-
Posts
14680 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majuska
-
[quote name='Andzike']My też tylko Fiprex. Po pięciu dniach u aikowo i dzisiejszym wypadzie na działkę psy są tak padnięte, że muszę je co jakiś czas tykać, zeby sprawdzić czy zyją :cool3: no i oczywiście mam już stresa czy to tylko zmęczenie czy kleszczowe gadziny :roll:[/QUOTE] To chyba zmęczenie, moja po wypadzie na 3 dni w Bieszczady i zrobieniu 2 szlaków spała tydzień :D
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
A ja równe 6 miesięcy temu własnie spożywałam śniadanko i odsypiałam trudy wypychania z siebie smoczycy. Moja smoczyca dzisiaj ma dobry humor, pełnia jej nie zamieniła w wilkołaczka :) Florentynko pójdziesz, kichniesz i będzie po robocie ;) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
mamonabank jak Ty ogarnęłaś bliźniaki to teraz będą Hawaje :) ja często w chwilach totalnego chaosu myślałam sobie wlaśnie o Tobie, albo o niejakiej [I]kłaczek[/I] z Babyboom, jak Wy dawałyście radę przy bliźniakach:-o:lol:..wielki, wielki szacun:lol: dla pocieszenia powiem Wam , że czas to mi tak zapie...ala, że nie wiem jak to się stało, ale jutro nam stuka pół roczku, więc juz o te pół roczku bliżej do jakiś spokojniejszych czasów, chociaż ja nie narzekam, na prawdę upajam się tym moim macierzyństwem, pomimo tego czasowego nieogarnięcia, nie jest mi źle, plusy znacznie przewyższają minusy ( czyli niewyspanie, burdel, wydatki itp. ;) ) mogłabym tak z młodą siedzieć jeszcze parę lat w domu, dobrze mi z tym...jak pomyślę o powrocie do pracy to mi się "marsowa" mina robi tylko :roll: Pozwoliłam sobie wczoraj na Redsa Żurawinowego:cool3: ( taka malusieńka patologia;) ) -
[quote name='Andzike']Jakie bajorko? :confused: toż to pięknie się wijąca rzeka Pisia :D nawet ryby w niej są! :D [/QUOTE] Oj dobra, dobra:eviltong:..to błotniste wybrzeże jest fajowe:eviltong: Jaki środek przeciwko kleszczom jest wg Was najlepszy?
-
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
Będę na wątku Soni na forum fundacji Prima prosić o fachową pomoc ... -
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
Myślę, że dla Soni jest ratunek właśnie w doświadczonym DT z mozliwościa pomocy behawiorysty, z tego co się orientuję w naszym regionie to behawiorysty ze świecą szukać:roll: -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Przyjdzie czas że ogarniecie, powiedzmy...bo ja do tej pory czasem nie ogarniam jeszczem :) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
No to gratuluję, rzeczywiście nieźle sobie radzisz Florentynko, a Ty Andzike oczywiście leżakujesz i nie forsujesz się, prawda? A mamanabank jak tam?? Zameldować się!!! -
[quote name='Agula99']Pan znowu dzwonił, ochom, achom nie ma końca~!~!! Pan obiecał,że Nelson będzie miał u nich jak w psim raju!! :):loveu: Nooo :mad:;)[/QUOTE] No, no, no !!!:evil_lol: ściągam gościa z wątku przytuliskowego, fajnie, że tak krótko siedział, Nelsi pociągnij teraz za sobą kolejnego psiaka :)
-
Fajne to bajorko macie, mój pseudo-terier chętnie pobrodziłby w takim błotku :)
-
:smilecol::laola::smilecol:
-
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Mam nadzieję, ze chłopcu nic się nie stało. :shake: Na zdjęciach był taki szczęsliwy gdy zabieral Sonię z Przytuliska.:-([/QUOTE] Raczej nic poważnego... I jak tu teraz szukać dalej Soni domu..Ci ludzie byli na prawdę bardzo pozytywnie do niej nastawieni i wierzę, że chcieli jak najlepiej.... -
Lucyfer - czarny mix-labradora z trasy poznańskiej znów szuka domu...
