[quote name='egradska']DZIEKUJE:loveu:
Dziekuje Wam wszystkim, wiedzialam, ze na Was mozna liczyc, za bardzo kochamy te czworonogi, by choc troszke im nie pomoc... HVALA NAJLJEPŠA! :loveu: Od poludnia bede rzadziej wpadac, wyjezdzam do Krakowa, skad jutro bladym switem do Chorwacji. Dostep do netu moge miec ograniczony. Na FB przy wydarzeniu pomagaja wolf i DONnka:calus::calus:
Mam nadzieje, ze dzis dolaczy tez corka p. Ani i doda nowe informacje, ktore p. Ania zdobedzie.[/QUOTE]
Szerokiej drogi i powodzenia w Waszych działaniach oraz szczęśliwego powrotu. :)