-
Posts
482 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ana04
-
[IMG]http://i44.tinypic.com/29p8z92.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/f0sxfa.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2872053.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/292mhkg.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/5pr30k.jpg[/IMG] Później jeszcze jakieś dam. :cool3:
-
[img]http://i40.tinypic.com/2wlsq3l.jpg[/img] [img]http://i39.tinypic.com/huo8cy.jpg[/img] [img]http://i41.tinypic.com/2hdun7r.jpg[/img] [img]http://i40.tinypic.com/nn2tk7.jpg[/img] [img]http://i42.tinypic.com/nvod9w.jpg[/img]
-
[img]http://i41.tinypic.com/152ooau.jpg[/img] [img]http://i39.tinypic.com/9ledz4.jpg[/img] [img]http://i43.tinypic.com/2yz0osg.jpg[/img] [img]http://i40.tinypic.com/339nde0.jpg[/img] [img]http://i40.tinypic.com/2vl9r38.jpg[/img]
-
[IMG]http://i40.tinypic.com/2ahsbko.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/j17qz5.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2n0u82p.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/eao7x2.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2m672ir.jpg[/IMG]
-
[img]http://i40.tinypic.com/29ehamu.jpg[/img] [img]http://i42.tinypic.com/2q2on4k.jpg[/img] [img]http://i40.tinypic.com/2zrg8hs.jpg[/img] [img]http://i40.tinypic.com/30trpeq.jpg[/img] [img]http://i39.tinypic.com/33o3bpu.jpg[/img]
-
[img]http://i42.tinypic.com/2hzn75.jpg[/img] [img]http://i39.tinypic.com/2u962s2.jpg[/img] [img]http://i42.tinypic.com/iw7vco.jpg[/img] [img]http://i40.tinypic.com/wa6mw6.jpg[/img] [img]http://i43.tinypic.com/wccsoo.jpg[/img]
-
[img]http://i41.tinypic.com/2hp2e5i.jpg[/img] [img]http://i39.tinypic.com/21npbw4.jpg[/img] [img]http://i40.tinypic.com/nxqmc4.jpg[/img] [img]http://i41.tinypic.com/wmjwoi.jpg[/img] [img]http://i42.tinypic.com/34pbdqe.jpg[/img]
-
[img]http://i42.tinypic.com/16gix6o.jpg[/img] [img]http://i41.tinypic.com/2z6hzx0.jpg[/img] [img]http://i41.tinypic.com/1p8mpv.jpg[/img] [img]http://i44.tinypic.com/s4xwnt.jpg[/img] [img]http://i40.tinypic.com/dfwzrb.jpg[/img]
-
[url]http://img193.imageshack.us/img193/3135/nuka.jpg[/url] Śliczna jest. :loveu: Króliczek także. :cool3:
-
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
Ana04 replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
Mijając pewną panią na spacerze,która rozmawiała ze swą towarzyszką dowiedziałam się, że [B]'Ten pies za niedługo umrze! Patrz jak mu język wisi!'[/B] :crazyeye: -
BUCK - czyli donkowaty kijoczubek!! REAKTYWACJA !!!
Ana04 replied to karolina1's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Cudowny. :loveu: I jakiego ładnego kolegę ma. :razz: -
BUCK - czyli donkowaty kijoczubek!! REAKTYWACJA !!!
Ana04 replied to karolina1's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='karolina1']Zara foty będą ze spaceru z kolegą Borysem [trudno bylo zrobic im foty....][/quote] I gdzie te fotki, które miały być 'zaraz' ? :mad: -
Jaki jaśniutki. :loveu: Śliczny. :razz:
-
[url]http://img65.imageshack.us/img65/6251/dsc06857.jpg[/url] Jaki słodziak. :loveu:
-
BUCK - czyli donkowaty kijoczubek!! REAKTYWACJA !!!
Ana04 replied to karolina1's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Nie było, ale jak już tu zaglądnęłam to coś mi się wydaje, że będę Was częściej odwiedzać. :cool3: -
[url]http://i593.photobucket.com/albums/tt13/Kiss_es_/Simba2005.jpg[/url] Jakie zęby. :cool3: Cudowny.:loveu:
-
BUCK - czyli donkowaty kijoczubek!! REAKTYWACJA !!!
Ana04 replied to karolina1's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Śliczny jest. :loveu: -
A jest ktoś z Bystrej obok Bielska? :cool3:
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Black]http://www.zooplus.pl/shop/psy/smycz_obroza_dla_psa/szelki_dla_psa/rozne/136692 [COLOR=Blue]Czy chodzi Ci o te całkiem nowe co jesz w PL nie ma?[/COLOR] [/COLOR][/quote] Jakie drogie. :crazyeye: Już wolałabym poczekać aż będą na reddingo.bazarek.pl
-
Ukradnę Ci go Kisses. :loveu:
-
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
Ana04 replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
Kiedyś Dzisiaj na spacerze szłam sobie z Azą [w typie DONka jest] spokojnie a jakiś pijany gość do mnie takie coś: - To jest misiek czy pies?! Ja: - No oczywiście, że misiek. On: - A groźny? Ja: - Taaaak, nawet bardzo. On: - O ku.... I sobie poszedł. :lol: -
Szkoła Asztir otwarła tor do Agility w Czechowicach-Dziedzicach
Ana04 replied to Asztir's topic in Kluby, tory, kursy
:razz: Może kiedyś uda mi się namówić rodziców na przyjechanie. -
Ponawiam pytanie o wzorek szelek dla DONka z RD...
-
Właśnie myślałam nad Bonarama Red, ale sama już nie wiem. :shake: