-
Posts
14680 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majuska
-
Czekoladowy Szejk - nasz shar-pei w nowym domku!!
majuska replied to majuska's topic in Już w nowym domu
karolciu ja mu wczoraj rzeszowiaka zrobiłam ze strasznie prostym tekstem, juz oszołomów kilku dziś dzwoniło....nawet jedni spod przytuliska, że przyjechali go wziąć:crazyeye::roll: [url]http://www.rzeszowiak.pl/szejk-jest-mlodym-swietnym-psem-w-typie-3368649[/url] -
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
u nas wszyscy raczej mokre wolą, to dla nich rarytas, ale Sońka i suchą lubi, nistety ma taki trochę "gupi" zwyczaj, że ją wysypuje z michy -
Czekoladowy Szejk - nasz shar-pei w nowym domku!!
majuska replied to majuska's topic in Już w nowym domu
nie mam pojęcia, nie sprawdzimy go do tak małego dziecka na pewno, do kota mozna w gabinecie ewentualnie -
[quote name='asskasiek']ten psiak którego dodałam jest w typie rasy [B][FONT=Trebuchet MS][SIZE=5]FLAT COATED RETRIEVER[/SIZE][/FONT][/B][/QUOTE] jest taki duży?? na tej fotce to tak na spaniela wygląda.... Beciu myslę, że te wczesniejsze nasze adopcje się zgadzaja, wtedy nie było takiego "sajgonu" jak teraz i lepiej się to ogarniało, ostatni rok to totalne wariactwo ;)
-
Homer - wielki szczeniak do kochania. MA DOM!!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
co Beciu? mewy poganiałabyś ? -
Czekoladowy Szejk - nasz shar-pei w nowym domku!!
majuska replied to majuska's topic in Już w nowym domu
2 tygodnie kwarantanny były? były ( na mrozie psisko z taka sierścią siedziało ). Myśle, że śmiało można ogłaszać i szukac na prawdę odpowiedzialnego domu. -
Czekoladowy Szejk - nasz shar-pei w nowym domku!!
majuska replied to majuska's topic in Już w nowym domu
mam wrażenie, że nie dojadał, u nas na pewno się zaokrągli, ale w pierwszych dniach widać mu było trochę żebra...skóra jest ok. -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
figuś tak na moje oko ( -5,5 dioptrii:evil_lol: ) z 7 kg góra -
[B]zapraszam na wątek naszego wspaniałego shar-peia Szejka!!! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239530-Czekoladowy-Szejk-shar-pei-w-schronisku!!!!?p=20389323#post20389323[/URL][/B] Zrobiłam porządki w pierwszych postach, mamy 13 psiaków, wszystkie mają wątki, zapraszam do odwiedzania, podnoszenia, reklamowania!!! W jednym poście zebrałam wszystkich podopiecznych którzy już opuścili przytulisko, w wolnym czasie będę aktualizować linki, bo większość starych nie działa po remontach na dogo....tak czy inaczej liczba psiaków które mają domki jest imponująca, nie uważacie:cool3: ( tym bardziej , że szczeniaki miały watki zbiorcze ;) )
-
Nie wiem jak to się dzieję, że ludzie nawet takich psiaków się pozbywają, ale jak widać nie ma wyjątków:shake: Dwa tygodnie temu wylądował w naszym przytulisku super psiak w typie shar-peia. Pomimo ogłoszeń nikt go nie szuka. Szejk sie po prostu u nas kolejny tydzień marnuje i potrzebny mu jak najszybciej dom!Jest młody, bardzo sympatyczny, mądry i grzeczny, lubi człowiecze towarzystwo bardzo, chodzi ładnie na spacery, a i na wybiegu lubi co chwilkę przybiec i się pomiziać. W jego boksie jest nawet po całej nocy czyściutko, najwyraźniej musiał mieć kiedyś dom....Szejk ma ok. roku, jest zdrowy, dobrze zbudowany, ma bardzo oryginalną urodę i potrzebuje swojego przewodnika. Potrzebujemy dla niego ogłoszeń, pomóżcie znaleźć dla naszego czekoladowego przystojniaka dobry, odpowiedzialny dom! Kontakt [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tel. 727 906 679 [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/4383/szejk1.jpg[/IMG] [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/6118/szejk2.jpg[/IMG] [IMG]http://img580.imageshack.us/img580/1079/szejk3.jpg[/IMG] [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/5772/szejk5.jpg[/IMG] [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/2425/szejka4.jpg[/IMG] więcej fotek Szejka : [URL]https://picasaweb.google.com/103708767168284502423/NowyPiesekSharPei#[/URL]
-
