Jump to content
Dogomania

pati123487

Members
  • Posts

    744
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pati123487

  1. Krew ozdrowienca?? rozumiem ze chodzi o krew psiaka ktory wygral z parwo??? Nop bo moja gaja miala...
  2. powiedzcie mi jak dodac banerek bo zaraz zwariuje....
  3. hihih tak jak malamut z hasiorem niby podobne a w cale tak nie jest ... ale jak nam znawczyni mowi to tak jest :):)
  4. on jest biala tylko na fotkach strasznie brudna jest a fakt koncowki uszkow ma czarne :):) Moze to faktycznie w typie innej rasy nie znam sie na tych malych psiakach:)
  5. To bzdura co napisalas rozmawialam z wetem i to nie prawda kazdy pies w kazdym wieku moze zachrowac na parwowiroze, fakt naszczesciej szczeniaki (ale rowniez psy stare z oslabiona odpornoscia). Ona byla w poniedzialek zaszczepiona przeciw parwo to tez obnizylo jej odpornosc do tego stres lek( boi sie czlowieka) nie wiadomo ile nie jadla zanim trafila do schronu , zimno wszystko sprawilo ze wirus ja chycil !!! i to nie podlega dyskusji teraz tylko najwazniejsze zeby walczyla i zeby leki podzialaly:p
  6. Nie moge ich znalesc wpisuje w wyszukiwarke i nie ma takich uzytkownikow:(
  7. pomozcie [url]http://www.dogomania.pl/threads/177127-Sunia-W-typie-Bolonczyka-w-DT-zachorowala-na-parwo-prosimy-o-pomoc[/url]
  8. Pomozcie [url]http://www.dogomania.pl/threads/177127-Sunia-W-typie-Bolonczyka-w-DT-zachorowala-na-parwo-prosimy-o-pomoc[/url]
  9. Pierwsza kasa czyli 159zl za surowice i kroplowki.... Cioteczki wojkowie pomozcie
  10. :-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-( Zrobimy wszystko zeby jej pomoc!!!!!!!!!!!!!!
  11. Mam nadzieje ze sunia chce zyc i bedzie walczyla ......
  12. tu watek tak na szybko: http://www.dogomania.pl/threads/177127-Sunia-W-typie-Bolonczyka-w-DT-zachorowala-na-parwo-prosimy-o-pomoc?p=13837555#post13837555
  13. Bardzo prosimy o pomoc Sunia zostala znaleziona przez wolontariuszke na ruchliwej ulicy , nie mialysmy gdzie jej umiescic, wiec trafila do schronu . Jednak caly czas szukalysmy dla niej DT lub DS. I udalo nam sie znalesc DT .Po 2 tygodniach kwarantanny sunia zostala zaszczepiona i trafila do AGATY . Wczoraj wieczorem AGATA zauwazyla ze sunia wymiotuje i ma biegunke z krwia:placz::placz::placz: Podejrzewamy parwowiroze:placz: Wlasnie teraz pojechala z sunia do weterynarza jak wroci napewno opisze co sie dzieje i czy wet stwierdzil parwo.. Juz po wizycie wiemy ze sunia ma parwizroze lub nosowke dostala surowice kroplowki , bunia ma 40 % szans na przezycie:-(:-(:-( Potrzebujemy waszej pomocy nie mamy pieniazkow na leczenie suczki .. Dziewczyna u ktorej jest suczka nie pracuje nie jest w stanie pokryc leczenia .... CIoteczki wojkowie Pomozcie...... Dajmy jej szanse , sunia zapewne jest skrzywdzona przez czlowieka boi sie jego dotyku i nie chce z nim kontaktu ... nie pozwolmy jej odejsc !!!!!! Suczka jest w typie bolonczyka cala biala wet ocenil ja na ok 5 lat... Wplywy: 80zl - przekazane przez dzodzo (transport aresa) 100zl- przekazane od Aresa Wydatki: 159zl -wizyta(surowica, kroplowki)
  14. O jej przepraszam zapomnialam mialam ostatnio zawrot glowy mialam....:)
  15. No szkoda bo moi byli chetni na niego dzis dzonila ze by go chcieli;/ ale super ze ma domek:):)
  16. oto psiak: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/244/88d1595f7466533d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/243/86a47dbc3e4804d6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/244/4d8db7b369efe125.jpg[/IMG][/URL] biedactwo;/
  17. Zmienilam czy taki moze byc?? moze macie inne propozycje??? Teraz dopiero Pati wie co to zycie , zabawa i dobre jedzonko!!
  18. [quote name='LACRIMA'][B]Jak Wam się dzisiaj podobam?[/B] [URL="http://img685.imageshack.us/i/20100102015.jpg/"][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/9845/20100102015.th.jpg[/IMG][/URL][URL="http://img685.imageshack.us/i/20100102014.jpg/"][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/4991/20100102014.th.jpg[/IMG][/URL][URL="http://img695.imageshack.us/i/20100102013.jpg/"][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/9291/20100102013.th.jpg[/IMG][/URL][URL="http://img6.imageshack.us/i/20100102005.jpg/"][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/5762/20100102005.th.jpg[/IMG][/URL][URL="http://img6.imageshack.us/i/20100102006.jpg/"][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/7019/20100102006.th.jpg[/IMG][/URL][URL="http://img340.imageshack.us/i/20100102011.jpg/"][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/5700/20100102011.th.jpg[/IMG][/URL][URL="http://img684.imageshack.us/i/20100102009.jpg/"][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/8278/20100102009.th.jpg[/IMG][/URL][URL="http://img685.imageshack.us/i/20100102020.jpg/"][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/3539/20100102020.th.jpg[/IMG][/URL][URL="http://img693.imageshack.us/i/20100102u.jpg/"][IMG]http://img693.imageshack.us/img693/8739/20100102u.th.jpg[/IMG][/URL][URL="http://img130.imageshack.us/i/20100102010.jpg/"][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/5533/20100102010.th.jpg[/IMG][/URL][URL="http://img338.imageshack.us/i/20100102007.jpg/"][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/452/20100102007.th.jpg[/IMG][/URL][URL="http://img695.imageshack.us/i/20100102008v.jpg/"][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/8981/20100102008v.th.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Ile w niej agresji<boisie> hehe teraz mi sie chce smiac, ale malo braklo i byla by juz za TM;-( Piekna jest!!!
  19. Lacrima z pewnoscia wie co mowi , na zdj wyglada calkiem jak azjata napiszcie w temacie azato-pochalan albo cos...
  20. COs mi sie wydaje ze to nie mieszaniec tylko czysty owczarek srodkowo azjatycki jesli chcecie moge skonsultowac sie z hodowca owczarkow sr-azj. zeby sprawdzil czy sunia to mieszanka czy raczej czysta...moze sie zgubila komus??
  21. Potencjalny domek bylby na wsi w okolicy czestochowy, ja nie moge podjac decyzjii , dzis dopiero wracam z gor dlatego naszybciej jutro sie z nia spotkam...
×
×
  • Create New...