Jump to content
Dogomania

Magolek

Members
  • Posts

    10631
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magolek

  1. [quote name='Alla Chrzanowska']I co tam u naszej Ślicznoty???[/QUOTE] Ja z tym samym pytaniem o Sarunię. :)
  2. Fajnie Was się czyta. :) Mizianka i głaski dla całego stadka. Cieszę się, że Pestuchna już czuje się dobrze. Pozdrawiam. [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/1luvu.gif[/IMG]
  3. I na zakończenie coś, czego zwykle nie zauważamy i przechodzimy obok, a wystarczy tylko się schylić: niezwykły wygląd zwyczajnych roślin.
  4. Gdzie jest oczko prosiaczka? Było... i już nie ma Pilnuję Psoty Buszując w trawach
  5. Zabawy I po zabawie Kto pierwszy chapnie piłkę?
  6. Witaj Sarciu, pokazuj się, trzeba pilnie domku szukać. :)
  7. W takiej sytuacji rzeczywiście lepiej dla wszystkich, że Norka dłużej nie została, wierzę, że nie była to łatwa decyzja. :) Co się dzieje z Atką, nadal ma problem z kompem? A jak w domu, poradziła już sobie?
  8. [quote name='kkasiiiar'][B]Pani do mnie zadzwonila AZA WROCILA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/B] Syn Pani wyjezdzajac rano do pracy zauwazyl Aze na podworku..weszla ta sama dziura ktora wyszla ... poprosilam o zabezpieczenie dziury[/QUOTE] Dzięki Ci Panie! :) Od rana nie miałam jak wejść tutaj i się denerwowałam. To jest łazęga mała. Teraz pilnować, pilnować i jeszcze raz pilnować.
  9. Wspaniały pies, naprawdę nie rozumiem ludzi.
  10. Rzeczywiście piękna panienka i taka młodziutka. :)
  11. Z jaką przyjemnością czyta się takie wieści. Pozdrawiam Szilunię i Pańciostwo. :)
  12. Też bardzo się cieszę. :) Należał się dobry domek dziewczynce. Potwierdzam jeszcze raz: deklarację Azy przenoszę na Barta.
  13. Szerokiej drogi, szczęśliwej podróży i dobrego życia we własnym domu Azuniu. :)
  14. Uda się, Sara będzie miała cudny domek i własnego ludzia. Musi się udać. :) Mili zdjęcia wspaniałe. :) Dziewczynka jak malowanie.
  15. Jakie te szczeniaczki są wspaniałe i słodkie. Tylko dlaczego tak szybko dorastają.
  16. Odwiedzam Azunię i trzymam kciuki za bezpieczną podróż do domku. :)
  17. Rzeczywiście potffory Dag piękne. :) Ja kocham wszystko co czarne, a jeszcze takie lśniące i mięciuchne. :)
  18. Ech, pomarzyć tylko można. A swoją drogą to życzę każdemu czworonogowi takich ludzi i takich warunków do życia. :)
  19. Mili, ja Cię popieram w całej rozciągłości. Dag ma fantastyczny język, "soczysty". Pisze bardzo obrazowo - czytając jej opisy "widzę" to o czym pisze. :) Dagmara pisz! Konfiguracja czarnuszków cudna. :)
  20. [quote name='kkasiiiar'][B]Yana[/B] W zwiazku z tym ze Azulka jedzie do domu :multi: znowu bede mieszac ;) Czy wszyscy swoje deklaracje z Azy przeniosa na Barta?[/QUOTE] Moja deklaracja, tak jak deklarowałam wcześniej, przechodzi na Barta do momentu aż on znajdzie dom. :)
  21. Jestem też jestem na zaproszenie cioteczki Ewy Gonazles. Z kasą u mnie też nie bardzo, ale mogę opłacić maleńkiej komplet ogłoszeń, kiedy będzie taka potrzeba. :)
  22. Oj, tak, to piękna dziewczynka i zasługuje na swojego ludzia i domek. :)
×
×
  • Create New...