-
Posts
14680 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majuska
-
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
bardzo się cieszę!!!!! asskasiek przelałabym tą stówke z bazarku dla Sońki, pomimo iż nie mam jeszcze jednego przelewu, ale wiem tez , że Sońka potrzebuje kasy, podaj mi zatem konto na które trzeba te pieniążki przelać , ok? -
BETINA – piękna ONka ,MA DOM , czy może być jeszcze lepiej !?
majuska replied to figa33's topic in Już w nowym domu
Wcale się nie zdziwię, jak jutro się dowiesz że spała w łóżku:eviltong: -
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
A możeby tak "zgotować " Terremu jakiś wiosenny tuning ?:razz: -
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
majuska replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Git :) :) :) :) -
BETINA – piękna ONka ,MA DOM , czy może być jeszcze lepiej !?
majuska replied to figa33's topic in Już w nowym domu
czymam &&&& :) -
Figuś ta zakładka "O nas", to ma byc o Stowarzyszeniu, nie tylko o przytulisku, postaram Ci sie podesłac cokolwiek aby to zredagować, jutro tez ustale z dziewczynami jakie kontakty i adresy podajemy ;) 6. o pomocy, to mniej więcej to co w innych schronach, figus w nowych domach, i TM to ogarniesz spokojnie, w opowieści schroniskowe mam nadzieje "zaprzęgniemy" Florentynkę ;)..i słuchajcie..robimy ile możemy, wiadomo, że każdy ma prace , domy itp...co kto może i ile może to działa...podzakładkę metamorfozy to można na szybko dac ze 2 -3 przykłady, wybrac foty z watków- np. Waluś, Rambo itp. ;) aktualności to postaram się jakos ogarniać, zależy co sie będzie działo to będę wklejać, np. jakieś roboty w przytulisku, jakies akcje typu nasz wypad do Millenium, podziekowania i tego typu sprawy, oczywiście z wszystkimi waszymi sugestiami ;)
-
Cudności gabinetowe do adopcji :) są 3 kocurki i jedna kociczka, są zdrowe, czyściutkie, oswojone, wszystkie o umaszczeniu biało-czarnym, będą do odbioru po 10 maja, bo na razie muszą przebywać jeszcze z mamuśką. [IMG]http://img541.imageshack.us/img541/9562/dscf3264j.jpg[/IMG] I reszta zdjęć [url]https://picasaweb.google.com/103708767168284502423/KociakiDoAdopcji#5866572988193014370[/url]
-
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
majuska replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Frociaku zdrowiej szybciutko!!! -
BETINA – piękna ONka ,MA DOM , czy może być jeszcze lepiej !?
majuska replied to figa33's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']I jak tu jeszcze komuś tłumaczyć?? och ...ja się do tego nie nadaję...[/QUOTE] Agula zobacz sobie ile ja w ostatnich miesiącach poprowadziłam adopcji i to jakich, łącznie z szukaniem uciekniętego Maczo, podwójną adopcją do Wrocka i to właściwie wszystko sama, ze wsparciem transportowym od Jadwini , wyobrażasz sobie ile ja przeżyłam nerwów, dzwonień, ile to czasu?? musi mi ktos pomagac , bo ja sama nie wydolę, weź się w garśc i zadzwoń ;) -
BETINA – piękna ONka ,MA DOM , czy może być jeszcze lepiej !?
majuska replied to figa33's topic in Już w nowym domu
Agula trzeba wypytywać ludzi o takie rzeczy jak inne zwierzeta w domu, gdybys to wiedziała wcześniej nie fatygowałybyśmy tej dziewczyny z Tarnowa, po prostu od razu powiedziałoby sie Pani, że nie ma sensu, a tak to tylko sobie niepotrzebnie nadziei narobiła, pamiętaj zawsze pytaj o inne zwierzęta ( tu tez o kotach , gryzoniach i ptakach mysle ) oraz małe dzieci -
BETINA – piękna ONka ,MA DOM , czy może być jeszcze lepiej !?
majuska replied to figa33's topic in Już w nowym domu
Agula wg mnie to za duże ryzyko, ta 11 letnia sunia to w typie jakiej rasy? Betina dziamie na inne suki u nas, nie wiem, nie wiem...za duże ryzyko, tu chodzi o dogadanie az z trzema psami i o spokój dla starszej schorowanej psiny...wg mnie NIE, trzeba to tylko tej Pani kulturalnie wytłumaczyć, co innego u nas gdzieś na miejscu, a co innego wozic psa... -
BETINA – piękna ONka ,MA DOM , czy może być jeszcze lepiej !?
majuska replied to figa33's topic in Już w nowym domu
Najwazniejsze są wg mnie na pierwszy rzut opisy psów do adopcji , cokolwiek "O Nas" , kontakt ( to to pikuś ) ja wezme na siebie malutki dzialik koty do adopcji ( o którym zapewne wogóle nikt nie pomyślał ;) ) :D -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
wg mnie dyszenie to po prostu objaw stresu glównie, Kaja jest trochę "neurotyczna" i będzie tak reagować, wcale się nie dziwie jej zachowaniom. Na pewno na miejscu Alinki zwinęłabym dywan ;) Czyli jutro rano nie zastanę panienki w przytulisku ? :) ja fotki widze, chodzi o te z poprzedniej strony? -
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Tak, to ta sama Alina :)[/QUOTE] :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:.....:loveu::loveu::loveu::loveu: -
on jest prędzej z rodzaju takiego...chciałbym byc grzeczny ale wiesz stara, niektóre zachowania są silniejsze ode mnie, rozumiesz, nie? i te numery z wbijaniem się w budke przed aparatem, z wyłażeniem przez siatkę, a za 20 sekund powrót tą sama drogą i pozostawienie faceta na deptaku w stanie przedzawałowym :D...jest jedyny w swoim rodzaju i wierzę, że znajdzie swojego amatora :D
-
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
i pomyślcie teraz , u nas ona nie miała szans....nawet tego jej zachowania nikt nazwać i określić nie potrafił , a co dopiero jakoś nia pokierować i poszkolić.....oby szło z górki!!! -
BETINA – piękna ONka ,MA DOM , czy może być jeszcze lepiej !?
majuska replied to figa33's topic in Już w nowym domu
Oj dajcie se siana..jutro wizyta PA dla Beti w Tarnowie to może "zejdzie" i będzie po sprawie :D