Jump to content
Dogomania

majuska

Members
  • Posts

    14680
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by majuska

  1. [quote name='Andzike']My też tylko Fiprex. Po pięciu dniach u aikowo i dzisiejszym wypadzie na działkę psy są tak padnięte, że muszę je co jakiś czas tykać, zeby sprawdzić czy zyją :cool3: no i oczywiście mam już stresa czy to tylko zmęczenie czy kleszczowe gadziny :roll:[/QUOTE] To chyba zmęczenie, moja po wypadzie na 3 dni w Bieszczady i zrobieniu 2 szlaków spała tydzień :D
  2. A ja równe 6 miesięcy temu własnie spożywałam śniadanko i odsypiałam trudy wypychania z siebie smoczycy. Moja smoczyca dzisiaj ma dobry humor, pełnia jej nie zamieniła w wilkołaczka :) Florentynko pójdziesz, kichniesz i będzie po robocie ;)
  3. mamonabank jak Ty ogarnęłaś bliźniaki to teraz będą Hawaje :) ja często w chwilach totalnego chaosu myślałam sobie wlaśnie o Tobie, albo o niejakiej [I]kłaczek[/I] z Babyboom, jak Wy dawałyście radę przy bliźniakach:-o:lol:..wielki, wielki szacun:lol: dla pocieszenia powiem Wam , że czas to mi tak zapie...ala, że nie wiem jak to się stało, ale jutro nam stuka pół roczku, więc juz o te pół roczku bliżej do jakiś spokojniejszych czasów, chociaż ja nie narzekam, na prawdę upajam się tym moim macierzyństwem, pomimo tego czasowego nieogarnięcia, nie jest mi źle, plusy znacznie przewyższają minusy ( czyli niewyspanie, burdel, wydatki itp. ;) ) mogłabym tak z młodą siedzieć jeszcze parę lat w domu, dobrze mi z tym...jak pomyślę o powrocie do pracy to mi się "marsowa" mina robi tylko :roll: Pozwoliłam sobie wczoraj na Redsa Żurawinowego:cool3: ( taka malusieńka patologia;) )
  4. [quote name='Andzike']Jakie bajorko? :confused: toż to pięknie się wijąca rzeka Pisia :D nawet ryby w niej są! :D [/QUOTE] Oj dobra, dobra:eviltong:..to błotniste wybrzeże jest fajowe:eviltong: Jaki środek przeciwko kleszczom jest wg Was najlepszy?
  5. Będę na wątku Soni na forum fundacji Prima prosić o fachową pomoc ...
  6. Myślę, że dla Soni jest ratunek właśnie w doświadczonym DT z mozliwościa pomocy behawiorysty, z tego co się orientuję w naszym regionie to behawiorysty ze świecą szukać:roll:
  7. Przyjdzie czas że ogarniecie, powiedzmy...bo ja do tej pory czasem nie ogarniam jeszczem :)
  8. No to gratuluję, rzeczywiście nieźle sobie radzisz Florentynko, a Ty Andzike oczywiście leżakujesz i nie forsujesz się, prawda? A mamanabank jak tam?? Zameldować się!!!
  9. [quote name='Agula99']Pan znowu dzwonił, ochom, achom nie ma końca~!~!! Pan obiecał,że Nelson będzie miał u nich jak w psim raju!! :):loveu: Nooo :mad:;)[/QUOTE] No, no, no !!!:evil_lol: ściągam gościa z wątku przytuliskowego, fajnie, że tak krótko siedział, Nelsi pociągnij teraz za sobą kolejnego psiaka :)
  10. Fajne to bajorko macie, mój pseudo-terier chętnie pobrodziłby w takim błotku :)
  11. :smilecol::laola::smilecol:
  12. [quote name='barb']Mam nadzieję, ze chłopcu nic się nie stało. :shake: Na zdjęciach był taki szczęsliwy gdy zabieral Sonię z Przytuliska.:-([/QUOTE] Raczej nic poważnego... I jak tu teraz szukać dalej Soni domu..Ci ludzie byli na prawdę bardzo pozytywnie do niej nastawieni i wierzę, że chcieli jak najlepiej....
  13. Andzike nie mam tam znajomości, ale jestem zalogowana na ich forum i mogłabym mu założyć wątek...tyle..... Nasza czarna labka Sonia też dziś wraca do przytuliska z adopcji....ugryzła:shake::-(
  14. dziewczyny temat jest ciężki...Sonia jest jednak psem nieprzewidywalnym, siedzą w niej różne lęki, wywołują one różne reakcje i zachowania, nie przewidzimy nigdy jak się zachowa i żadnej osobie czy rodzinie nie zagwarantujemy jak zachowa się Sonia. Agula rozmawiała z Państwem , ale sytuacja ogólnie wyglądała tak, że Sonia bardzo bała się burzy, ten stres znalazł ujście w tym, że zaatakowała Państwa syna..nie ma co owijać tego w bawełnę, musimy wymyślić coś...może tylko fundacja jest nam w stanie jakoś pomóc, nie wiem sama, ale czarno widzę kolejną normalną adopcję Soni ( taką do jakiejś rodzinki, domku z ogródkiem....:shake: )
  15. Porządki w ogrodzie to poważna sprawa, wszystko musi być dokładnie podlane, a to już idealna fucha dla Ozzika:diabloti:
  16. karolciu akurat jeżeli chodzi o Miśka to Ty odwaliłas całą robotę, a przyznaj sama ile to jest nerwów, stresu...ale tez sporo radości , taka udana adopcja potrafi dodac skrzydeł, no nie ? :)
  17. o kurna.....niedobrze, niedobrze:shake:
  18. Karolciu wyglądasz bardzo normalnie, nie wiem o co Ci chodzi:cool3: Widze, że Łajka zrzucic chce pare kilo, taki długi spacerek :)
  19. Dziewczyny wrzucałyście Lucka na forum fundacji Prima , oni nam ostatnio pomagali przy naszych labkach, nawet jedną wzięli na DT ??
  20. O jak cudownie, karolciu wiesz, że to Twoja wielka zasługa, uratowałaś super psiaka!!!!
  21. aż chce się siarczyście zakląć..co za beztroska...k...a:angryy:...i jeszcze info SMSem:shake::angryy:
  22. [quote name='Agula99']Od wczoraj Figa ma na moim gumtree 19 wejść, to całkiem nieźle, tylko żeby ktoś zadzwonił. Tobi ma 106 i zero telefonów!!!![/QUOTE] Agula 19 wejść to wg mnie kicha...np. na takim tarnowiaku ma 68 od wczoraj wejść...i co z tego ?
  23. Doklepałam: [url]http://www.krosno24.pl/ogloszenia.php?podstr=pokaz&kat=11&pod=3&xoff=0&o=0#996291[/url] [url]http://www.ogloszenia.jaslo4u.pl/ogloszenie.php?id=83823[/url] [url]http://www.podkarpacie24.pl/ogloszenia/szczegoly/212711[/url] [url]http://www.ogloszenia.debica.pl/index.php?nr=9170&src=aktywacja[/url] [url]http://karpaciak.pl/index.php?nr=33018&src=aktywacja[/url] rzeszowiak tarnowiak brzozowiak sie aktywują może z tymi nowymi fotami coś ruszy, bo poprzednia edycja ogłoszeń Figi miała u mnie najsłabsze powodzenia ze wszystkich psów, jeżeli chodzi o oglądalność - zupełnie nie rozumiem dlaczego??
×
×
  • Create New...