-
Posts
14680 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majuska
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
A bo Ty młoda jesteś, sprawna, elastyczna i rozciągliwa :) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
ja Was podziwiam jak Wy se te rzeczy robiłyście w ciąży, ja taki balon miałam, że chyba od połowy ciąży już zero lakieru na paznokciach , nie mówiąc o małpiatce :)...ba nawet przy kuwecie kociej , żeby wyczyścić stękałam z 20 minut, a do porodu tatuś ogarniał małpiatkę :D , nie wiem jak to wyglądało, ale pytałam położnej ( bo miałam ekstra babki przy porodzie ) to mówiła, że git :D No i jak tam FF, nic Ci się nie kurczy, nie rozwiera? -
oj wiesz Andzike jak to jest na dogo..pomówienia były, są i będą ;)
-
tysiąc pięćset sto dziewięćset:ylsuper:
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Andzike pozdrów zatem Mamęnabank A nasza FF to dzielna jest, nie? tak się krzątać w 39 tygodniu...spoko, spoko lada chwila Cię weźmie ;) -
Nie jest tak źle, po prostu go niekorzystnie złapało :) ja tam widzę wcięcie w talii :) A Szirce to może podkład kupcie i w kąciku jakimś rozłóżcie, nie będzie musiało biedactwo wychodzic na te straszne spacery:shake::evil_lol:
-
Jest kontakt, Pani była wczoraj w przytulisku oglądać Majkę na żywo, nie było mnie przy tym, ale Magda mówiła, że bardzo się podobała, czekamy do 15 kwietnia na sterylke i po zdjęciu szwów Majka może jechac, oczywiście wcześniej wizyta potrzebna
-
BETINA – piękna ONka ,MA DOM , czy może być jeszcze lepiej !?
majuska replied to figa33's topic in Już w nowym domu
Dzis dzownił w jej sprawie pan z firmy ogrodniczej i przedstawił mi fantastyczną wizję dla Betiny: w dzień kojec a na wieczór chodzenie po terenie firmy z dozorcą, poniewaz pan była bardzo miły i kulturalny, to ja też mu bardzo kulturalnie wytłumaczyłam, że kojec to ona ma u nas , a my jej szukamy domu gdzie będzie członkiem rodziny, a nie dozorcą....łoj...troszke oburzenia było. Ludzie myślą, że my to tak z pocałowaniem ręki będziemy te psy wydawac wszędzie gdzie tylko będą ich ludzie chcieć, na stróży, myśliwych, dozorców i darmowe alarmy:shake: -
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
majuska replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Trzymamy sie wersji, że nic złośliwego tam nie ma, a że bida przechodziła różne choróbska nieleczona to nie dziwi, biedactwo:shake: -
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
majuska replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Kamilko sterylka na pewno w niczym jej nie zaszkodziła, nic sobie nie wyrzucaj, nie ma w tym wszystkim żadnej Twojej winy, bądźmy dobrej myśli! Tak jak Rita pisze, wiele suczek ma takie problemy. -
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
majuska replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
ajajaj..nie na takie wieści czekałam, ale Kamilko nie traćmy nadziei, póki co operacja i trzymamy wszystkie mocno kciukasy!!!!! -
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
majuska replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Cudny pysiek, czekamy na relację z wizyty..... -
Agula, no to nie ma rady, tylko na oglądanie niech się umowi z Magdą, a tak czy inaczej musi sie zgodzić na wizyte PA, jeżeli jest rzeczywiście fajny dom to szkoda stracic szanse dla Wilmy, przeciez nikt sie o nia nie zabija, może akurat z małymi samcami sie zgodzi, pamietam, że z Mikim sie tez bardzo lubiała, no i z Terrym latają jak szaleni, więc jest szansa, że zaakceptuje inne psiaki, ona jest podobno bardzo grzeczna i spokojna w domu. Jak chcesz to daj temu panu mój numer, ale powiedz, że ja czasem nie jestm w stanie rozmawiać i dlatego jakbym tak czasem nie odebrała, to niech próbuje za chwilę, na pewno w końcu odbiorę.
-
Agula , gdzie ten dom?? gdzies w okolicy ?? nie mam pojęcia co ona zrobi...niby sie na koty nie rzuca, ale czy Shih-tzu nie zje, nie wiem:niewiem:...a jeszcze jakis inny pies, ona niesterylizowana...troszku kosmos:roll: Niestety wtorki i czwartki nie ma mnie teraz w Rzeszowie, pracuję w Łańcucie praktycznie od rana do wieczora...we wtorek rano jest w przytulisku Magda. a już doczytałam, że gdzies niedaleko dom..no to zawsze jest opcja spróbowania..no sama nie wiem... Agula ja czasem nie zdążę odebrać, czasem bachora usypiam, albo cos podobnego..trza było SMSa napisać, dzis miałam wybitnie zwariowany dzień .....
-
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
A może takie coś : "muwią o mnie sóper pies... co mi z tego....i tak nikt mnie nie koha" ortografy zamierzone, zwracają uwagę :)..nie mówcie, że nie klikniecie w takie coś z ciekawości:) -
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']bardzo jestem ciekawa co ten behawiorysta powie. Jak oceni naszą Sonię, jakie da jej szanse na przyszłość, na nowy dom...[/QUOTE] ech.......chcę wierzyć, że coś z tego wyjdzie....