Jump to content
Dogomania

pati123487

Members
  • Posts

    744
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pati123487

  1. nalezalo zapytac wlascicielke hoteliku czy sie uderzyl czy tak reaguje na obecnosc czlowieka...
  2. czemu nie ma zalozonej obrozy ktora dostal od dory???;/ eh.... SLiczny milo go znow widziec:-)
  3. Chcialam przedstawic moje suczki Zore 2,5 roku: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/431/d0a9e72529e45489med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/46/cf0a18720875a24fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/247/7aa9ab6b5c46caf5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/234/014f58e5f56704cfmed.jpg[/IMG][/URL] Gaja 5 miesiecy: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/227/37ed4272f103c304med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/125/91858ee8892ce1cbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/240/a6de2127d307b4demed.jpg[/IMG][/URL] Gaja 6 tygodni: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/240/0951a3dc8fe4cdaf.jpg[/IMG][/URL] Zora gaja Razem: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/239/89b2f8096beccf1emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/236/5d9a252cc458affcmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/125/b190f6f7cd6bb1bemed.jpg[/IMG][/URL] Pozdrawiam:)
  4. Livka ja tez . .. calkiem inna suczka niz w schronie:D A ten bernardyni pyszczek rewelacja:)
  5. JA bym z niej bolonczyka zrobila:P A west to byla pierwsza wersja bo biala i mala :) Sunia biegla wczoraj srodkiem ruchliwej ulicy Ula ja zlapala kosztem kozakow i kurtki bo w kurtke ja zlapala:D Nie mialysmy co z nia zrobic wiec dalysmy do schronu tam ja przynajmniej auto nie rozjedzie... Moze zginela ale zandej obrozy nie miala nic,, a moze jakis szczeniaczek ma ja zastapic pod choinka:(
  6. Aresik ma sie dobrze pupa sie goi jak nalezy :) jest w dobrej formie. moze uda sie zalatwic jakies foteczki w najblizszym czasie:D Marwa witam cie aresika juz poznalas osobiscie takze pomoz nam podnoscic watek naszego skarbka:P Ciesze sie ze jestes na dogo
  7. PAti ja nie zapomnialam o tobie :)
  8. W Gore chlopaku ... moze cie ktos zauwazy!!!!
  9. NA 1 stronie sa wpaty i wydatki teraz mamy ok 100 zl, potrzebujemy na transport trzeba bedzie doplacic do hoteliku i za wizyte u weta:D takze nadal zbieramy.. gdy sie okaze ze zostanie jakas gotowka przenaczymy na jakiegos potrzebuacego psiaka:D
  10. http://www.dogomania.pl/threads/175229-Syberian-Husky-z-RODOWODEM-wykastrowany-2-letni-szuka-pilnie-domu?p=13655358#post13655358 Pomozmy mu znalesc domek:)
  11. No to do roboty.. musimy znalesc temu psiakowi domek:D
  12. Jak sie ciesze PATI wyglada swietnie:D Po pyszczu widac ze jej dobrze ze jest szczesliwa ..Baaazrdzo sie ciesze.... Az lzy szczescia cisna mi sie .... Teraz zaczynamy szukac PAti domku, w ktorym zazna szczescia milosci i rodzinnego ciepla:D
  13. Wplynely pieniazki z bazarku livki slicznie dziekuje:):):):)
  14. Aresiku hopaj.... czyzby cioteczki o tobie zapomnialy???:(
  15. Zaznaczam.... serce sie kraje ....biedactwooo:(
  16. Jolek dostalam MMS przeslalam do Dory jak bedzie miala chwilke i bedzie sie dalo wklepic takie fotki to napewno to zrobi:D
  17. No pieknie:D:D A mowilam ze ten slodziak nie wykazuje agresji?? a oni chcieli ja uspic;/ trudno bylo nie wypatrzec takiej slicznosci i te oczka sliczne i blagajace o pomoc i do tego jeszcze z wyrokiem.. Lacrima to ty ja uratowalas sama bym nic nie zrobila dobrze o tym wiesz:D:D
  18. Z tego co wiem jakis Pan ktory ma doswiadczenie w sprawach adopcji:D Aresik ma sie dobrze beda foteczki nowe:D
  19. Aresik ma sie dobrze,juz chwycil za serducha Panstwa z Hoteliku:D Byl dzis u weta bo mial problem z zalatwieniem sie, wet polecil w razie kolejnych takich sytuacji podawac olej rycynowy i no-spe na rozkurczenie... do rany nie mial zadnych zastrzezen:D
  20. Mam nowe info od Pani z hoteliku: u ARESIKA wszystko oki, rany goja sie w oczach, ma swietny apetyt, sam dopomina sie pieszczot:):):):) mam filmik na tel :) postaram sie uzyskac pare fotek z hoteliku:D
×
×
  • Create New...