Fajnie Was się czyta. :) Mizianka i głaski dla całego stadka. Cieszę się, że Pestuchna już czuje się dobrze. Pozdrawiam. [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/1luvu.gif[/IMG]
W takiej sytuacji rzeczywiście lepiej dla wszystkich, że Norka dłużej nie została, wierzę, że nie była to łatwa decyzja. :)
Co się dzieje z Atką, nadal ma problem z kompem? A jak w domu, poradziła już sobie?
[quote name='kkasiiiar'][B]Pani do mnie zadzwonila AZA WROCILA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/B] Syn Pani wyjezdzajac rano do pracy zauwazyl Aze na podworku..weszla ta sama dziura ktora wyszla ... poprosilam o zabezpieczenie dziury[/QUOTE]
Dzięki Ci Panie! :) Od rana nie miałam jak wejść tutaj i się denerwowałam. To jest łazęga mała. Teraz pilnować, pilnować i jeszcze raz pilnować.
Mili, ja Cię popieram w całej rozciągłości. Dag ma fantastyczny język, "soczysty". Pisze bardzo obrazowo - czytając jej opisy "widzę" to o czym pisze. :)
Dagmara pisz!
Konfiguracja czarnuszków cudna. :)
[quote name='kkasiiiar'][B]Yana[/B] W zwiazku z tym ze Azulka jedzie do domu :multi: znowu bede mieszac ;) Czy wszyscy swoje deklaracje z Azy przeniosa na Barta?[/QUOTE]
Moja deklaracja, tak jak deklarowałam wcześniej, przechodzi na Barta do momentu aż on znajdzie dom. :)
Jestem też jestem na zaproszenie cioteczki Ewy Gonazles. Z kasą u mnie też nie bardzo, ale mogę opłacić maleńkiej komplet ogłoszeń, kiedy będzie taka potrzeba. :)