Jump to content
Dogomania

majuska

Members
  • Posts

    14680
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by majuska

  1. kurczę..te masaże są intrygujące :D zazdroszczę jej trochę :D
  2. No to fajnie, Betina sobie spokojnie "owija" wszystkich wokół palca :D
  3. żadnego nawału telefonów..oprócz tego wczorajszego to dzis tylko jeden , dom z drugim samcem labradorem, nieciekawy ze wstępnej gadki..
  4. Dobrze myślisz, młody, młodszy ode mnie ;) to na prawdę wielka strata, on jest nie do zastąpienia... :(
  5. No to super, bo ja pomimo szczerych chęci, nie ogarniam....
  6. Niewiadomo co z ta łapką, na razie bierze jakis antybiotyk, w przytulisku niby nie kuleje, ale dziś był na półgodzinnej przebieżce i nadwyrężył nózkę, znowu trochę utykając
  7. Beciu gdybys mogła przejąć koordynowanie powstawania tej stronki to byłoby super, bo ja niestety nie mam kompletnie kiedy sie tym porządnie zająć. To jest mail do p. Sławka od nas ze Stowarzyszenia, który czeka własciwie na gotowe do wstawienia na stronke materiały: [email][email protected][/email] jakbys mogła sie z nim za pośrednictwem tego maila skontaktowac i umówic na przesyłanie tych materiałów, zakładke mozna zawsze dodać jak jakaś będzie potrzebna. zrobiłam porządek w pierwszych postach nadludzkim wysiłkiem póki co....
  8. Agula, nie były zmyślone....chodzi o to, że jak jest w okolicy suka w cieczce to Hektor dostaje szału, kolejny do ciachania.....jak nie ma hormonów i feromonów to pies do rany przyłóż
  9. Hekciu ostatnimi czasy grzeczniutki, spokojniutki, posłuszny, dzis to już przeszedl samego siebie w miziactwie, wsadził mi łeb pod pachę i się ocierał:crazyeye::evil_lol: [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/7316/dscf3338x.jpg[/IMG] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/3593/dscf3339g.jpg[/IMG] [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/2858/dscf3346y.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/9121/dscf3351x.jpg[/IMG] [IMG]http://img838.imageshack.us/img838/302/dscf3352m.jpg[/IMG]
  10. Figuś wszystko jest super napisane, nic nie zmieniaj, świetnie go opisałaś :)
  11. no i się zaczeło...z krosna 24 miałam juz telefon, ale jak mi na samym wstępie człowiek nie jest w stanie powiedzieć w sprawie którego dokładnie labradora dzwoni to już mi to źle wygląda, a na wieść, że kuleje na łapke pan stwierdził, że jeszcze najwyżej zadzwoni :D
  12. a skąd, zjeżony cały, po pierwszym pstryknięciu zaległ w czeluściach boksu...kiepska sprawa...
  13. No to ja jeszcze dołożę swoje, żeby było w czym wybierac i ruszamy do boju: [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/4251/dscf3308s.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/4686/dscf3314a.jpg[/IMG] [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/7972/dscf3315w.jpg[/IMG] [IMG]http://img803.imageshack.us/img803/6783/dscf3318uo.jpg[/IMG] [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/7453/dscf3331e.jpg[/IMG]
  14. No to dziewczeta, tekścik, te foty , kilka ogoszeń i mamy domek w try-miga..jajka wytniemy jakoś w międzyczasie , Bączek dziś był niesamowity, miziak straszny, przytulak, towarzysz, jego ADHD spadło w skali od 1-10 , z 10 na powiedzmy 7 :D Patrzcie tu ( zastanawiam się czy nie będa chcieli Bączka z razem z asskasiek adoptować :D ) i reszta w linku: https://picasaweb.google.com/103708767168284502423/Baczek02
  15. Słuchajcie, mamy dzisiaj takie foty z asskasiek Bączka, że na bank na nie dom znajduje, to co się dzis pieścił to jego, niemożliwy był :D Elvis niestety jest nie do obfocenia, ma fobię antyaparatową i koniec, postaram się zaraz na wątek Bączka wkleić :)
  16. a po cholerę to wyższe wykształcenie, ale pomysły?? codziennie myśle o tym wszystkim .....
  17. Mogłyście poudawać dla dobra psa..chociaz jakież minitrymowanko mu zapodać:shake:
  18. Elvis sie odwdzięcza głownie Terremu jak jest jego kolej szalenia po wybiegu, nie zmarnuje żadnej okazji, żeby nie wydrzeć ryja pod boksem Terrego :) Wilmie raczej odpuszcza..no wiesz...laska w końcu :)
  19. Zupełnie nie rozumiem dlaczego nikt nie "uporządkował" tych bugisiowych farfocli, a co on gorszy??? :shake: w pełni rozumiem jego foch:p
  20. jutro rano, ok. 9, ma też być asskasiek, pewnie do nowego laba:eviltong:
  21. ja myślę, że nie możemy ludzi czarować i obniżać Wilmie wieku, ona ma różne problemy zdrowotne, z oczami, ze skórą, ktoś kto sie na nią zdecyduje musi się liczyć z tym, że trzeba będzie się nia zająć "ponadprzeciętnie" a przy okazji zyskać cwaną i mądralińska przyjaciółkę ;) , ...bosze co ona rano z Terrym wyczynia :D, świetnie zna " rytuał", że Muki pierwszy jest zamykany na śniadanko, a wtedy wypuszczam Terrego, ona jest wtedy przyczajona w swoim boksie i wypada jak torpeda na Terrego i 15 minut latają jak wariaty po całym przytulisku, a jak się zmęczą to chodzą we dwoje pod Elvisa boks i ujadają na niego ze wszystkich sił, łobuzerka pierwsza klasa :D
  22. Buginiu strasznie Ci wspóółczuję, straaaasznie :D
×
×
  • Create New...