majuska replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Andzike nie mam tam znajomości, ale jestem zalogowana na ich forum i mogłabym mu założyć wątek...tyle..... Nasza czarna labka Sonia też dziś wraca do przytuliska z adopcji....ugryzła:shake::-( -
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
dziewczyny temat jest ciężki...Sonia jest jednak psem nieprzewidywalnym, siedzą w niej różne lęki, wywołują one różne reakcje i zachowania, nie przewidzimy nigdy jak się zachowa i żadnej osobie czy rodzinie nie zagwarantujemy jak zachowa się Sonia. Agula rozmawiała z Państwem , ale sytuacja ogólnie wyglądała tak, że Sonia bardzo bała się burzy, ten stres znalazł ujście w tym, że zaatakowała Państwa syna..nie ma co owijać tego w bawełnę, musimy wymyślić coś...może tylko fundacja jest nam w stanie jakoś pomóc, nie wiem sama, ale czarno widzę kolejną normalną adopcję Soni ( taką do jakiejś rodzinki, domku z ogródkiem....:shake: ) -
Porządki w ogrodzie to poważna sprawa, wszystko musi być dokładnie podlane, a to już idealna fucha dla Ozzika:diabloti:
-
Misiek jest już kochany. Ma cudowny dom!
majuska replied to karolciasz28's topic in Już w nowym domu
karolciu akurat jeżeli chodzi o Miśka to Ty odwaliłas całą robotę, a przyznaj sama ile to jest nerwów, stresu...ale tez sporo radości , taka udana adopcja potrafi dodac skrzydeł, no nie ? :) -
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
o kurna.....niedobrze, niedobrze:shake: -
Shelty z Orzechowiec po latach cierpienia w schronisku MA DOM !
majuska replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Karolciu wyglądasz bardzo normalnie, nie wiem o co Ci chodzi:cool3: Widze, że Łajka zrzucic chce pare kilo, taki długi spacerek :) -
Lucyfer - czarny mix-labradora z trasy poznańskiej znów szuka domu...
majuska replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny wrzucałyście Lucka na forum fundacji Prima , oni nam ostatnio pomagali przy naszych labkach, nawet jedną wzięli na DT ?? -
Misiek jest już kochany. Ma cudowny dom!
majuska replied to karolciasz28's topic in Już w nowym domu
O jak cudownie, karolciu wiesz, że to Twoja wielka zasługa, uratowałaś super psiaka!!!! -
Lucyfer - czarny mix-labradora z trasy poznańskiej znów szuka domu...
majuska replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
aż chce się siarczyście zakląć..co za beztroska...k...a:angryy:...i jeszcze info SMSem:shake::angryy: -
Figa - kochana suczka w typie collie krótkowłosa . MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Od wczoraj Figa ma na moim gumtree 19 wejść, to całkiem nieźle, tylko żeby ktoś zadzwonił. Tobi ma 106 i zero telefonów!!!![/QUOTE] Agula 19 wejść to wg mnie kicha...np. na takim tarnowiaku ma 68 od wczoraj wejść...i co z tego ? -
Figa - kochana suczka w typie collie krótkowłosa . MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Doklepałam: [url]http://www.krosno24.pl/ogloszenia.php?podstr=pokaz&kat=11&pod=3&xoff=0&o=0#996291[/url] [url]http://www.ogloszenia.jaslo4u.pl/ogloszenie.php?id=83823[/url] [url]http://www.podkarpacie24.pl/ogloszenia/szczegoly/212711[/url] [url]http://www.ogloszenia.debica.pl/index.php?nr=9170&src=aktywacja[/url] [url]http://karpaciak.pl/index.php?nr=33018&src=aktywacja[/url] rzeszowiak tarnowiak brzozowiak sie aktywują może z tymi nowymi fotami coś ruszy, bo poprzednia edycja ogłoszeń Figi miała u mnie najsłabsze powodzenia ze wszystkich psów, jeżeli chodzi o oglądalność - zupełnie nie rozumiem dlaczego??