Jump to content
Dogomania

majuska

Members
  • Posts

    14680
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by majuska

  1. A bo Ty młoda jesteś, sprawna, elastyczna i rozciągliwa :)
  2. ja Was podziwiam jak Wy se te rzeczy robiłyście w ciąży, ja taki balon miałam, że chyba od połowy ciąży już zero lakieru na paznokciach , nie mówiąc o małpiatce :)...ba nawet przy kuwecie kociej , żeby wyczyścić stękałam z 20 minut, a do porodu tatuś ogarniał małpiatkę :D , nie wiem jak to wyglądało, ale pytałam położnej ( bo miałam ekstra babki przy porodzie ) to mówiła, że git :D No i jak tam FF, nic Ci się nie kurczy, nie rozwiera?
  3. Jestem u Fredka, szkoda, że nie spełniam wymogów adopcyjnych:roll: ;) Zobaczycie co sie juz niedługo będzie działo..wysyp jeszcze większej liczby zepsutych yorków, maltanow i szitsiaków:shake:
  4. oj wiesz Andzike jak to jest na dogo..pomówienia były, są i będą ;)
  5. tysiąc pięćset sto dziewięćset:ylsuper:
  6. Andzike pozdrów zatem Mamęnabank A nasza FF to dzielna jest, nie? tak się krzątać w 39 tygodniu...spoko, spoko lada chwila Cię weźmie ;)
  7. Nie jest tak źle, po prostu go niekorzystnie złapało :) ja tam widzę wcięcie w talii :) A Szirce to może podkład kupcie i w kąciku jakimś rozłóżcie, nie będzie musiało biedactwo wychodzic na te straszne spacery:shake::evil_lol:
  8. Jest kontakt, Pani była wczoraj w przytulisku oglądać Majkę na żywo, nie było mnie przy tym, ale Magda mówiła, że bardzo się podobała, czekamy do 15 kwietnia na sterylke i po zdjęciu szwów Majka może jechac, oczywiście wcześniej wizyta potrzebna
  9. Dzis dzownił w jej sprawie pan z firmy ogrodniczej i przedstawił mi fantastyczną wizję dla Betiny: w dzień kojec a na wieczór chodzenie po terenie firmy z dozorcą, poniewaz pan była bardzo miły i kulturalny, to ja też mu bardzo kulturalnie wytłumaczyłam, że kojec to ona ma u nas , a my jej szukamy domu gdzie będzie członkiem rodziny, a nie dozorcą....łoj...troszke oburzenia było. Ludzie myślą, że my to tak z pocałowaniem ręki będziemy te psy wydawac wszędzie gdzie tylko będą ich ludzie chcieć, na stróży, myśliwych, dozorców i darmowe alarmy:shake:
  10. Trzymamy sie wersji, że nic złośliwego tam nie ma, a że bida przechodziła różne choróbska nieleczona to nie dziwi, biedactwo:shake:
  11. Kamilko sterylka na pewno w niczym jej nie zaszkodziła, nic sobie nie wyrzucaj, nie ma w tym wszystkim żadnej Twojej winy, bądźmy dobrej myśli! Tak jak Rita pisze, wiele suczek ma takie problemy.
  12. ajajaj..nie na takie wieści czekałam, ale Kamilko nie traćmy nadziei, póki co operacja i trzymamy wszystkie mocno kciukasy!!!!!
  13. Cudny pysiek, czekamy na relację z wizyty.....
  14. Agula, no to nie ma rady, tylko na oglądanie niech się umowi z Magdą, a tak czy inaczej musi sie zgodzić na wizyte PA, jeżeli jest rzeczywiście fajny dom to szkoda stracic szanse dla Wilmy, przeciez nikt sie o nia nie zabija, może akurat z małymi samcami sie zgodzi, pamietam, że z Mikim sie tez bardzo lubiała, no i z Terrym latają jak szaleni, więc jest szansa, że zaakceptuje inne psiaki, ona jest podobno bardzo grzeczna i spokojna w domu. Jak chcesz to daj temu panu mój numer, ale powiedz, że ja czasem nie jestm w stanie rozmawiać i dlatego jakbym tak czasem nie odebrała, to niech próbuje za chwilę, na pewno w końcu odbiorę.
  15. Bardzo mi smutno....Kochani moge się tylko domyślać co czujecie, tyle walki:glaszcze:..... Placek poszedł sobie poczekać na Was w lepszym świecie i na pewno jeszcze się zobaczycie
  16. Agula , gdzie ten dom?? gdzies w okolicy ?? nie mam pojęcia co ona zrobi...niby sie na koty nie rzuca, ale czy Shih-tzu nie zje, nie wiem:niewiem:...a jeszcze jakis inny pies, ona niesterylizowana...troszku kosmos:roll: Niestety wtorki i czwartki nie ma mnie teraz w Rzeszowie, pracuję w Łańcucie praktycznie od rana do wieczora...we wtorek rano jest w przytulisku Magda. a już doczytałam, że gdzies niedaleko dom..no to zawsze jest opcja spróbowania..no sama nie wiem... Agula ja czasem nie zdążę odebrać, czasem bachora usypiam, albo cos podobnego..trza było SMSa napisać, dzis miałam wybitnie zwariowany dzień .....
  17. ojoj...jestem z Wami duchem, tyle dla niego robicie....
  18. Wszystkim, którzy są z nami ciałem i duchem :) [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/2210/90136357063673963467082.jpg[/IMG]
  19. dzwonił dziś jakiś głąb o niego...no i w gadce wyszło, że ma suczkę i chce rozmnażać:mdleje:
  20. Ha, ha, ha...asskasiek, ale bombowa fota :D Ile Corney tak wytrzymała obłożona tymi słodkościami ??
  21. A może takie coś : "muwią o mnie sóper pies... co mi z tego....i tak nikt mnie nie koha" ortografy zamierzone, zwracają uwagę :)..nie mówcie, że nie klikniecie w takie coś z ciekawości:)
  22. [quote name='Becia66']bardzo jestem ciekawa co ten behawiorysta powie. Jak oceni naszą Sonię, jakie da jej szanse na przyszłość, na nowy dom...[/QUOTE] ech.......chcę wierzyć, że coś z tego wyjdzie....
×
×
  • Create New...