863 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdola
-
[quote name='Asiaczek']Jakie śłoneczko z puszkiem na głowie:) [URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/373778/00000079-1269209609.JPG[/URL] A co do Ozzulkowych jajeczek. Mówiły juz dawno dobre ciotki, że jak masz psa, to musi kryć? Nieważne co, kto i kiedy. MA KRYC I JUŻ1 Gdyby krył, nie byłoby problemów z prostatą, nasieniowód samoczynnie by się oczyszczał itp...;) Pzdr.[/QUOTE] Dla Ozzulka lepsze to: [IMG]http://www.logo24.pl/Logo24/51,86375,7502492.html?i=2[/IMG][IMG]http://bi.gazeta.pl/im/7/7502/z7502507X,gadzety.jpg[/IMG] [IMG]http://bi.gazeta.pl/im/6/7502/z7502506X,gadzety.jpg[/IMG] [IMG]http://bi.gazeta.pl/im/8/7502/z7502508X,gadzety.jpg[/IMG] " Co możesz dać swojemu psu na walentynki? Kość? W kości nie ma miłości. Więc może jednak coś do kochania. Np. czerwoną (dlaczego, do cholery, czerwoną?, aaa, bo na walentynki) suczkę, przeznaczoną raczej wyłącznie do psiego kochania. Rozmiar dla ras niedużych wzrostem (np. szkockich terierów, nie dla sznaucerów), ale wielkich... No, powiedzmy, sercem. Uroda? Chyba nie ma znaczenia. Przy zamówieniu dziesięciu sztuk (weź pod uwagę potrzeby psa!) rabat nawet 40 proc. Nie ma gratisów dla pana, niestety/stety (niepotrzebne skreślić)."
- 78403 replies
-
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
działka 2010, rozpoczęcie sezonu filmik nr 1: http://www.youtube.com/watch?v=1_Abcx-9jNk filmik nr 2: http://www.youtube.com/watch?v=j32qS5axjDc -
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
magdola replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
moge komus przekazac pare "pierdół" na bazarek dla malego... -
Sznaucerek Amant - zaginął. Odnaleziony w nowym domu ;)
magdola replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']ale grubasek jest nadal :lol: duuużo ruchu mu potrzeba, ciepło idzie to niech biega! i chudnie :)[/QUOTE] No tłuściutki...:loveu:Można zaoszczedzic na jedzeniu :diabloti: troche gammolenu i wlos tez sie poprawi;) a on "jajeczny"?? Bo mi umknelo...... -
Sznaucerek Amant - zaginął. Odnaleziony w nowym domu ;)
magdola replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka'] słuchajcie POTRZEBNY TRANSPORT :modla: po co jeszcze płacić za hotel?[/QUOTE] jestem za.... -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
magdola replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
A o jakich problemach skornych piszecie bo przeoczylam nadrabiajac zaleglosci;) -
[IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]aniam69[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/../../showthread.php?p=12342554#post12342554"][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL] Nigdzie nie podają narkozy wziewnej, nie mają sprzętu do monitorowania funkcji zyciowych - tragedia! Ze jak nigdzie?????? Na Parkowej jest. niedawno moja prawie 10 letnia sunia z ciezka wada serca miala operacje: nowotwor, wieeeelka przepuklina , sterylka i sciagniecie kamienia. Mimo, ze bylo to bardzo ryzykowne to nie mozna bylo czekac... Udalo sie, teraz to nie ten sam pies, chociaz na stole lekarze masowali jej kilka razy serce to wrocila do nas:) [B]NAJLEPSI LEKARZE POD SŁOŃCEM!!! Dr P.Namysłowski i Dr A.Włodarczyk[/B]. I tak zawladnela ich sercami, ze leczenie pooperacyjne bylo free. Dziekuje:) Dziekuje:)
-
Sznaucerek Amant - zaginął. Odnaleziony w nowym domu ;)
