[quote name='Mattilu']Mortes kochana, tyle robisz i dla Rudaska i dla Bialogonkow, nie wyrzucaj sobie niczego! Podziwiam Twoja determinacje i sile woli, pracowitosc i serce. Jesli czujesz, ze nic nie mozna dla Rudaska zrobic to trudno. Calego swiata nie da sie zbawic, a tutaj zrobilas naprawde bardzo duzo.[/QUOTE]
Myślę tak samo. To przykre, ale niestety całego świata nie zbawisz i wszystkim nie jesteś w stanie pomóc. Jeśli właściciel jakimś cudem zgodziłby się oddać pieska, jeśli gdzieś cudem znalazłby się jakiś dt, to ci ludzie w niedługim czasie będą mieli kolejne psy i bardzo wątpię czy ktoś miałby coś do powiedzenia w ich sprawie. Zrobiłaś bardzo dużo - i dla tych piesków, i dla ludzi (czego jak widać nie umieją docenić) i trzeba się cieszyć z tego co jest. :)