Homer - wielki szczeniak do kochania. MA DOM!!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
wieści z domku Homera : "Nowe wieści ,jest lepiej ,chętnie chodzi na spacery ,był kilka razy nad morzem , pięknie gania mewy ,biega za piłką .Koty na razie ignoruje ,czasami nie wytrzymuje i jakiegoś pogoni ,widzimy że walczy ze sobą ,Bardzo chce z nami być, ciągnie do domu .Najgorsza jest noc ,bo śnią mu się jakieś koszmary to - wierzga nogami ,szczeka ,warczy bądz piszczy .Nazwaliśmy go Sandoz . Chodzi za mną wszędzie ,leży pod biurkiem ,.zasypiam sama w łóżku a budzę się , przytulona przez śpiącego psa .Rozmawialismy z mężem o Wilmie i Mukim tym psom chcielibyśmy jeszcze .pomóc .w razie czego dam znać przez Pana M .Inne zobowiazania dopełnię w tym tygodniu .Wysyłam dwa zdjęcia Sms Sandoza jeden pod moim biurkiem a drugi śpiący z Kawą ,Kawa w tle . z nogami do gory . Pozdr " [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/4752/zdjcie0172ue.jpg[/IMG] [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/4048/zdjcie0174h.jpg[/IMG] -
dzieki Ritek, chociaz z mojego doświadczenia wynika, że takie strasze psiaki kiepsko ida z takich zwykłych ogłoszeń...skrycie licze na ten FB jednak....no ale kto wie co to będzie Tarka jest przeaparatka, słodkie to to jak cukierek, a w tzw. międzyczasie nie wiem kiedy wskoczyla na stół i ukradła mi puszke z pasztetem, w który leki psom pakuję :D Z grupą naszych mniejszych psiaków się zgadza, tyle, że nie da sobie w kaszę dmuchać, ale ogólnie jest komitywa, za to kocham teriery własnie :D
-
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
wczoraj to jakiś taki dziwny halny wiał czy cóś:roll: dziś psiaki były spokojniejsze o niebo na szczęście, Sońka też grzeczna.... asskasiek dziękujemy bardzo za dobrą karmę dla psiaków ( RC ), smakuje :) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
dziewczyny obejrzałam u Andzike na FB, super pamiątka, wszystkia fajnie wyglądałyście, ale nie pogniewajcie się, psy mi się najbardziej podobały, zwłaszcza Szirka :D Tak czy inaczej nie kumam piłki nożnej, nie oglądam i mogłaby dla mnie nie istnieć ;) -
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
dziś był wogóle jakiś dzień na wariackich papierach..halny wiał czy cóś....:shake: -
Tarcia miała dziś mieć badania krwi, ale dopadła gdzieś na wybiegu miskę z karmą i zjadla śniadanko , musimy to odwlec do poniedziałku i dopilnować łasucha, żeby był na czczo. Była tylko ze mną na USG w gabinecie, które potwierdziło mocne zapalnie pęcherza właśnie, po za tym nic tam dziwnego nie wynaleziono ;) :) W samochodzie bardzo ładnie jedzie, natomiast gabinetowe koty ledwo uszły z życiem, tak więc zdecydownie nie może mieszkac w domu z kotkami niestety ...
-
Jadwiniu to wyobraź sobie jak wychodzisz ze schronu, a tak co najmniej kilka par oczu wlepionych w ciebie mówi : " nie mów, że wychodzisz, a ja tu zostaję, przecież mnie głasiałaś, smyrałaś, myślałem , że wyjdziemy stąd razem....ale mi nadziei narobiłaś" ......a chodząc tam prawie codziennie tez ich wszystkich kochasz jak "swoje" , a przynajmniej kilka to Twoje córunie i synusiowie ......nie jest lekko....pakując sie w ten "psi biznes" trzeba niestety umiec sobie radzić z emocjami, a jest ich tyle...złość, bezradność, deprecha, zmęczenie...radości na prawde jak na lekarstwo, tylko w tych chwilach, kiedy w pocie czoła uda sie "zrobić" jakąś adopcję....Szczególnie dobijające sa te zimowe dni w schronie, gdzie jest pełno roztaplanego błocka, goowien, w boksach wilgoć, psy umorusane......oby wiosna przyszla jak najszybciej, a wraz z nią chociaż kilka domków dla naszych psiaków!!!!!!
-
na FB znalazłam taki plakat zachęcający do pomocy : [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/5269/29548347067814299259515.jpg[/IMG] Boski jest!!! U nas sytuacja jest identyczna, to co przez ostatnie tygodnie skuł lód teraz zaczyna "wypływać" na światło dzienne....akcja "odkupienie " trwa, każda para rąk i kaloszy się przyda :)
-
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
no jasne :)