magdola replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']ukradłam te fotki do allegro bo jutro będzie na samym począteczku bo się będzie kończyło więc może go ktoś wreszcie wypatrzy takiego ślicznego :) ahhhh nie mogę się napatrzeć :klacz: PS a namiar do domku w Szczecinie to nie ja tylko Magdola - co prawda najpierw była mowa o Diabołku, ale Amant bliżej i tez w pilnej potrzebie :) zaciskam :kciuki:[/QUOTE] Babeczki nie moga sie doczekac ;) Poza tym probuja sie tu zalogowac, ale jakis problem jest... Pozwolilam sobie dac im namiar na watek amanta i teraz 'podgladuja' :D -
[quote name='__Lara']Zaglądam do Ciebie, kochana Talcott, żywa jesteś wciąż w mej pamięci, I choć tych postów złoconych garścią uśmiechu nie widzę, To i tak Cię w mej głowie wciąż słyszę, Gdzie jak na kamień spadają Twe słowa, Taka już Twoja ludzka, ale radosna mowa, Chcę Cię jakoś uczcić, ale pomysłu nie mam, by godnym uczcić Ciebie - porównania nie znam, Zbyt wielka Twa postać, Twe oblicze było, By w pamięć i serce się nie wyryło, Lecz słów brakuje, język się plącze, nie może nazwać tego, wszystko jest mylące, Kasiu, pamiętaj o nas, na ziemskim padole, Wspieraj nas w walce, przywróć wszystkim zgodę, Niech Dogomaniacy zjednoczą swe siły, By wreszcie psi świat był piękny i miły. Lara[/QUOTE] ja jestem za, potrzebuje ciotki, ktora by ten wiersz na ladnym podkladzie napisala z podpisem....a ja zajme sie reszta.
-
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
magdola replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
sara wydaje mi sie takim postrzelencem a fiodor taki dostojny....nie wiem...zawsze ufalam swojemu 6 zmyslowi...i teraz tez to czuje....ale czasem, choc rzadko- moge sie mylic....oby nie tym razem:( -
Sznaucerek Amant - zaginął. Odnaleziony w nowym domu ;)
magdola replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='snuszkak']strasznie jestem ciekawa :)[/QUOTE] a czego?????/ -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wysylalam od mamy fotki, ale nie ma ich :( to jutro wrzuce i filmik:) -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nikogo nie oceniam...wierz mi ja bym z kazdej hodowli zabrala psy, nie musze odwiedzac catani...ostatnio chcialam jednego schowac w szafie, jak mnie odwiedzily 'hurtowo' :diabloti:...sama pisalam wczesniej, ze o maly wlos nie stalam sie posiadaczka lysej suni z tej hodowli. dzieki Bogu przejrzalam na oczy i jesli uwazasz ze 800 zl to "normalna cena" za naga sunie z papierami, to sorry...cos jest nie tak... poza tym nie oceniam ciebie tylko catani, dobrze, ze Twoje maluchy trafily wlasnie do ciebie, ale wlasnie jest tak jak napisala ilona... interes sie kreci...... -
Sznaucerek Amant - zaginął. Odnaleziony w nowym domu ;)
magdola replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
amant do gory -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jutro jak bedzie ladna pogoda to jedziemy na dzialke...bedzie sesja:) PS. Kto umie zrobic podziekowanie z portretem Lizi??? -
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
magdola replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
alez pieknosci.........<3 -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dzisiaj bylysmy na sciagnieciu szwow...Histeryczka z Lizy ;)... eeee spisala sie swietnie. dzielna byla... na troche ja spuscilam ze smyczy to jak wicherek skakala...spojrzala na mnie chcac powiedziec:"nooo...zlap mnie" :D -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
moje dziecko pije mleko, a ja kawe rozpuszczalna albo zwykla premium....wiec damy rade;) -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
chyba po...adpcyjna....i tak jej nie oddam:P haha -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kawa to jest zycie..... :)