[quote name='lucySxy']na pewno ja odwiedze, zrobie tyle fotek ile sie da.
jade na 2 dni zawodowego szkolenia do Warszawy, w sobote pewnie nic nie zrobie , bo szkolenie zaczyna sie o 14 i do 21 musze byc , nie ma sily ,bo nici z punktow, ale w niedziele jest luzniej.:razz:
Tylko boje sie ze jak ja zobacze to mi tylek "zmieknie" i bede rozpaczac nad jej polozeniem:placz::placz:,ja ciezko przezywam pobyt w schronisku.[/quote]
jak ci sie uda pojsc to dobrze, jak nie to trudno
swoja droga jakbym weszla do takiego schronu to nie wiem czy bym pozniej zasnela przez kilka nocy ... :roll: