pati123487
Members-
Posts
744 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pati123487
-
** TYTAN zostaje u Kasi - METAMORFOZA ROKU :)
pati123487 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
tytan jest zbyt agresywny na tymczas??? bo tak pisze w gazecie?????????? -
** TYTAN zostaje u Kasi - METAMORFOZA ROKU :)
pati123487 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
Kupilam dzis gazete myszkowska a tam na 1 stronie TYTAN JEST JUZ WOLNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I mega długi artykuł na ten temat , chba ludzie maja jeszcze troche uczuc dla psiaków:eviltong: -
** TYTAN zostaje u Kasi - METAMORFOZA ROKU :)
pati123487 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
Łzy mi same leca:placz::placz::placz: biedactwo moje kochane tyle mu ludzie bólu sprawili a on nadal ich kocha:lol: UWielbiam tego psiaka mimo to ze nigdy go nie widzialam:loveu::loveu::loveu: w góre kochany na 1:p -
** TYTAN zostaje u Kasi - METAMORFOZA ROKU :)
pati123487 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieje ze wpłyna jak najszybciej:cool3: -
** TYTAN zostaje u Kasi - METAMORFOZA ROKU :)
pati123487 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
:loveu::loveu::loveu:Po raz ostatni na jakis czas w góre skarbeczku w góre:loveu::loveu::loveu::loveu: Do zobaczenia pod koniec tygodnia:eviltong::eviltong: -
** TYTAN zostaje u Kasi - METAMORFOZA ROKU :)
pati123487 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
[quote name='fioneczka']pati Ty agresywniejsza od astków jesteś ... ja zaczynam się Ciebie bać :evil_lol:[/quote] Fionko to tylko takie ostrzezenie przed wyjazdem, zebyscie nie zapomnieli o lysolku bo jakwróce a was tu nie bedzie to ja wam pokaze ....:mad: hihihi zartuje oczywiscie.. i bazarek bedzie po 7 :eviltong: -
** TYTAN zostaje u Kasi - METAMORFOZA ROKU :)
pati123487 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
Nie zapominajcie o Łysolku boo....:mad::mad: hihi w góre słoneczko:lol: -
** TYTAN zostaje u Kasi - METAMORFOZA ROKU :)
pati123487 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
Ja co do karmy nie mam pojecia ...ale w góre łysolku:loveu::loveu::multi: -
** TYTAN zostaje u Kasi - METAMORFOZA ROKU :)
pati123487 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
:loveu: W góre kochanie:loveu: -
** TYTAN zostaje u Kasi - METAMORFOZA ROKU :)
pati123487 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
fiona prosze o kontakt na gg :) -
** TYTAN zostaje u Kasi - METAMORFOZA ROKU :)
pati123487 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
6 cegielek na allegro, zakupione przez pana o którym wczesniej wspominalam(hodowca owczarków srodkowoazjatyckich) i mam obiecane kolejne wplaty:)))):cool3: :cool3: :cool3: -
** TYTAN zostaje u Kasi - METAMORFOZA ROKU :)
pati123487 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
[quote name='fioneczka']pojęcia nie mam bo nie wiem w jakim stanie on tak do końca jest moze mieć problemy skórne, nuzyca, grzybica itd ale moze mieć też problemy z trzustką, wątrobą i np alergię a wtedy dieta weterynaryjna najgorsze jest jak wszystko razem się zbierze jak u mojej Fiony .... wtedy masakra[/quote] Pytam bo mam mozliwosc zalatwienia karmy tylko jezeli potrzebuje specjalna to odpada dajcie znac co i jak z ta karta:) -
** TYTAN zostaje u Kasi - METAMORFOZA ROKU :)
pati123487 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
A jednak mam info od milosników amstafów z NK ze bedzie wpłata woty nie znam:multi: -
** TYTAN zostaje u Kasi - METAMORFOZA ROKU :)
pati123487 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
czy musi jesc specjalna karme??? -
** TYTAN zostaje u Kasi - METAMORFOZA ROKU :)
pati123487 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
A mozliwe moze sie pomylilam o 1 cegiełke:cool3: Po wyplacie cosik wiecej wspomoge:p I jeszcze bazarek kolczykowy cos dziala, czy oprócz gotówki wpływa cos jeszcze np karma dla psiaka lub leki?? -
** TYTAN zostaje u Kasi - METAMORFOZA ROKU :)
pati123487 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
:cool3:Mysle ze dobry 210 zł widze na allegro:cool3: damy rade:eviltong: nawet wątek o łysolku na molosach widnieje:lol: -
** TYTAN zostaje u Kasi - METAMORFOZA ROKU :)
pati123487 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
Dostalam obietnice pomocy od pewnego hodowcy owczarków srodkowoazjatyckich z legnicy. mam nadzieje ze na obietnicach sie nie skonczy:cool3: bedzie dobrze łysole kdojedzie do siebie:eviltong: -
** TYTAN zostaje u Kasi - METAMORFOZA ROKU :)
pati123487 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
co to jest ta nuzyca to uleczalne?? -
** TYTAN zostaje u Kasi - METAMORFOZA ROKU :)
pati123487 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
podnosimy wątek :loveu: -
** TYTAN zostaje u Kasi - METAMORFOZA ROKU :)
pati123487 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
Niech zostana, bo i tak juz musicie zaplacic za wystawiona aukcje a moze ktos sie na tamta natknie. Podnosmy wątek:eviltong: -
** TYTAN zostaje u Kasi - METAMORFOZA ROKU :)
pati123487 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
Ooo...florida super wyglada ta stronka:crazyeye: jak idzie zbiórka kasy??? -
** TYTAN zostaje u Kasi - METAMORFOZA ROKU :)
pati123487 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
Oto moja sunia Zora Alaskan malamute przypatkiem na forum;)) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/247/7aa9ab6b5c46caf5med.jpg[/IMG][/URL] -
** TYTAN zostaje u Kasi - METAMORFOZA ROKU :)
pati123487 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
Tez sądze ze lepszy bylby na allegro tekst napisany przez koleżanke dlatego zaoferowalam swoja pomoc dla amstaffka:p dziewczyny z animalsu są pewnie bardzo zajete a tak na marginesie dodam ze ostatnio bardzo mi pomogly mianowicie dzieki nim wysterylizowalam bezdomna kotke która ciagle rodzila male, w tej chwili jest 8 kotków na porajskich dzialkach :cool3: jeszcze raz bardzo dziekuje for animals:loveu: -
** TYTAN zostaje u Kasi - METAMORFOZA ROKU :)
pati123487 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
<hahaha> ale numer jak ja to zrobilam przeciez wiedzialam jak on ma na imie a napisalam inaczej , to przez to zmaczenie poniewaz pracuje 24 godz;//