[quote name='wenia41']Skubaniec teraz ciągle siedzi na balkonie i pilnuje go przed gołębiami. Próbują zrobić sobie gniazdo, a on ma bzika na punkcie pilnowania nieba. Nie znosi jak mu coś po jego niebie lata, obojętnie czy to ptak czy samolot - niebo jest jego. Ciekawe czy złodzieja też by tak gorliwie gonił z balkonu jak ptaki. Biedne zestresowane ptaszęta!!!!![/QUOTE]
Aza też goni ptaszki, muszą się czuć strasznie jak leci do nich taki wielki, masywny obśliniony potwór jak ona. :lol: Nawet kilka razy mi takiego ptaszka przyniosła. :shake::roll: