[quote name='Luna123']Cioteczki,
mam pytanie, mianowicie się kuzynki nie bardzo polubiły.
Moja chrześnica jest też bardzo kochana:loveu:, daje całuski wszystkim i pieskom.
A wyszło m.in. u weta, że suczynek nie za bardzo lubi i koniec:shake:.
Próbowałyśmy i luzem i przez siatkę. Raz ja byłam z Fryzią, potem szłam do Niuni większej, buziaczki dostawałam, ale zęby na Fryzię pokazywała. To moja też troszkę się denerwowała:roll:.
Może dlatego, że Onka była przez pół roku w sumie rezydentką tutaj i nawet mieszkała ze mną:roll:?
Zapytamy się też faceta od szkolenia, bo ma mieć spotkanie przypominające...[/quote]
to moze zapoznalabys dziewczyny na terenie oddalonym od domu, coby zadna nie "pilnowala swojego terytorium"
czesto sie zdaza ze pies nie lubi psa a suka suki, ale mysle ze pospotykaja sie troche i im przejdzie ;)